Author Topic: teoreticka informatika  (Read 144559 times)

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #675 on: 13.02.2009, 00:50:00 »
pridavam sa do E klubu... :D jejejeeee moreeeee
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

rolin21

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #676 on: 13.02.2009, 02:45:58 »
jj .. aj ja ja sa pridavam do klubu E - ako ELITA :D .... o algebrach som nemal ani ciarku a ani sa na ne nepytal :P

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #677 on: 13.02.2009, 03:57:58 »
Tak, aka je dnesna statistika? Kolko ludi nespravilo napokon?
Zda sa, ze pan Hudak z niecoho dostal rozum, nemyslite si? Alebo ho len niekto naucil pisat pismeno E?

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: teoreticka informatika
« Reply #678 on: 13.02.2009, 04:08:45 »
Tak, aka je dnesna statistika? Kolko ludi nespravilo napokon?
Zda sa, ze pan Hudak z niecoho dostal rozum, nemyslite si? Alebo ho len niekto naucil pisat pismeno E?

ta on podla mna vzdy ku koncu skuskoveho hodnoti miernejsie... a navyse stvrtakov berie, ze su uz dost daleko na to, aby im teraz robil nejake vaznejsie problemy, sam sa tak vyjadril. cize ti, co si dali v lete fss nebudu isto lutovat ;) Vsetkym samozrejme blahozelam, drzala som palce  :thumbsup: a teraz sup do leta ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #679 on: 13.02.2009, 05:01:19 »
o tom by s tebou asi viaceri vedeli polemizovat
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #680 on: 13.02.2009, 05:24:45 »
o tom by s tebou asi viaceri vedeli polemizovat

asi tak...
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

bliky

  • Guest
Re: teoreticka informatika
« Reply #681 on: 13.02.2009, 15:15:53 »
Moi, olen Ivetka ja olen kaksikymmentäviisi vuotta vanha, olen insinööri ja työssä yliopistossa ja mieheni on työssä tietokonefirmassa. Asun Kosice myös kotoisin. Puhun paljon englantia ja ranskaa, opiskelen venäjää ja suoema - en puhu paljon suomea, mutta jo ymmäran vähan nyt.

dajaka madarcina ci co...?! ??? chytam sa tam akurat na Ivetka, ja a on... :evica: a tipujem, ze suoema je daco s finskom, bo to maju hokejisti na dresoch (suomi) ... :evica:

ps: ja viem po finsky tak akurat, ze mika hakinen, kimi raikkonen, ville peltonen, saku koivu, tania poutiainen a ville valo :evica:
« Last Edit: 13.02.2009, 15:23:01 by bliky »

bliky

  • Guest
Re: teoreticka informatika
« Reply #682 on: 13.02.2009, 15:31:45 »
aproppo, kolko ludi (cca) celkovo nema TI...?! ???
« Last Edit: 13.02.2009, 15:33:56 by bliky »

palo199

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #683 on: 13.02.2009, 15:38:29 »
kolko ludi nema TI sa neda definitivne povedat lebo (aspon co vraveli niektori co nespravili) vypise Prof.Hudak este jeden termin teraz v ramci tych dvoch tyzdnov semestra co sa este moze skusat ... takze verim ze napokon budu mat TI spravene vsetci

bliky

  • Guest
Re: teoreticka informatika
« Reply #684 on: 13.02.2009, 15:40:26 »
napokon budu mat TI spravene vsetci

tha okrem tych min. 5, co nemali zapich... :(

hlsman

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #685 on: 13.02.2009, 18:24:28 »
ps: ja viem po finsky tak akurat, ze mika hakinen, kimi raikkonen, ville peltonen, saku koivu, tania poutiainen a ville valo :evica:

a Tarja Turunen!

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #686 on: 13.02.2009, 18:46:51 »
a Turingov stroj!
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #687 on: 13.02.2009, 19:32:34 »
ps: ja viem po finsky tak akurat, ze mika hakinen, kimi raikkonen, ville peltonen, saku koivu, tania poutiainen a ville valo :evica:

a Tarja Turunen!

a Vesa Toskala a Miikka Kiprusoff...
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #688 on: 13.02.2009, 19:38:05 »
Moi, olen Ivetka ja olen kaksikymmentäviisi vuotta vanha, olen insinööri ja työssä yliopistossa ja mieheni on työssä tietokonefirmassa. Asun Kosice myös kotoisin. Puhun paljon englantia ja ranskaa, opiskelen venäjää ja suoema - en puhu paljon suomea, mutta jo ymmäran vähan nyt.

Ano, uz som pripravena, hehe :D

tak akoze teraz vazne... toto je fincina? ziadne slovnik nedefinuje moi a ani olen a ani dalsie slova :D ak to fincina je potom sutie slovniky na hovno!
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: teoreticka informatika
« Reply #689 on: 13.02.2009, 20:06:06 »
Moi, olen Ivetka ja olen kaksikymmentäviisi vuotta vanha, olen insinööri ja työssä yliopistossa ja mieheni on työssä tietokonefirmassa. Asun Kosice myös kotoisin. Puhun paljon englantia ja ranskaa, opiskelen venäjää ja suoema - en puhu paljon suomea, mutta jo ymmäran vähan nyt.

