Author Topic: Programovacie techniky  (Read 4875 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Programovacie techniky
« on: 16.02.2012, 09:01:51 »
Zdravím potrebujem poradiť ohľadom tohto Zostavte program pre evidenciu ... pomocou súboru (aspoň 5 záznamov) to si mám aký príklad nato vymyslieť poradte niečo jednoduché a čo všetko tam vlastne ma byť lebo nieže si vymyslím daaku p.. čo neskôr nebudem vedieť spraviť :D DIK
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #1 on: 16.02.2012, 10:21:53 »
takmer cokolvek... evidencia ludi - studentov, pacientov, zamestnancov, zakaznikov... evidencia aut - na parkovisku, ktore presli branou... evidencia knih, cd/dvd, zvierat, ...

predpokladam, ze ide o nieco take, ako napr. ze budes mat nejake zakladne moznosti tam - pridat zaznam do evidencie, zobrazit zaznam, zmenit zaznam, vymazat zaznam...

myslim, ze na detaily by si sa mal spytat cloveka, co ti zadanie zadava, resp. co ho bude kontrolovat...
All code is crap.

42

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #2 on: 16.02.2012, 11:05:45 »
Makaveli predpokladam ze to mas u Horovcaka takze ked si nieco vymyslis potom to jednoducho zmenis a budes mat pokoj on si to nevsimne ze nakoniec budes robit uplne nieco ine ako si mu dal
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #3 on: 16.02.2012, 12:46:19 »
Makaveli predpokladam ze to mas u Horovcaka takze ked si nieco vymyslis potom to jednoducho zmenis a budes mat pokoj on si to nevsimne ze nakoniec budes robit uplne nieco ine ako si mu dal
no tak s Horovcakom mam len prednasky aj to mi uplne staci ten jeho styl a windows 10 :D a cvika mam s Durdanom takže to budem odovzádavať Durdánovi a nie Horovcakovi nie?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #4 on: 16.02.2012, 13:39:14 »
tak potom nic a Dudran si dava na zadaniech zalezat tak pozor na to :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #5 on: 16.02.2012, 15:41:46 »
no tak mali sme sním v ZS pascala a tam sa to sním dalo čo sa týkalo zadaní  len to jeho bodovanie  typu 7,7 a tak :D  takže som zvedavy ako to bude teraz
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

xblast

  • Guest
Re: Programovacie techniky
« Reply #6 on: 17.02.2012, 09:57:04 »
z C-cka budete musiet na konci cvika odovzdat ulohy, pripadne ak sa nestihnu urobit tak na dalsom cviku uz musite ukazat ze mate hotove minulotyzdnove cviko...


Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #7 on: 18.02.2012, 13:32:51 »
z C-cka budete musiet na konci cvika odovzdat ulohy, pripadne ak sa nestihnu urobit tak na dalsom cviku uz musite ukazat ze mate hotove minulotyzdnove cviko...
hej to spomínal a to bude každému kontrolovať veď nás je 21 ľudi dvaja ze jednym pc :D ale čo sa týka cvík aspoň prvých 5 tak tie su ľahké :Dpotom so smerníkmi to bude už tažšie
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #8 on: 23.02.2012, 08:53:56 »
a náhodou nemáte niekto prednášky z tohto premetu ?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #9 on: 11.03.2012, 20:51:25 »
to ten pán Horovčak :D ake otázky dáva na zapoctovom teste?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

xblast

  • Guest
Re: Programovacie techniky
« Reply #10 on: 12.03.2012, 00:06:50 »
tie ktore si sami vymyslite... alebo to uz tento rok nerobi tak ze mu poslete svoje vymyslene otazky?

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Programovacie techniky
« Reply #11 on: 15.03.2012, 07:30:03 »
tie ktore si sami vymyslite... alebo to uz tento rok nerobi tak ze mu poslete svoje vymyslene otazky?
my si vymýšlame len polovicu :D čiže 15 otázok mi a 15 on za nehorázne veľké body až 5 :D:D:D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))