Author Topic: Skúšky IPZass  (Read 12151 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Skúšky IPZass
« on: 10.12.2011, 21:38:44 »
Vie niekto aké otázky dáva Flegner na Metodách zobrazovania a Podlubný na matike dáva aj teóriu??
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

xblast

  • Guest
Re: Skúšky IPZass
« Reply #1 on: 10.12.2011, 22:03:35 »
Podlubny nedava teoriu...
Flegner si kazdy rok vymysli niekolko skupin s cca 8 otazkami, odporucam naucit sa cely dokument a nemas problem  (nie je to az take tazke ako sa na prvy pohlad zda :P )

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #2 on: 11.12.2011, 01:21:58 »
no tak super  keď Podlubný nedáva teoriu a príklady dáva hádam daáke ľahké :D Dúfam že máš pravdu stým dokumentom u Flegnera lebo 38 strán je dooosť :D a ohľadom Flegnera dával aj niečo rátať ?? lebo v tom dokumente sú aj príklady
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

xblast

  • Guest
Re: Skúšky IPZass
« Reply #3 on: 11.12.2011, 02:04:26 »
ak si dal zapocet z matiky tak das aj skusku v pohode...
na flegnera sa nauc vsetko, nie len to co je v dokumente ale aj to co bolo na prednaskach, aj priklady a aj nieco z matlabu je dobre si zapamätat...

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #4 on: 11.12.2011, 02:12:03 »
tha zápočet som dal takmer na plný mal som štastie :P  no najviac sa obávam tých príkladov ... a tie príkazy z matlabu to budu najľahšie získane dobiky )) a DIK za info :)))
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #5 on: 11.12.2011, 02:52:01 »
Makaveli 38 stran vobec nieje vele sa naucit pokial sa to nemienis ucit slovo od slova, Flegner nedava tazke otaky aspon co si ja pamatam ked ma ucil takze ta skuska sa da hravo zvladnut ver ze budu aj horsie.
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

xblast

  • Guest
Re: Skúšky IPZass
« Reply #6 on: 11.12.2011, 03:22:54 »
No hrmil to vystihol presne... Budu aj horsie :D

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #7 on: 11.12.2011, 04:19:22 »
bude ale toho "bude"  sa treba dožiť no skôr dopracovať sa takže pre mňa je to najhoršie momentálne ten Flegner
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #8 on: 23.12.2011, 15:03:38 »
ináč aké otázky mám očakávať na Zem a zemské zdroje ? dik
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #9 on: 23.12.2011, 15:13:19 »
par otazok bolo ako test a inak teoria ja som tu skusku mal uz hodne davno tak presne neviem ake boli (ale nieco sa mi zda ze zlomy dake vrstvy alebo take nieco tam bolo) keby ze som v KE pozriem do knihy ale bohu zial uz niesom
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

xblast

  • Guest
Re: Skúšky IPZass
« Reply #10 on: 23.12.2011, 15:16:33 »
no neviem ako tento rok budete mat, pretoze co som pocul tak tento rok je 2x dlhsia prednaska a aj na cviku sa ovela viac maka... ale minuly rok boli 3 otazky zo Zeme a 3 otazky zo Zemských zdrojov, vsetko co bolo v skriptach... odporucam ist na prve terminy, kym este davaju zakladne otazky...

hrmill - test minuly rok zrusili lebo vraj bola velmi lahka skuska :D ja som uz musel vsetko normalne pisat :D

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #11 on: 23.12.2011, 22:39:17 »
tak prednášky boli dlhšie ako 90 min určite a cvika podľa mňa pohoda až na tie "referáty" alebo ako to nazvať
Že prečítať skriptá keby som daake mal :D každopádne dik za info a želám Vám chalani štastné a vesele  :xmas:
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Franky238

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #12 on: 04.01.2012, 17:19:27 »
a ekonomika je taka ako na zapocte ci si vymysli nieco nove?   ??? nemam rad ekonomiku ale ak bude toto co na zapocte bolo by to fajn  :evica:

timka15

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #13 on: 04.01.2012, 19:59:38 »
Zdravim ... neviete, ci zvyknu byt aj integraly ???

xblast

  • Guest
Re: Skúšky IPZass
« Reply #14 on: 04.01.2012, 22:00:08 »
Franky238: minuly rok boli zavesene niekde na nete okruhy otazok (cca 25 otazok), na skuske dali 4 + 1 otazka podla vlastneho vyberu z toho okruhu...

timka15: 1 urcity integral, uplne jednoduchy

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #15 on: 05.01.2012, 17:38:27 »
Franky238 že vraj ekonomikárka čo nám prednášala dávala aj stránku na prednáškach kde nájdeme potrebné materiály a aj okruh otázok takže sa opýtaj dakoho kto chodil na prednášky :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Franky238

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #16 on: 06.01.2012, 16:31:57 »
dik makaveli :D asi vies ze som tam moc nechodil :D

Franky238

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #17 on: 06.01.2012, 16:41:05 »
a este jedna vec spoluziaci co boli na zemskych zdrojoch vraveli ze jedna z otazok bola po com ide tona medi :D taze ludia kto tam nebol ucte sa doslova picoviny :D pardon za vyraz:D

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #18 on: 07.01.2012, 00:52:49 »
Franky238 a kto by tam chodil ?:D a k tej zemi 42 testových otázok a 4 rozpisovačky čo som počul
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #19 on: 13.01.2012, 03:14:59 »
ináč ako je to s vylepšením si známky zo skúšky  resp. ak som napísal skúšku na C a chcem ísť na oprávak a v prípade ak by som to napísal horšie ako na C ostáva mi tá lepšia známka alebo nie?? lebo na zápočtoch to tak fungovalo tak sa pýtam či aj na skúškach to tak funguje dikes  :ropebanana:
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #20 on: 13.01.2012, 04:38:18 »
aspon co ja viem: ak uz mas C a pojdes si skusit zlepsit znamku a napises na horsie tak mas tu horsiu znamku podobne to je aj pri zapocte a to ze vam vyucujuci bral do uvahy lespie hodnotenie (body) bola len jeho dobra vola
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

meno112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #21 on: 13.01.2012, 06:03:14 »
tak ako pise "hrmill", plati posledne hodnotenie...
ja som sa to tiez pytal, a odpoved bola nasledujuca:

"...
Co sa tyka hodnotenia, tak stale plati posledne hodnotenie.
... "

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #22 on: 13.01.2012, 16:06:59 »
aha dik chalani
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #23 on: 20.01.2012, 08:36:20 »
Neviete či dáva Podlubný aj čierne termíny na matike dik :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Skúšky IPZass
« Reply #24 on: 20.01.2012, 09:12:21 »
skor predpokladam ze nie :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.