Author Topic: Najebalo ma dnes  (Read 140074 times)

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1050 on: 11.03.2012, 17:51:16 »
:D

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1051 on: 11.03.2012, 18:09:05 »
Choď a už sa nevracaj. Štát (spoločnosť) do vás investovala množstvo peňazí. Liečila vás a za liečbu od vás nepýtala NIČ, keď ste boli chorí, vzdelávala vás, aby ste neboli hlúpi a opäť za to nechcela NIČ (platila to zo spoločných zdrojov), vašim rodičom dala prídavky na deti, aby ste sa mali lepšie. Kľudne choďte preč, odneste tieto hodnoty do iného štátu ... Kľudne si choďte do USA, kde budete celý život splácať liečbu vašej choroby, kde každý rok vysolíte desiatky tisíc dolárov za školu. Kľudne si tam choďte.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1052 on: 11.03.2012, 18:33:45 »
Choď a už sa nevracaj. Štát (spoločnosť) do vás investovala množstvo peňazí. Liečila vás a za liečbu od vás nepýtala NIČ, keď ste boli chorí, vzdelávala vás, aby ste neboli hlúpi a opäť za to nechcela NIČ (platila to zo spoločných zdrojov), vašim rodičom dala prídavky na deti, aby ste sa mali lepšie. Kľudne choďte preč, odneste tieto hodnoty do iného štátu ... Kľudne si choďte do USA, kde budete celý život splácať liečbu vašej choroby, kde každý rok vysolíte desiatky tisíc dolárov za školu. Kľudne si tam choďte.

omg rofl ;D
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1053 on: 11.03.2012, 20:37:29 »
Choď a už sa nevracaj. Štát (spoločnosť) do vás investovala množstvo peňazí. Liečila vás a za liečbu od vás nepýtala NIČ, keď ste boli chorí, vzdelávala vás, aby ste neboli hlúpi a opäť za to nechcela NIČ (platila to zo spoločných zdrojov), vašim rodičom dala prídavky na deti, aby ste sa mali lepšie. Kľudne choďte preč, odneste tieto hodnoty do iného štátu ... Kľudne si choďte do USA, kde budete celý život splácať liečbu vašej choroby, kde každý rok vysolíte desiatky tisíc dolárov za školu. Kľudne si tam choďte.

ty co si za chuja prosimta? fetujes? mal by si prestat, dufam ze si nesvojpravny
brix will be shat

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1054 on: 11.03.2012, 20:41:28 »
a este par poznamok

vzdelávala vás, aby ste neboli hlúpi

tuto ocividne v tvojom pripade stat zlyhal

platila to zo spoločných zdrojov

na spolocne zdroje sa sklada kto? mimozemska civilizacia?
brix will be shat

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1055 on: 11.03.2012, 21:00:01 »
Mozes mi vysvetlit preco ma urazas? Preeco si myslis ze je hlupe to co som napisal?

to v tvojom pripade to zrejme zlyhalo a nie mojom, kedze jedine co vies je nadavat, urazat a hresit

ty si si snad platil skolu? este si nic nezarobil aby si stihol pokryt vydavky na seba respektive svoje deti, buduce generacie

a fetujes tu jedine ty a nie ja, taketo nemiestne poznamky si prosim nechaj pre toho kto sa na teba usmieva zo zrkadla. Na vysoskolaka posobis dost slabo aj ked chces niekoho urazit.
« Last Edit: 11.03.2012, 22:05:56 by Marek_Baranica »

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1056 on: 11.03.2012, 21:08:15 »
Choď a už sa nevracaj. Štát (spoločnosť) do vás investovala množstvo peňazí. Liečila vás a za liečbu od vás nepýtala NIČ, keď ste boli chorí, vzdelávala vás, aby ste neboli hlúpi a opäť za to nechcela NIČ (platila to zo spoločných zdrojov), vašim rodičom dala prídavky na deti, aby ste sa mali lepšie. Kľudne choďte preč, odneste tieto hodnoty do iného štátu ... Kľudne si choďte do USA, kde budete celý život splácať liečbu vašej choroby, kde každý rok vysolíte desiatky tisíc dolárov za školu. Kľudne si tam choďte.

toto je skor vhodne do rubriky s názvom "VTIPY A FLIPY" :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1057 on: 11.03.2012, 21:40:32 »
Mozes mi vysvetlit preco ma urazas? Preeco si myslis ze je hlupe to co som napisal?

to v tvojom pripade to zrejme zlyhalo a nie mojom, kedze jedine co vies je nadavat, urazat a hresit

ty si si snad platil skolu? este si nic nezarobil aby si stihol pokryt vydavky na seba respektive svoje deti, buduce generacie

a fetujes tu jedine ty a nie ja, taketo nemiestne poznamky si prosim nechaj pre toho kto sa na teba usmieva zo zrkadla

