Author Topic: Neakceptovany zapis  (Read 4797 times)

Leviathan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Neakceptovany zapis
« on: 26.08.2009, 22:47:27 »
Prosim o rada, budem na skole prvy rok, som si zapisal predmety cez Main, ale vypisalo mi ze niesu akceptovane, take mam zapisane len povinne, a uz sa prihlasit na ine neda, co robit? Neakceptovalo mi Linux II., Windows Server II.. Budu mi stacit kredity na studium bez volitelnych? lebo nemam akceptovany ani jeden, resp budes dat daco poriesit na zapise zajtra tj. 27.8.2009??

Dakujem za radu

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Neakceptovany zapis
« Reply #1 on: 26.08.2009, 22:57:14 »
bez povinne volitelnych predmetov nebudes mat dost kreditov a tak to isto neostane :)
bud este daju sancu a vypisu nejake predmety kde sa budes moct zapisat (ale pocitaj s tym, ze to budu na cock predmety)
alebo ti povedia fakt az na zapise :)
... alebo nikdy

 :metal: aj ja sa chcem prihlasovat cez Main  ;D

Leviathan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Neakceptovany zapis
« Reply #2 on: 26.08.2009, 23:01:35 »
No len ono to uz nejde, ja som si zapisal predmety a otvorili tretie kolo na jeden den kurče, a tie dva co som si zapisal neakceptovali ani jeden, est eneviem riadne ako to tu funguje, ale to viem ze bude na <> bez dostatku kreditov.

Na studijnom maju pracovnicky aky pristup k studentom?? da s nimi dohodnut?? co si dake nekompromisne???  :angel:
Ja tiez kredity chcem a aj predmety  8)

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Neakceptovany zapis
« Reply #3 on: 26.08.2009, 23:05:30 »
...Neakceptovalo mi Linux II., Windows Server II.. Budu mi stacit kredity na studium bez volitelnych?...

to su TSEA (T-systems neviemco) predmety a ako volitelne ich nemusis mat vobec. len ked chces. takze ked mas bez nich 30 kreditov/semester, tak je to v pohode (mal by si mat tolko nazbieranych uz vdaka povinnym a povinne volitelnym predmetom). dlasia vec: neviem, ci tieto predmety nepotrebuju prerekvizitu (linux I, windows server I). mozno aj kvoli tomu ti ich nezobralo.

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Neakceptovany zapis
« Reply #4 on: 26.08.2009, 23:31:20 »
mozno ma leviathan ti epredmety ako povinne volitelne...

Leviathan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Neakceptovany zapis
« Reply #5 on: 26.08.2009, 23:31:50 »
No len mne vychadza zimny semester 24 kreditov, uz vlastne ina moznost nebude zapisania si predmetov v zimnom semestri?? v lentom som si dal 2 PV predmety tak za rok by mi to malo vyjst tych 60 ale ak nahodou daka skuska nevida, chcel som aj v zimnom daco, ale to tretie kolo bolo len od 25.8 8:00 do 27.8. 9:00, som si to vsimol dnes naobede do frasa....

Davaju este moznost zapisat sa aj na zapise??