Author Topic: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV  (Read 15098 times)

Jerrynko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« on: 08.07.2011, 03:54:42 »
Ahojte. Aké povinne volitelne predmety odporucate na zapisanie?

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #1 on: 08.07.2011, 05:15:52 »
FSS
DAA
HPUX
vivat academicus

kilomassa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 289
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #2 on: 08.07.2011, 18:06:12 »
SVR

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #3 on: 08.07.2011, 18:59:00 »
WTF
LOL
BRB

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #4 on: 08.07.2011, 20:26:05 »
SPaM

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #5 on: 09.07.2011, 05:40:52 »
Napisem to tak ako to viem posudit:

Systemy Virtualnej Reality - Total easy-peasy ak to cloveka aspon trosku zaujima, dokonca je to naozaj zaujimave a da sa nauzit kopec zaujimavych veci ako jeden z mala predmetov su aj prednasky aj cvika pomerne zaujimave a oplati sa na ne chodit. Cely semester sa vlastne netreba nic ucit (ziadna pisoka) zadania su pekne, zaujimave a nie tazke, skuska je vcelku pohoda ale treba si aspon trocha nastudovat.

Smerovacie Algoritmy v Pocitacovych Sietach - Da sa total odflaknut a testy odklikat podla tych co su na nete, to iste teoreticky final, prakticky final sa da s trochou pripravy zvladnut ked nie da sa opravak spravit, ak to cloveka zaujima a chce studovat poctivo treba sa pripravit ze to zozerie pomerne vela casu na studium knizky cca 600 stran a cvicenie labakov. kazdy tyzden je tera klikat online testy a mozu byt minipisomky. Ustna skuska je vcelku fajn ak clovek ma aspon aky taky prehlad.

Tieto mam uz iba sprostredkovane:

Technologie Softwarovych Projektov - treba odovzdvat priebezne spravy o zadani, takze to vyzaduje nejaky ten cas aj pocas semestra. Zadanie je vcelku zaujimave. Robi sa v timoch takze si vybrat dobych partakov. tusim je to ako klasifikovany zapocet viacmenej.

Logika pre Informatikov - vraj pomerne tazsi predmet ale da sa naucit ako aj na pisomky tak aj na skusku. Kto mal predtym Teoriu typov ma miernu vyhodu na tomto predmete.

ine sa neviem vyjadrit.
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #6 on: 09.07.2011, 12:51:23 »
z tswp je skuska

Peterray

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #7 on: 09.07.2011, 21:53:35 »
Administracia databaz je o com? Kto vedel nieco povedat ake zadania sa robia, co treba na zapocet, o com je skuska...

thom

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #8 on: 10.07.2011, 01:21:35 »
Napisem to tak ako to viem posudit:

Systemy Virtualnej Reality - Total easy-peasy ak to cloveka aspon trosku zaujima, dokonca je to naozaj zaujimave a da sa nauzit kopec zaujimavych veci ako jeden z mala predmetov su aj prednasky aj cvika pomerne zaujimave a oplati sa na ne chodit. Cely semester sa vlastne netreba nic ucit (ziadna pisoka) zadania su pekne, zaujimave a nie tazke, skuska je vcelku pohoda ale treba si aspon trocha nastudovat.

Smerovacie Algoritmy v Pocitacovych Sietach - Da sa total odflaknut a testy odklikat podla tych co su na nete, to iste teoreticky final, prakticky final sa da s trochou pripravy zvladnut ked nie da sa opravak spravit, ak to cloveka zaujima a chce studovat poctivo treba sa pripravit ze to zozerie pomerne vela casu na studium knizky cca 600 stran a cvicenie labakov. kazdy tyzden je tera klikat online testy a mozu byt minipisomky. Ustna skuska je vcelku fajn ak clovek ma aspon aky taky prehlad.

Tieto mam uz iba sprostredkovane:

Technologie Softwarovych Projektov - treba odovzdvat priebezne spravy o zadani, takze to vyzaduje nejaky ten cas aj pocas semestra. Zadanie je vcelku zaujimave. Robi sa v timoch takze si vybrat dobych partakov. tusim je to ako klasifikovany zapocet viacmenej.