1. píšeš v podstate nezmysly
2. je to brutálna demagógia
3. chybne predpokladáš, že na tomto fóre prispievajú len študenti
4. máš v tom celom svojom príspevku niekoľko predpokladov, ktoré možno platia pre teba, ale všeobecne sú chybné
5. generalizuješ veľmi zvláštnym spôsobom niečo, čo sa generalizovať nedá
6. fungovať štýlom "všetci musia byť ticho a držať krok", ako to ty navrhuješ, je nezmysel a je to nezdravé
« Last Edit: 11.03.2012, 21:43:28 by Agamemnon »
All code is crap.

42

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1058 on: 11.03.2012, 21:44:33 »
Marek Baranica vieš prečo sa volá čistý plat "čistý" ?
Meat is Murder.

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1059 on: 11.03.2012, 21:56:03 »
no, moj maly prieskum je asi na konci :)
teraz vam poviem pravdu.
opisal som to od jedneho profesora, on si to dal na fb ako znechutenie nad tym ked kazdy pise ze chce odist. A myslim si ze toto co ste tu dokazali vytvorit by ste asi profesorovi nepovedali resp. nenapisali.
chcel som vediet vas nazor a nie nazor jeho ziakov co tam napisali len ze, super, suhlasim atp.
s jednou vecou suhlasim s nim, a to ze ked niekto hovori stale jak je tu zle (a nic pre to nespravi) a ze on ide prec (co asi vsetci pozname zo svojho okolia) tak nech ide :D
« Last Edit: 11.03.2012, 22:02:26 by Marek_Baranica »

Tinka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1060 on: 11.03.2012, 22:01:50 »
tieto prispevky..

Ak Ste nespokojní s výsledkami volieb, smutne, ale volby boli demokraticke.. Rozhodli ste VY! Ak sa Vam nepaci socialna SOLIDARITA, skuste to zmenit, vratite sa vsak do doby "pan a poddaný" a nepovazujte sa za socialneho demokrata. Ak mate pocit, ze nestabilna vlada, zlozena z mensinových stran, ktore nemaju spolocne ani dva programove body, je lepsia, ako vlada strany vacsiny, tak o par kratkych rokov to mozete zmenit. Nie je tu teraz miesta na nezhody vo vedeni statu, a je lepsia volba mensieho zla. A ano, nik inteligentný, kto sa aspon trocha venoval studiu politologických vied-politiky-prava-filozofie, neocakava od vitaza volieb zazraky a zmenu o 180 stupnov,  je to nemozne... A trend smerovania politiky v jednotlivých statoch si obcania udali sami, ked sa upisali EU. A ja nemam pocit, aby v iných statoch ludia plesali, ako im je dobre. Politicka uroven napredovania a formovania nabrala urcitý smer na celom svete, a jedna strana to nezmeni, je to nemozne. V momentalnej situacii si vlada moze volit len mensie zlo, nie sa rozhodovat medzi dobrým a zlým.
Both Ways Is the Only Way...

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1061 on: 11.03.2012, 22:06:57 »
no, moj maly prieskum je asi na konci :)
teraz vam poviem pravdu.
opisal som to od jedneho profesora, on si to dal na fb ako znechutenie nad tym ked kazdy pise ze chce odist. A myslim si ze toto co ste tu dokazali vytvorit by ste asi profesorovi nepovedali resp. nenapisali.
chcel som vediet vas nazor a nie nazor jeho ziakov co tam napisali len ze, super, suhlasim atp.

jasne, že by som mu to povedal...
teraz akože čo, že je profesor? vieš, čo je to "argument from authority"? to neznamená automaticky, že je správny...

Quote
s jednou vecou suhlasim s nim, a to ze ked niekto hovori stale jak je tu zle (a nic pre to nespravi) a ze on ide prec (co asi vsetci pozname zo svojho okolia) tak nech ide :D

inak, s týmto do istej miery súhlasím... ale tiež sa to nedá generalizovať... niekedy neostáva nič iné len rozprávať a nadávať, žiaľ (prípadne zavrieť ústa a držať krok a nadávať len pre seba)
« Last Edit: 11.03.2012, 22:09:56 by Agamemnon »
All code is crap.

42

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1062 on: 11.03.2012, 22:13:06 »
tieto prispevky..

