• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Teoretická informatika

Started by markus, 20.09.2010, 02:42:18

« predchdzajce - alie »

drtic

Ja viem o:
Po 8:15-9:45, PC6
Ut 9:10-10:50, PC6

DeViLvs

dik. btw vie niekto aj o inom maile na lalovu ako martina.lalova@tuke.sk? Bo som jej pisal uz 2x a stale nic.

Matejus

ja som jej písal na tento mail ospravedlnenie z neúčasti a takisto neodpísala, ale na hodine mi povedala, že prijala mail a ospravedlnenie prijala. Asi nemá vo zvyku odpisovať :) alebo skôr nemá čas.

jardo

ludia neviete nahodou ci su nuekde na nete zavesene prednasky?

drtic

Na ftp tuke.mafo.sk su skripta a priklady. Tie veci co sme brali doteraz su este z predmetu "Teoreticke zaklady informatiky".

jardo

no ale myslim , komkretne tie co prezenentuju na hodinach?

drtic

#31
Nooo, myslim si ze by sa zislo sem tam prist na prednasku.

Na prednaskach sa totiz ide podla skript co som vymenoval. Prezentacie su len s TZI a znich len tazko pochopis o co ide.

domino3d

#32
nejake tzi skripta, nie tie z ftp, nie su? lebo tam nie su obrazky a ani tabulky, napr strana 67...
vivat academicus

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Matejus

nemohol by mi prosím Vás niekto oskenovať cvičenie z 2.týždňa s Ing. Ľaľovou ? budem vďačný ...

kilomassa

celkovo by mohol niekto hodit prednasky na net ak by sa mu chcelo

elvolcanoik

A tiez by niekto mohol kazdy tyzden zavesit priklady z cviceni od Ing. Korecka a Ing. Lalovej

Sxx

Domino3D =

sry za off topic :)


domino3d

Quote from: Domino3D on  10.10.2010, 03:59:06
nejake tzi skripta, nie tie z ftp, nie su? lebo tam nie su obrazky a ani tabulky, napr strana 67...

vivat academicus

jardo

co bolo v pondelok na cviku s lalovou, vie niekto?

Sxx

take tie chujoviny, neviem jak sa to vola :), treba nato pravidla aby si vedel ratat


jardo

nevies mi povedat presnejsie? alebo hodit scany na net?

Sxx



kilomassa

nenapisal by ten kto ma znenie zadani ktore mozu byt na zapoctovke ?

LNC

kto ma douci TI na zapich? napiste si cenu do spravy+cas kedy Vam to vyhovuje..
pisem v utorok
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

DeViLvs

vie mi niekto napisat co vsetko tam bude? thx

VagiClean

Neviete nahodou niekto ako je to so skupinami u Lalovej ? Koreckove skupiny pisu az o tyzden neskor a Lalova tiez spominala nieco na poslednom cviceni ze mozno sa to presunie , nema niekto nejake info ? THX :ringsmiley:

DeViLvs

Quote from: VagiClean on  04.11.2010, 17:42:53
Neviete nahodou niekto ako je to so skupinami u Lalovej ? Koreckove skupiny pisu az o tyzden neskor a Lalova tiez spominala nieco na poslednom cviceni ze mozno sa to presunie , nema niekto nejake info ? THX :ringsmiley:
Si si isty, ze Koreckove skupiny az o tyzden? Neviem, na cvikach som nebol poslednych.

VagiClean

Ano , dnes mi pisala spoluziacka ze oni maju az o tyzden u korecka , tak lebo aj vam aj nam odpadli 3 cvika takze Korecko to presunul len ci aj Lalova tak dufam ze ano

Patto

veru aj nam s Lalovou odpadli cvika ... a som pocul, ze zapoctovku bude zostavovat asi Hudak, tak by to malo byt asi v ten isty cas nie? ... co tak keby niekto skusil napisat Lalovej