Poll

...

Pop
32 (13%)
Rock
59 (23.9%)
Metal
44 (17.8%)
Techno (trance, d'n'b)
33 (13.4%)
Rap (hip-hop)
21 (8.5%)
Classic (folklor)
10 (4%)
Psycho
5 (2%)
R&B
12 (4.9%)
Blues (jazz)
16 (6.5%)
Ine (napiste)
15 (6.1%)

Total Members Voted: 98

Author Topic: Aku hudbu pocuvate?  (Read 15178 times)

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #25 on: 22.04.2006, 03:03:36 »
senzi senzus  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :alc: :dancing: :bananadance:
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #26 on: 22.04.2006, 03:30:02 »
to je nater...  :buttrock:

deratizer

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #27 on: 26.04.2006, 03:44:45 »
no a kde si zabudol v ankete napriklad reggae alebo ska? alebo aj napriklad taky dancehall je celkom ze sa da....aj funky sem tam ked slapes na pivecku alebo aj tvrdsom ... no...asi tolko :D

Chcem ti len povedat ze... secko co si napisal sa odvodzuje z hudobnych stylov ktoresu uz hore uvedene... ska a reagge je na jedno kopyto a je to v podstate popik... len sa pri tom hulilo a dajaky bubenik sa zacyklil v rytme du c ta c du c ta c.... a funk... tak ten tu mal byt... lebo to je osobity styl jak rock... inac neviem ako poznate metal... ale niekedy to bola najvacsia traposina... natupirovane vlasy, sexy obtiahnute silonove gace... a teply POP... tak by som to teraz nazval... metal vsak teraz nabera skaredych obratok, co sa uz ani pocuvat neda... zacne typek daco rycat a ja uz radsej furt bezim po lekarnicku bo neviem ci sa mu daco nestalo... jednoznacne ma najvacsi uspech aj sa najlepsie pocuva rock, v respektive hardrock....... inac ked uz sme pri tom tak navstivte jednu stranku jednej kosickej kapely.... mne osobne sa pacia... a maju na to nieco dosiahnut v tomto hudbe zabudnutom kraji ze SLOVENSKO kde hudbu robia 6 ludia a 10 ju spicuju az nakoniec sa vyda album a hura je na svete dalsi polokokotny POPOVY album.... vidte Samo Tomecek... a spol... secko robi hrstka ludi tie songy a veci... ale to je jedno...hmmm chcel som tu stranku.. taze  www.parentaladvisoryonline.com

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #28 on: 26.04.2006, 07:08:28 »
no...v niecom s tebou suhlasim...ale nezda sa mi ze by ska a reggae boli odvodene od stylov vyssie uvedenych.....a rozdiel medzi ska a reggea je dost podstatny.....predchodcom reggae by snad mohol byt este DUB....ak by sme sa uz chceli rozpravat o predchodcoch....ale inak s tebou v podstate suhlasim
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

checky

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #29 on: 01.06.2006, 02:18:46 »
Ja najma rap a r&b. check it out!

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #30 on: 10.06.2006, 23:46:48 »
ja uz som to checknul a nemusim...

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #31 on: 13.06.2006, 17:40:32 »
numero uno - koRn ;-)
z kosic poznam jednu ppc skupinu.. st.black.... su fakt super :)
I just know one thing, I won't give up!!

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #32 on: 16.06.2006, 00:46:58 »
s koRnom to idze dolu vodu odkedy jonathan umira :D

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #33 on: 24.06.2006, 17:03:25 »
ta ludze ja pocuvam sicko mozne, ale ta hlavne rock a pop. poznate dachto weezer abo mando diao? velmi dobre skupinky!!!! a taky bloodhound??super hudbicka. a zo SK a CZ kapiel to je HS, Kabat, Alkehol, Divokej bil, Desmod, Jaromir Nohavica, Polemic, IMT, Daniel Landa, Zona A....
« Last Edit: 24.06.2006, 17:05:06 by krtek »

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #34 on: 25.06.2006, 00:21:20 »
ta ty si vsetrsanny posluchac :)

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #35 on: 25.06.2006, 01:10:04 »
ta da sa aj tak povedat, jedno co nemusim tak je metal  :emot-shakehead:

hansik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #36 on: 29.06.2006, 23:10:19 »
SKAAAAA :bananadance:

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #37 on: 30.06.2006, 16:43:56 »
 :dancing: Ska  :emot-dance: reggae  :bannana_guitar: rock
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

milosyx

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #38 on: 01.07.2006, 22:29:04 »
No tak ja pocuvam hlavne Madonnu :) MADONNA FOREVER :) uz mam aj listok do Prahy :) sa zblaznim :) no ale to len tak... :) ona je moja uchylka :) neviem, ci niekto miluje Madonnu viac ako ja :) na TU KE urcite nie :) takze tak... ale inac popocuvam vsetko dobre, co ma rytmus a na co sa da tancovat... :)
COME ON, VOGUE, lte your body MOVE to the MUSIC!
Come on, VOGUE, let your body GO with a FLOW!

Don't just stand there
let's get to it
strike a pose
there's nothing to it!

