Author Topic: Prospechove štipendium  (Read 17367 times)

stofo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Prospechove štipendium
« on: 21.06.2011, 06:14:33 »
Zdravim...
Nemá z vás niekto informácie o tom, koľko asi bodov mal študent, ktory sa zmestil do rebricka pre prospechove stipko minuleho roku? Myslite ze mam sancu na stipko s priemerom 75,3?

xblast

  • Guest
Re: Prospechove štipendium
« Reply #1 on: 22.06.2011, 04:12:22 »
toto by zaujimalo aj mna :) nepoznam nikoho kto dostal prospechove stipko cize by sa tu mohol vyjadrit niekto zainteresovany :D

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #2 on: 22.06.2011, 04:19:31 »
nemam ponatia sry :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #3 on: 10.09.2011, 19:10:08 »
prospechove stipko sa dava az od 2 rocnika nie?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #4 on: 11.09.2011, 06:14:17 »
skor by som povedal ze najskor ho mozes dostat az v druhom r. a to za prvy r. :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #5 on: 11.09.2011, 13:31:06 »
niekde som cital ze uz mozem mat v druhom semestry prveho rocnika ze mi to vyrataju z pveho semestra co je natom pravdy?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

xblast

  • Guest
Re: Prospechove štipendium
« Reply #6 on: 11.09.2011, 15:09:25 »
no ja neviem o nikom kto by dostaval prospechove stipko uz v prvom rocniku :) tak ako pisal hrmill, v druhom rocniku sa vypocita stipko z
prveho rocnika

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #7 on: 11.09.2011, 15:12:33 »
ja som sa tiez cudoval preto sa pytam
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: Prospechove štipendium
« Reply #8 on: 13.09.2011, 03:39:42 »
Prospechove stipko sa prvy rocnik za oba semestre sa automaticky vyhodnoti v druhom rocniku, niekedy v oktobri-novembri a zoznam studentov, ktorym je pridelene bude na stranke fberg. Tiez by malo byt pridelene stipko oznamene v sekcii stipendia na maise. Ak je stipko priznane, je potrebne na studijne udat cislo uctu. Minuly rok boli tri kategorie: nad 90%, medzi 90% a 80%, a medzi 80% a 70%, tou tretou kategoriou si nie som ista spodnou hranicou.

stofo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #9 on: 17.09.2011, 22:30:52 »
Prospechove stipko sa prvy rocnik za oba semestre sa automaticky vyhodnoti v druhom rocniku, niekedy v oktobri-novembri a zoznam studentov, ktorym je pridelene bude na stranke fberg. Tiez by malo byt pridelene stipko oznamene v sekcii stipendia na maise. Ak je stipko priznane, je potrebne na studijne udat cislo uctu. Minuly rok boli tri kategorie: nad 90%, medzi 90% a 80%, a medzi 80% a 70%, tou tretou kategoriou si nie som ista spodnou hranicou.

aha. ja som nasiel na nete toto:
http://www.ekf.tuke.sk/files/Stipendijny%20poriadok%20TUKE.pdf

Tak neviem ci sa nieco zmenilo alebo nie
Toto je ale platne od 10,6.2011
Pokial sa mam riadit podla toho tak ma byt nejaky rebricek vytvoreny a vsetci nad 90% dostanu po 1000 € a ostatnym, ktori sa zmestia do tabulky si ho rozdelia? No dufam ze mi mojich 75% bude so zavretymi obidvoma ocami stacit :)

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #10 on: 19.09.2011, 01:57:47 »
Prospechove stipko sa prvy rocnik za oba semestre sa automaticky vyhodnoti v druhom rocniku, niekedy v oktobri-novembri a zoznam studentov, ktorym je pridelene bude na stranke fberg. Tiez by malo byt pridelene stipko oznamene v sekcii stipendia na maise. Ak je stipko priznane, je potrebne na studijne udat cislo uctu. Minuly rok boli tri kategorie: nad 90%, medzi 90% a 80%, a medzi 80% a 70%, tou tretou kategoriou si nie som ista spodnou hranicou.

Skor je to takto:

nad 91% +++
prvych 5% rocnika ++
druhych 5% rocnika +

pricom + je nejaky zaklad, napr. 450,-

xblast

  • Guest
Re: Prospechove štipendium
« Reply #11 on: 26.10.2012, 23:47:29 »
Prospechove stipko treba cakat koncom novembra, zaciatkom decembra...

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #12 on: 27.10.2012, 16:23:13 »
Dik za info:))
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

meno112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #13 on: 14.11.2012, 16:27:43 »
tak tie tetuse na studijnom maju tiez dost gulas v tom, mne povedali [uz davnejsie] ze koncom oktobra, zaciatkom novembra... tak som zvedavy, ze ci vobec....  ;D

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #14 on: 14.11.2012, 21:16:06 »
tak na FEI už maju
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #15 on: 20.11.2012, 15:11:05 »
no už je zoznam na stranke :)ty co dostali gratulujem :)
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

manetzsky

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Prospechove štipendium
« Reply #16 on: 22.11.2012, 04:22:10 »
aka je zakladna vyska toho stipka nevie niekto ?