Author Topic: Aky odbor si vybrat?  (Read 3835 times)

kunka2

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Aky odbor si vybrat?
« on: 13.05.2012, 15:23:02 »
Zdravim viem že je dost neskoro si podavat prihlasku ale momentálne som neurobil druhy semester na fei tak na buduci rok by som to chcel skusit na inej fakulte . Vzdy ma bavila praca s pc a elektro ale chodenim na fei sa mi to zhnusilo chcel by som skusit neaku inu fakultu najblizsie k tomu ma asi strojnicka a fberg . Nevedeli by ste mi prosimvas poradit aky odbor by bol vhodny ?
Nakolko dvovod preco som neuspel bolo ze som sa slabo ucil tak nech odbor nieje tazky .

Zaujali ma tieto tak chcel by som pocut neake rady skúsenosti s týmito dobormi :

FBERG:
Dopravná logistika podniku
Priemyselná logistika

STROJNICKA:
Počítačová podpora strojárskej výroby
Priemyselné inžinierstvo
Všeobecné strojárstvo



Za odpovede vopred dakujem.

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Aky odbor si vybrat?
« Reply #1 on: 13.05.2012, 19:14:34 »
viem ze PI na berguje uplna flakacka aspon co som pocul a ine nemam ponatia ja som mal IPZaSS a tiaz sa to dalo v pohode pokial si sa daco poucil a niesi uplne kkt z toho ale aj tam sa sem ta najde predmet ktory je ne ... ale da sa to
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Kuresfank

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: Aky odbor si vybrat?
« Reply #2 on: 27.05.2012, 01:13:03 »
k tým dvom odborom na FBERG len tolko,ze je velky problem sa tam dostat...mal som dajak do cca 1,5 priemer zo strednej a dostal som sa na PLG len na odvolanie.Čo sa týka konkretne toho odboru,tak zatial to je OK..aj ked ako spomenul kolega vyssie,vsade su blbe predmety a hlavne profesori....mimochodm logistika je jeden z tych tazsich odborov na bergu

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Aky odbor si vybrat?
« Reply #3 on: 27.05.2012, 02:12:07 »
k tým dvom odborom na FBERG len tolko,ze je velky problem sa tam dostat...mal som dajak do cca 1,5 priemer zo strednej a dostal som sa na PLG len na odvolanie.Čo sa týka konkretne toho odboru,tak zatial to je OK..aj ked ako spomenul kolega vyssie,vsade su blbe predmety a hlavne profesori....mimochodm logistika je jeden z tych tazsich odborov na bergu
ty, TY
ano ty, ty pis castejsie, mas super podpis :D

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Aky odbor si vybrat?
« Reply #4 on: 27.05.2012, 03:33:43 »
tak tak, a moze pisat co len chce, s takym podpisom sa vsetko prepaci :D


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Aky odbor si vybrat?
« Reply #5 on: 27.05.2012, 17:33:42 »
aj tak to nikto neciat a kuka len na cicky :D