Ak Ste nespokojní s výsledkami volieb, smutne, ale volby boli demokraticke.. Rozhodli ste VY! Ak sa Vam nepaci socialna SOLIDARITA, skuste to zmenit, vratite sa vsak do doby "pan a poddaný" a nepovazujte sa za socialneho demokrata. Ak mate pocit, ze nestabilna vlada, zlozena z mensinových stran, ktore nemaju spolocne ani dva programove body, je lepsia, ako vlada strany vacsiny, tak o par kratkych rokov to mozete zmenit. Nie je tu teraz miesta na nezhody vo vedeni statu, a je lepsia volba mensieho zla. A ano, nik inteligentný, kto sa aspon trocha venoval studiu politologických vied-politiky-prava-filozofie, neocakava od vitaza volieb zazraky a zmenu o 180 stupnov,  je to nemozne... A trend smerovania politiky v jednotlivých statoch si obcania udali sami, ked sa upisali EU. A ja nemam pocit, aby v iných statoch ludia plesali, ako im je dobre. Politicka uroven napredovania a formovania nabrala urcitý smer na celom svete, a jedna strana to nezmeni, je to nemozne. V momentalnej situacii si vlada moze volit len mensie zlo, nie sa rozhodovat medzi dobrým a zlým.

sorry, do politickej debaty nejdem ;D
All code is crap.

42

Tinka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1063 on: 11.03.2012, 22:16:06 »
tieto prispevky..

Ak Ste nespokojní s výsledkami volieb, smutne, ale volby boli demokraticke.. Rozhodli ste VY! Ak sa Vam nepaci socialna SOLIDARITA, skuste to zmenit, vratite sa vsak do doby "pan a poddaný" a nepovazujte sa za socialneho demokrata. Ak mate pocit, ze nestabilna vlada, zlozena z mensinových stran, ktore nemaju spolocne ani dva programove body, je lepsia, ako vlada strany vacsiny, tak o par kratkych rokov to mozete zmenit. Nie je tu teraz miesta na nezhody vo vedeni statu, a je lepsia volba mensieho zla. A ano, nik inteligentný, kto sa aspon trocha venoval studiu politologických vied-politiky-prava-filozofie, neocakava od vitaza volieb zazraky a zmenu o 180 stupnov,  je to nemozne... A trend smerovania politiky v jednotlivých statoch si obcania udali sami, ked sa upisali EU. A ja nemam pocit, aby v iných statoch ludia plesali, ako im je dobre. Politicka uroven napredovania a formovania nabrala urcitý smer na celom svete, a jedna strana to nezmeni, je to nemozne. V momentalnej situacii si vlada moze volit len mensie zlo, nie sa rozhodovat medzi dobrým a zlým.

sorry, do politickej debaty nejdem ;D

ja sm nedebatila, napisala sm nazor na vase prispevky... a nenadrzam nikomu, pisala sm vseobecne.
Both Ways Is the Only Way...

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1064 on: 11.03.2012, 22:20:53 »
no nie neznamena ze ma pravdu, sak vsetci vieme svoje

podla mna je lahke takto povedat ze by som mu to povedal do oci, no len zoci voci je to ine, predsa len clovek sa inac vyjadri (po pive by mu kde kto vykrical hocico :D )
aj teraz nas ucia ludia ktorym by som povedeal svoje, no neda sa to, lebo vieme ze sa nam pomstia, a ked nam uz daju zapocet a nic s nimi uz nemame spolocne tak len kyvneme rukou pretoze to straca vyznam

ta posledna vec, clovek je uz taky, slovak este horsi, popindame si a ideme dalej, snazime sa nejak veci robit lepsie ale je okolo nas velaludi co nas stale stiahnu dolu. Myslim to tak ze nas demotivuju a hucia do nas ze to sa neda, to sa aj tak nezmeni, naco to robis a podobne a ked oni potrebuju neaku podporu tak sa cuduju ze okolie sa sprava tak isto ku nim ako oni k nemu. Takto sa vlastne stahujeme dole sami (demotivujeme)

ja nikam nejdem, ked vsetci pojdu prec tak tu nezostane nikto, iba cigosi a par ludi
v zahranici sice clovek zarobi viac, ale co z toho ?
Keby u nas ludia si povedali (ale vsetci) ze za menej ako XY€ robit nebudu istu robotu a nenajde sa ziadny spekulant ktory by to robil za XY-1€ tak by ta uroven niekde zostala a nebolo by slovensko a slovaci lacnou pracovnou silou.

excellent

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 231
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1065 on: 11.03.2012, 22:25:10 »


go on...
F5 can be so refreshing :thumbs-up:

laktibrada

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1066 on: 11.03.2012, 22:28:46 »
tieto prispevky..