VOGUE

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #39 on: 02.07.2006, 00:59:02 »
sak madonna uz je teta stara bez urazky...svojho casu som tiez slintal...ale to som mal 8 :D

CubistIQ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
  • s cest n iq
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #40 on: 04.07.2006, 20:16:49 »
czechomor nohavica deftones a choze gonzales ... latino a chillout a fsetko co sa mi paci ... asi tak :)
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #41 on: 05.07.2006, 05:51:31 »
czechomor nohavica deftones a choze gonzales ... latino a chillout a fsetko co sa mi paci ... asi tak :)

cechomor a nohavica very good
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #42 on: 05.07.2006, 06:14:36 »
nohavica ma par akoze fest dobrych textov...a sa ppc hodia na chatu a tak...  :guitar:

CubistIQ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
  • s cest n iq
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #43 on: 05.07.2006, 06:27:09 »
nohavica ma par akoze fest dobrych textov...a sa ppc hodia na chatu a tak...  :guitar:

abo len tak na depku ....
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #44 on: 05.07.2006, 06:37:48 »
na deppku si pust OPETH...sa zakillujes do 5 min...

CubistIQ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
  • s cest n iq
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #45 on: 05.07.2006, 06:51:43 »
na deppku si pust OPETH...sa zakillujes do 5 min...
ta o tom som ani nepocul ... co to e ??? .. aspon styl  :j_huh:...
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

CubistIQ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
  • s cest n iq
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #46 on: 05.07.2006, 16:51:17 »
Chcem ti len povedat ze... secko co si napisal sa odvodzuje z hudobnych stylov ktoresu uz hore uvedene... ska a reagge je na jedno kopyto a je to v podstate popik... len sa pri tom hulilo a dajaky bubenik sa zacyklil v rytme du c ta c du c ta c.... a funk... tak ten tu mal byt... lebo to je osobity styl jak rock... inac neviem ako poznate metal... ale niekedy to bola najvacsia traposina... natupirovane vlasy, sexy obtiahnute silonove gace... a teply POP... tak by som to teraz nazval... metal vsak teraz nabera skaredych obratok, co sa uz ani pocuvat neda... zacne typek daco rycat a ja uz radsej furt bezim po lekarnicku bo neviem ci sa mu daco nestalo... jednoznacne ma najvacsi uspech aj sa najlepsie pocuva rock, v respektive hardrock....... inac ked uz sme pri tom tak navstivte jednu stranku jednej kosickej kapely.... mne osobne sa pacia... a maju na to nieco dosiahnut v tomto hudbe zabudnutom kraji ze SLOVENSKO kde hudbu robia 6 ludia a 10 ju spicuju az nakoniec sa vyda album a hura je na svete dalsi polokokotny POPOVY album.... vidte Samo Tomecek... a spol... secko robi hrstka ludi tie songy a veci... ale to je jedno...hmmm chcel som tu stranku.. taze  www.parentaladvisoryonline.com
ta co ja viem... :whacko: neviem kde si vystudoval povod hudobnych stylov  :c_afro:ale pokial je mi zname tak reagge ako aj ska je folk a to jamajsky :pimp: ... tak isto tam nie je spomenute latino ktore tiez nemozes pokladat za odvodeny styl ... teda by sa dalo zaradit ako folk pretoze je to spanielsky a latinsko-americky folk ale sa mu prisudzuje samostatna skupina, ako aj etno hudba ktora tu nie je spomenuta je folk ale etnicky .... asi tak  :lb:
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

CubistIQ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
  • s cest n iq
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #47 on: 09.08.2006, 19:26:25 »
a poculi ste Deza Ursiniho ? pred nedavnom som si to stiahol a ma uplne halucinogenne texty .. a aj hudba je haluzna  :bannana_guitar:... ved ju robil z Jarom Filipom :guitar: :zuzka:.....
Sny tak krásne ponorené do ranných hmiel
oplývajú sladkým nádychom vône tiel
ani tma ani salvy z diel
neodradia ma od ružovych skiel

Quirk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #48 on: 02.09.2006, 04:52:23 »
Rock
Punk
Metal
Klasicku
Pop-Rock
...etc  :)

Hlavne Metallica  :metal: a Green Day  :guitar: ... teraz. 
Metallica is the best
so let´s fuck the rest

les paul

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 172
  • We can win as a team or die as the individuals...
    • View Profile
Re: Aku hudbu pocuvate?
« Reply #49 on: 27.10.2006, 02:50:59 »
hmm si myslim ze kazdy styl a kazda  skupina ma daco do seba....texty Metallici su kazdy jeden pribeh, Nohavica, Kryl, Nedved - oni seci maju (mali) taku slovnu zasobu ze v kazdej pesnicke do detailov vyjadrili co chceli, preto si ich vazim....som bol na koncerte Nohavicu toho roku v Prahe a taku atmosferu si neviete ani predtavit ak ste este neboli.....hudba Steveho Vaia - to ani nemam slov, ked som videl jeho koncert z G3 co bol este so Satrianim (ako inak...) a Johnom Petruccim tak som plakal - kazdy jeden ton co zalozi, hoc je akokolvek uleteny, dokonale pasuje do toho co prave hra....dalej skupiny ako Dream Theater (+ Liquid Tension Experiment), Deep Purple, Guns ´n Roses abo nefem co este dalej - to secko sa da pocuvat a je to fasa.... ale styly co hraju tieto kapelky si nefem predstavit na dajakej party kde sa chce aj tancovat (pod vplyvom alkoholu of course....)....tam berem aj take ako Benni Bennasi a pod  ;D....(ale musim byt fakt aspon po 4-5 poldeci  ;) )...
Ale inac preferujem metal, (progressive) rock, lebo si myslim ze to je umenie hrat....
Btw by mohla byt este anketka ze kt. hudobny nastroj je najsamlepsi.... :) (jednoznacne gitarka....)
 :buttrock:  :guitar:  :metal:
Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...