Author Topic: Paralelne - statnice  (Read 9636 times)

Dickenz

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 71
    • View Profile
Paralelne - statnice
« on: 17.05.2016, 05:49:34 »
Caute ..neviem ci sa mi tu podari este niekoho najst ..ale nadisiel cas aspon nieco zacat zhanat ku statniciam ..nejaky pamatnik co tu este zavíta a vedel by nieco podhodit pre zufaleho studenta ?:D

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Paralelne - statnice
« Reply #1 on: 17.05.2016, 16:34:46 »
Nazdar, Paralelne programovanie, Kollarovina? Tak ak sa nic nezmenilo (koncil som 2013), tak to bolo nejakych 10-11 otazok, co boli defacto kapitoly zo skript.
Tak som sa pozrel na skripta, mali okolo 100 stran, format A5, pomerne vzdusne pisane a precital som si ich, ani sa to neoplatilo nejako "komprimovat". Ucenie to bolo tak na 2-3 dni, akoze aj s totalnou rezervou. Kollar bol aj v mojej komisii a nemal vyhrady.

Dickenz

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Paralelne - statnice
« Reply #2 on: 18.05.2016, 00:19:26 »
aha cize take zaklady stacia ..neviem si predstavit akym stylom mozu padat otazky ...lebo vlastne je tam 10 otazok co vlastne ako vravis predstavuje vsetky prebrate prednasky ..ci sa pytaju na celok tejto otazky co tam bolo spomenute alebo len konkretnu vec z danej otazky ...cize len to ..? super dikes..

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Paralelne - statnice
« Reply #3 on: 24.05.2016, 05:13:16 »
presne jak Brand pise
ja som koncil 2012
jedna jeho knizka, treba to vediet, teda rozumiet omu
ja som mal na diplomovke GPGPU takze to bolo z istej tej sfery
ked daco nie je v knizke, treba si pozriet na nete a dostudovat uz len zo zvedavosti a lepsie chapanie
inak ked si sa tomu aspon trosku venoval pred tym, tak fakt dva tri dni a nemas co robit

daj vediet ako si dopadol
vivat academicus

Dickenz

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Paralelne - statnice
« Reply #4 on: 06.06.2016, 02:18:29 »
tak je to uspešne za mnou ..už som bol aj naučeny z tej knihy asi cca 3x som si ju prešiel ..myslim, že sa to dalo ...no najvačší gól bol v tom, že na štátnici ma skúšali z Bezpečnosti a aj ked som komisiu upozornil, že ja mam Paralelne mať ..nedalo sa že tak je v dokumentoch nejakyhc zapisane tak musia z toho skúšať .. ..no naštastie otazka bola celkom v pohode a vlastne aj celá komisia...takže  br br TUKE :D ..počas 5 rokoch ma stretlo všeličo ..ale chyba na štátnej skuške som nečakal ..:D

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Paralelne - statnice
« Reply #5 on: 18.07.2016, 01:31:00 »
tak je to uspešne za mnou ..už som bol aj naučeny z tej knihy asi cca 3x som si ju prešiel ..myslim, že sa to dalo ...no najvačší gól bol v tom, že na štátnici ma skúšali z Bezpečnosti a aj ked som komisiu upozornil, že ja mam Paralelne mať ..nedalo sa že tak je v dokumentoch nejakyhc zapisane tak musia z toho skúšať .. ..no naštastie otazka bola celkom v pohode a vlastne aj celá komisia...takže  br br TUKE :D ..počas 5 rokoch ma stretlo všeličo ..ale chyba na štátnej skuške som nečakal ..:D
:beer1:
mozes mi poslat CV :D
vivat academicus