Author Topic: MATIKA nechodím na cvika ani prednášky čo sa stane prosím odpovedajte ďakujem  (Read 6356 times)

mischo25

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Zdravím chcem vedieť čo sa stane ak nebudem chodiť na cvika z matematiky a ani na prednášky. Dá sa to nejak tak spraviť aby som si to potom mohol normálne preniesť do letného semestra. čiže žiaden zápočet a nespravená skúška ale budem mať predmety absolvované za dvanásť kreditov? a matiku si normálne prenesiem a začnem sa ju odznova učiť??
ďakujem za Vaše odpovede...

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
mám pocit že 12 kreditov ti je malo na ďalší semester, a zo zimneho semestra sa neda nič preniest do letneho kedže v letnom vyuka matiky vobec neprebieha takže jedine kde si to môžeš preniesť je do dalšieho ročnika do zimneho semestra :)
p.s. to mas nejaky vazny dovod preco tam nechodis alebo proste sa ti nechce ? :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

PALLY27

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 165
    • View Profile
čo ja viem, tak minimalne musiš mať 18 kreditov, zvyšok sa da preniesť do ďalšieho ročníka ... čo fakt nie je správne riešenie plnenia si školských povinností ..

nie je nič horšie ako prenášaný predmet  :)

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
V prvaku v zime mu staci 12 kreditov.  Samozrejme, ak nie je schopny absolvovat tie prvacke sracky teraz, tak o rok s druhackymi sa ide zbytocne pokusat ;).

mischo25

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ďakujem Vám všetkým za odpovede ja som prvák a v zimnom semestri mi stačí min 12 kreditov na to aby som mohol pokračovať do letného semestra a ostatné si prenášať ako aj matiku. Výučbu matematiky mám iba v zimnom ale dá sa potom preniesť aj do letného, a učiť sa ju v letnom semestri. Ja len chcem vedieť či sa dá preniesť bez toho aby som bol na hodinách a písal nejaký zápočet a išiel na skúšku :D
Na matiku nechcem chodiť pretože mám v ten čas ničo iné na práci a nemám sa teraz čas jej venovať čiže chodiť na hodiny. 

ďakujem za Vaše ďalšie odpovede cením si vaše opotrebovanie prstov na klávesnici :)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
pokial viem tak sa da preniest matika do dalšieho semestra bez toho aby si tam chodil, proste ak tam nebudeš chodiť profak ti da Fx a buduci semestre si tu matiku znova zapises a jeto inac z akeho odboru si to?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

mischo25

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
BERG dopravná logistika podniku ďakujem si ma potešil :)

PALLY27

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 165
    • View Profile
jaj .. tak BERG- --  na FEI je min. 18 kreditov .. neviem či prvý ročník je fak taký spešl  ;D

strejdabob

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
kokotina, všade treba min. 18 kreditov a keď tam nechceš chodiť, tak nechoď a dostaneš Fx  ;)

morethanmail

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Ak budes rozmyslat stylom ze mi staci 12/18 kreditov a na zvysok sa teraz mozem vysrat a flakat sa a chlastat, tak daleko nedojdes. Z mojich dlhorocnych :D skusenosti na 2 fakultach tuke ti mozem potvrdit, ze aj banalny prenasany predmet ta dokaze zatazit a rozhodit ti program v dalsom roku, nehovoriac o matike. Pri takomto pristupe mas co robit s 5 skuskami a vezmi si, ze budes mat 5+ta matika s nozom na krku (musel som to parkrat zazit, kym som sa nepoucil). A nehovor mi, ze matika na BERGu je tazka, viem ako to bolo so skuskami a zapoctami 2 roky dozadu a ake priklady sa davali na poslednych terminoch... kto ta uci matiku? a btw, ked uz je januar, ako skusky? :D