Author Topic: Statistika  (Read 6027 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Statistika
« on: 29.03.2012, 03:58:00 »
Cawte kto už prezentoval u Bednárovej na statistike tie zadania chcem sa spýtat ako to prebieha
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #1 on: 29.03.2012, 05:00:19 »
najskor mas moznost odprezentovat to co si spravil (vypracoval) a na konci dava otazky jednu-dve zalezi ako sa jej to pacilo a tak potom da body (ktore ti nepovie) a ide dalsi :) toje asi vsetko
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #2 on: 29.03.2012, 12:42:49 »
este ani body mi nepovie ta to kde sme :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #3 on: 29.03.2012, 15:57:19 »
mozno ak by si ju pekne poprosil na konci tak ti povie ale neverim tomu :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #4 on: 29.03.2012, 17:51:07 »
ani ja tomu neverím :D keďže je taká aka je ...
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #5 on: 29.03.2012, 18:02:55 »
sak nieje zla aspon voci mne nebola a viacej ma naucila ako jej kolegina aj ked nepotrebne veci ale naucila
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #6 on: 30.03.2012, 01:25:07 »
ta u nás príde na cviko s čajom klasika :D a potom poviem čo máme robiť a ide preč a stále len dakde odbeháva a na konci ukáže výsledky že či máme ako ona to je všetko ale pri odovzdávaní bola v pohode čo som vôbec nečakal a dokonca aj body nám povedala som bol v šoku :D:D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #7 on: 08.04.2012, 03:33:25 »
len tak náhodou nemá niekto porobené cvika zo štatistiky stačia tie od 7. týždňa po 9. týždeň?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #8 on: 08.04.2012, 17:36:43 »
este ani body mi nepovie ta to kde sme :D
co cakas od bergu?  :ahaha:

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #9 on: 08.04.2012, 18:42:57 »
este ani body mi nepovie ta to kde sme :D
co cakas od bergu?  :ahaha:
lážo plážo  :ropebanana:
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

meno112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #10 on: 01.06.2012, 01:14:22 »
Bol uz niekto na skuske?? pytam sa koli tomu, aby som mal aspon aky taky obraz o tom, ako su formulovane otazky, resp. ako to cele prebieha.. ;-)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #11 on: 01.06.2012, 01:22:59 »
dáva 4 otázky z teorie a dve veci z praktickej časti a nemôže sa ti stať žeby otázky z teorie boli rovnaké ako otázky z praktickej časti .)
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

meno112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #12 on: 01.06.2012, 06:38:34 »
tak ako parada.. a v tej praktickej casti sa da co ocakavat?? mas nejaky vyber a spravit test abo co?

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Statistika
« Reply #13 on: 01.06.2012, 13:10:34 »
tak keďže je toho veľa aby si napr spravil cely LNR tak ti dá spraviť iba určitu vec napr nejake testy alebo regresnú časť tie matice a tak
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))