Author Topic: finty na oklamanie kontroly originality  (Read 3444 times)

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
finty na oklamanie kontroly originality
« on: 20.02.2013, 18:47:09 »
poznate nejake?

ja viem o bielych uvodzovkach a ruskom e-cku
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: finty na oklamanie kontroly originality
« Reply #1 on: 22.02.2013, 03:14:55 »
ak čerpám z materiálov ktoré sú v angličtine... ako je to z citáciami? Treba citovať všetko čo si preložím??? alebo ako?

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: finty na oklamanie kontroly originality
« Reply #2 on: 22.02.2013, 04:42:33 »
hmmm jake biele uvodzovky a ruske ecko?? to daco sa aj naucim :D :D

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: finty na oklamanie kontroly originality
« Reply #3 on: 26.02.2013, 18:23:17 »
ak čerpám z materiálov ktoré sú v angličtine... ako je to z citáciami? Treba citovať všetko čo si preložím??? alebo ako?

neviem ako to myslis ze citovat, ale vseobecne by si mal za odstavec alebo tak napisat cisla zdrojov odkial to bolo cerpane, citacia v mojom ponimani je nejaky vyrok kto niekto povedal
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: finty na oklamanie kontroly originality
« Reply #4 on: 26.02.2013, 22:18:13 »
ak čerpám z materiálov ktoré sú v angličtine... ako je to z citáciami? Treba citovať všetko čo si preložím??? alebo ako?

neviem ako to myslis ze citovat, ale vseobecne by si mal za odstavec alebo tak napisat cisla zdrojov odkial to bolo cerpane, citacia v mojom ponimani je nejaky vyrok kto niekto povedal

Tak ak si preložím dajme tomu 5 strán textu, upravím to podľa potreby zo zachovaním myšlienky a  všetko použijem pričom uvediem zdroj, bude všetko OK ? Nebude to pokladané za okopčenú prácu? Sú nejaké limity koľko toho môžem čerpať z iných zdrojov a koľko toho má byť "vlastná tvorba"???

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: finty na oklamanie kontroly originality
« Reply #5 on: 27.02.2013, 20:21:28 »
ak čerpám z materiálov ktoré sú v angličtine... ako je to z citáciami? Treba citovať všetko čo si preložím??? alebo ako?

neviem ako to myslis ze citovat, ale vseobecne by si mal za odstavec alebo tak napisat cisla zdrojov odkial to bolo cerpane, citacia v mojom ponimani je nejaky vyrok kto niekto povedal

Tak ak si preložím dajme tomu 5 strán textu, upravím to podľa potreby zo zachovaním myšlienky a  všetko použijem pričom uvediem zdroj, bude všetko OK ? Nebude to pokladané za okopčenú prácu? Sú nejaké limity koľko toho môžem čerpať z iných zdrojov a koľko toho má byť "vlastná tvorba"???

no zase niesom v tomto az nejaky expert, ale malo by to byt v poriadku, ako ono neviem z jakej si fakulty ale realne na FEI je vlastna tvorba v podstate prakticka cast a k tomu suvisiace veci, dost pochybujem ze si uz napisal 3 knihy k neakej problematike aby si mohol cerpat z vlastnych zdrojov :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

lecter

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 244
    • View Profile
Re: finty na oklamanie kontroly originality
« Reply #6 on: 01.03.2013, 19:56:30 »
biele uvodzovky neviem ci este funguju som pocul ze uz nie :D
obdobna je biela bodka za slovami :D