Ano, uz som pripravena, hehe :D

tak akoze teraz vazne... toto je fincina? ziadne slovnik nedefinuje moi a ani olen a ani dalsie slova :D ak to fincina je potom sutie slovniky na hovno!

no to je ako v slovencine... fincina sa dost zlozito sklonuje, spajaju sa viacere slova do jedneho, pri urcitych tvaroch sa dokonca meni pocet hlasok, ci dokonca cela podstata slova a pod., to znamena, ze v slovniku najdes len neurcitky a zakladne tvary... akonahle je slovo vysklonovane a pod., smola, slovnik ho proste nenajde... ale som prekvapena, ze moi nenaslo, to znamena "ahoj". Olen nenaslo lebo to znamena "som". :) Ucit sa to, si vyzaduje fakt zelezne nervy alebo proste to, ze ta to bavi a neodradi  :)
A toto cele, to je strasne jednoducha fincina, lebo je to obsah prvych troch kapitol v knihe (preto su tam take smiesne zvraty, ale vela toho este fakt neviem, takze som pouzila len to, co tie tri kapitoly ponukaju :)), len vyzera to tazko :D

Preklad je:
Ahoj, ja som Ivetka a mam 25 rokov, som inzinierka a pracujem na univerzite (este nebolo slovo studujem), moj priatel pracuje v pocitacovej firme :D. Byvam v Kosiciach a aj povodom som odtial. Rozpravam dobre po anglicky a francuzsky, ucim sa rusky a finsky - po finsky este neviem dobre, ale uz teraz trosku rozumiem.

:D :D :D
« Last Edit: 13.02.2009, 20:13:06 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: teoreticka informatika
« Reply #690 on: 13.02.2009, 21:29:45 »
ja viem po romsky
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #691 on: 14.02.2009, 00:13:46 »
ja po cesky
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #692 on: 14.02.2009, 00:15:34 »
ja po C
brix will be shat

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #693 on: 14.02.2009, 00:37:28 »
Moi, olen Ivetka ja olen kaksikymmentäviisi vuotta vanha, olen insinööri ja työssä yliopistossa ja mieheni on työssä tietokonefirmassa. Asun Kosice myös kotoisin. Puhun paljon englantia ja ranskaa, opiskelen venäjää ja suoema - en puhu paljon suomea, mutta jo ymmäran vähan nyt.

Ano, uz som pripravena, hehe :D

tak akoze teraz vazne... toto je fincina? ziadne slovnik nedefinuje moi a ani olen a ani dalsie slova :D ak to fincina je potom sutie slovniky na hovno!

no to je ako v slovencine... fincina sa dost zlozito sklonuje, spajaju sa viacere slova do jedneho, pri urcitych tvaroch sa dokonca meni pocet hlasok, ci dokonca cela podstata slova a pod., to znamena, ze v slovniku najdes len neurcitky a zakladne tvary... akonahle je slovo vysklonovane a pod., smola, slovnik ho proste nenajde... ale som prekvapena, ze moi nenaslo, to znamena "ahoj". Olen nenaslo lebo to znamena "som". :) Ucit sa to, si vyzaduje fakt zelezne nervy alebo proste to, ze ta to bavi a neodradi  :)
A toto cele, to je strasne jednoducha fincina, lebo je to obsah prvych troch kapitol v knihe (preto su tam take smiesne zvraty, ale vela toho este fakt neviem, takze som pouzila len to, co tie tri kapitoly ponukaju :)), len vyzera to tazko :D

Preklad je:
Ahoj, ja som Ivetka a mam 25 rokov, som inzinierka a pracujem na univerzite (este nebolo slovo studujem), moj priatel pracuje v pocitacovej firme :D. Byvam v Kosiciach a aj povodom som odtial. Rozpravam dobre po anglicky a francuzsky, ucim sa rusky a finsky - po finsky este neviem dobre, ale uz teraz trosku rozumiem.

:D :D :D
no toto ze ivetka a kosice som rozumel aj ja

btw idem na staz do vaasy, tak sa asi zacnem ucit :DD
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: teoreticka informatika
« Reply #694 on: 14.02.2009, 06:42:23 »
ja kde idem na staz ? :D moe neni mi dobre momentlnn  easi idem spat bo co :D jaaj idm na sax do RR clbuu :D :D :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

oxofon

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
  • medicine.. medicine!
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #695 on: 15.02.2009, 15:30:04 »
boooya! a idem sa ucit ti :-/

ondY.ke

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 320
  • vivaaaa las vegas
    • View Profile
Re: teoreticka informatika
« Reply #696 on: 16.02.2009, 00:47:51 »
gl :D kedy mate skusku? :D
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: teoreticka informatika
« Reply #697 on: 17.02.2009, 07:12:10 »
Quote
gl Cheesy kedy mate skusku? Cheesy

termin je vypisany na 26.2


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

bliky

  • Guest
Re: teoreticka informatika
« Reply #698 on: 18.02.2009, 04:29:54 »
??? to "len" tych 20 ludi co je na IS ide na opravak z TI, ci Hudak vypisal len 20 miest a zvysni maju smolu...?! ???

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: teoreticka informatika
« Reply #699 on: 18.02.2009, 15:23:44 »
??? to "len" tych 20 ludi co je na IS ide na opravak z TI, ci Hudak vypisal len 20 miest a zvysni maju smolu...?! ???

preco sa na to pozeras tak negativne? ber to tak, ze ti 20ti maju stastie, ved ten termin vobec nemusel byt vypisany...  bk a hned je den krajsi a pohar poloplny ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.