Logika pre Informatikov - vraj pomerne tazsi predmet ale da sa naucit ako aj na pisomky tak aj na skusku. Kto mal predtym Teoriu typov ma miernu vyhodu na tomto predmete.

ine sa neviem vyjadrit.
Tak mal som Logiku pre informatikov a UUPLNE nesuhlasim s tym co tu pises, ze je to  "vraj pomerne tazsi predmet ".To bol uuuplne lahky predmet. Zapocet bol to,ze sme chodili na cvika a 100 % dochadzka znamenalo 40 bodov. Nebola ani ziadna zapocovka, proste 40bodov zadarmo :). Na skuske bola jedna teoreticka otazka a jeden priklad, na skusku sa netrebalo viacmenej nic ucit, stacilo rozumiet o com to je, priklady na skusku davali take lahke, ze ani na cvikach sa take nepreberali :)

A uz ked tak sa vyjadrim aj k predmetu Periferne zariadenia a styk s prostredim - TOTAL HROZNY predmet, predmet s takym debilny pristupom som este nezazil. Ako to o com bol ten predmet bolo celkom fajn, clovek sa nauci nieco o zakladnych periferiach. Bola jedna pisomka, ktora zahrnala napisany kod na papieri a z toho bolo treba spravit vyvojovy diagram. Bolo zadanie, robilo sa v skupinach po dvoch alebo troch, kazdy dostal nejaku ulohu - napr. blikanie diod, vykreslovanie na osciloskop, my sme nase zadanie odovzdavali 4 tyzdne a furt sa cviciacemu nieco nepacilo, nakoniec to aj tak nebolo podla jeho predstav. No a skuska total otras. Prisli sme na prvy termin asi 15, samozrejme robilo sa asi na troch PC, kazdy mal nejaku ulohu na periferiu. Niekolki sme tam cakali od rana ako debili do stvrtej a nakoniec zahlasili, ze dnes uz neskusa, ze pridte o tyzden. Takze fasa to potesi ked sa clovek ani nedostane na skusku a caka na nu cely den. Takze radim kazdemu kto ma zaujem o tento predmet, ak chcete mat kludny semester a hlavne kludne skuskove, nedavajte si tento predmet.
« Last Edit: 10.07.2011, 01:23:16 by thom »

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #9 on: 11.07.2011, 18:37:42 »
Administracia SAP - uplne veget predmet, bol som na dvoch cvikach za cely rok, na skusku sa akoze treba dakus naucit tie veci co su v prednaskach ale to zvaldate za den bez problemov
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #10 on: 14.07.2011, 01:42:08 »
Tak mal som Logiku pre informatikov a UUPLNE nesuhlasim s tym co tu pises, ze je to  "vraj pomerne tazsi predmet ".To bol uuuplne lahky predmet. Zapocet bol to,ze sme chodili na cvika a 100 % dochadzka znamenalo 40 bodov. Nebola ani ziadna zapocovka, proste 40bodov zadarmo :). Na skuske bola jedna teoreticka otazka a jeden priklad, na skusku sa netrebalo viacmenej nic ucit, stacilo rozumiet o com to je, priklady na skusku davali take lahke, ze ani na cvikach sa take nepreberali :)
Ako som tam napsial mal som to iba sprostredkovane, takze len som napisal to co mi povedali ini, a ich ohlasy boli asi takze ze 3/4 semestra netusili co sa vlastne robi na cvikach, ale ze sa to da naucit len treba tomu nieco aj obetovat, ze sa to neda naucit za pol dna vsetko.
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: ODPORUCTE PREDMETY PRE BUDUCICH STVRTAKOV
« Reply #11 on: 24.07.2011, 04:47:14 »
SAP : jednoduche a zaroven maximalne nezazivne.... mne najviac vadilo ze sme sa ucili administrovat system ktory sme nepoznali...

ADB: lahke, prijemne, znesitelne mnozstvo ucenia na skusku

TSWP: v podstate stacilo spravit zadanie (podla vlastneho vyberu a v tyme), skuska velmi easy

HPUX: podla mna dobry a lahky predmet akurat je to ciste samostudium ako pri SAP