Author Topic: IPZaSS - MZPaG - Flegner skriptá/prednášky - help  (Read 2705 times)

Zuzan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Caute potreboval by som poradiť  :ropebanana:

Viete mi niekto povedať čo môžeme očakávať na skúške od Patrika Flegnera z predmetu (Metody zobrazovania a pocitacova grafika) 1.BC. ?
Dostal som sa iba k 38.stranovému PDFku , kde je kopa vzorcov a výpočtov pamate na ulozenie grafickej informacie, chcem sa spytat či aj tie debine dlhe vzorce budu na skúške a či niekto nemáte aj skriptá resp. prednášky z toho predmetu? Nejako som nechodil na prednášky a neviem, či je obsah "pdfka" totožný s prednáškami, či mi teda to PDFko bude stačiť na skúšku.

A ešte či niekto nevie, ako bude prebiehať skúška z programovania (Terpak Jan - Algoritmizacia a programovanie) ?

Za každú pomoc či radu Vam budem velmi vdacny  :trestac:

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: IPZaSS - MZPaG - Flegner skriptá/prednášky - help
« Reply #1 on: 29.12.2013, 00:37:39 »
Očakávaj všetko ale neboj on neočakáva že by si tam všetko napísal pokiaľ napíšeš ku každej otázke niečo tak si za vodou :) My sme mali vzorce a aj výpočet nejaký jednoduchý plus nejaká otázka z grafov čo ste robili na cvikách
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))