Ak Ste nespokojní s výsledkami volieb, smutne, ale volby boli demokraticke.. Rozhodli ste VY! Ak sa Vam nepaci socialna SOLIDARITA, skuste to zmenit, vratite sa vsak do doby "pan a poddaný" a nepovazujte sa za socialneho demokrata. Ak mate pocit, ze nestabilna vlada, zlozena z mensinových stran, ktore nemaju spolocne ani dva programove body, je lepsia, ako vlada strany vacsiny, tak o par kratkych rokov to mozete zmenit. Nie je tu teraz miesta na nezhody vo vedeni statu, a je lepsia volba mensieho zla. A ano, nik inteligentný, kto sa aspon trocha venoval studiu politologických vied-politiky-prava-filozofie, neocakava od vitaza volieb zazraky a zmenu o 180 stupnov,  je to nemozne... A trend smerovania politiky v jednotlivých statoch si obcania udali sami, ked sa upisali EU. A ja nemam pocit, aby v iných statoch ludia plesali, ako im je dobre. Politicka uroven napredovania a formovania nabrala urcitý smer na celom svete, a jedna strana to nezmeni, je to nemozne. V momentalnej situacii si vlada moze volit len mensie zlo, nie sa rozhodovat medzi dobrým a zlým.

tinka mas peknu fotku, len trosku mi vadi ze pises vela o nudnej teme, radsej napis daco o sebe, kto si, co si, co rada robis a tak

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1067 on: 11.03.2012, 22:30:30 »
hehe, a už sa to tu zvrháva ;D
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1068 on: 11.03.2012, 22:33:32 »
ked niekomu nieco nepovies zoci voci len preto ze je profesor chod vratit obciansky
brix will be shat

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1069 on: 11.03.2012, 23:02:57 »
ked niekomu nieco nepovies zoci voci len preto ze je profesor chod vratit obciansky
ty chod vratit rodny list

jaky si frajer, chcem ta vidiet jak svojmu dekanovi vynadas na daco co sa ti nepaci takym stylom jak sa tu vyjadrujes na fore, v momente letis  :puf:

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1070 on: 11.03.2012, 23:05:59 »
ked niekomu nieco nepovies zoci voci len preto ze je profesor chod vratit obciansky
ty chod vratit rodny list

jaky si frajer, chcem ta vidiet jak svojmu dekanovi vynadas na daco co sa ti nepaci takym stylom jak sa tu vyjadrujes na fore, v momente letis  :puf:

Ja si myslím že on by už aj vynadal  :ropebanana:
Meat is Murder.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1071 on: 11.03.2012, 23:21:37 »
ked niekomu nieco nepovies zoci voci len preto ze je profesor chod vratit obciansky
ty chod vratit rodny list

jaky si frajer, chcem ta vidiet jak svojmu dekanovi vynadas na daco co sa ti nepaci takym stylom jak sa tu vyjadrujes na fore, v momente letis  :puf:

už som ti raz napísal, že vychádzaš z chybného predpokladu, že všetci na tomto fóre sú študenti :D

inak... nemtom nepísal nič o nadávaní... povedať niekomu, že sa mýli, a že nemá pravdu... prípadne svoj názor...
len ty si z toho urobil, že by mu nemtom vynadal...
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1072 on: 11.03.2012, 23:28:24 »
ked niekomu nieco nepovies zoci voci len preto ze je profesor chod vratit obciansky
ty chod vratit rodny list

jaky si frajer, chcem ta vidiet jak svojmu dekanovi vynadas na daco co sa ti nepaci takym stylom jak sa tu vyjadrujes na fore, v momente letis  :puf:

tak potom si mal vidiet ako som chodil za nim ked mi chcel zrusit skusku lebo som si ju pol roka nedal zapisat do indexu, vyhrazal sa mi vselijakymi kokotinami, ze by som mal odist zo skoly, ze mi cele zrusi a pojdem opakovat predmet a kokotiny. podla tvojej teorie by som mal sklopit usi a opakovat predmet, ja som to riesil po svojom, skoncilo to tak ze mi skusku zapisal a vsetci sme boli stastni, tak sa spamataj ty primitivka
brix will be shat

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1073 on: 12.03.2012, 09:18:29 »
ked niekomu nieco nepovies zoci voci len preto ze je profesor chod vratit obciansky
ty chod vratit rodny list

jaky si frajer, chcem ta vidiet jak svojmu dekanovi vynadas na daco co sa ti nepaci takym stylom jak sa tu vyjadrujes na fore, v momente letis  :puf:

už som ti raz napísal, že vychádzaš z chybného predpokladu, že všetci na tomto fóre sú študenti :D

inak... nemtom nepísal nič o nadávaní... povedať niekomu, že sa mýli, a že nemá pravdu... prípadne svoj názor...
len ty si z toho urobil, že by mu nemtom vynadal...
sak vidim jak mne nadava trapko :D som vydedukoval :D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Najebalo ma dnes
« Reply #1074 on: 12.03.2012, 18:15:50 »
Marek_Baranica, neuraz sa ale  :ohmigod:
:D