Author Topic: MAS  (Read 4683 times)

Kuko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
MAS
« on: 23.11.2010, 17:39:21 »
Uz sa niekto prihlasoval ohladne toho certifikatu ?

face killer

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #1 on: 28.12.2010, 04:34:51 »
Vie tu niekto ako sa prihlasit do gridu? (portal genius)

dodo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #2 on: 10.01.2011, 07:48:59 »
ma niekto spravene to zadanie v gride ??? povedzte ako ste postupovali, ja sa nejak neviem prihlasit ani do genius ani do p-grade. Je na to nejake pouzivatelske rozhranie??? alebo sa robi len cez prikazovy riadok tak ze sa prihlasim do gridu cez putty???

Kuko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #3 on: 10.01.2011, 19:59:07 »
ma niekto spravene to zadanie v gride ??? povedzte ako ste postupovali, ja sa nejak neviem prihlasit ani do genius ani do p-grade. Je na to nejake pouzivatelske rozhranie??? alebo sa robi len cez prikazovy riadok tak ze sa prihlasim do gridu cez putty???
prihlasis sa cez ui.grid.tuke.sk
a tam si nakopirujes nakodene zadanie npr.: v C-ku
vyžiadaš si certifikat prikazom: voms-proxy-init -voms voce.
potom si  delegata vytvoris npr s nazvom zadanie: glite-wms-job-delegate-proxy -d zadanie
skompiluje si svoje nakonedene zadanie : g++ nazovzadania.c -o a.out.
a.out spustis cez ./submit.sh (ktore si vytvoris predtym)
uz si len kontrolujes ci ti dokoncilo ulohy glite-wms-job-status -i (cislo ulohy)
potom hotovu ulohu si stiahnes na svoj ucet : glite-wms-job-output --dir priecinok -i cisloulohy

tualatin

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #4 on: 13.01.2011, 04:08:54 »
prihlasis sa cez ui.grid.tuke.sk
a tam si nakopirujes nakodene zadanie npr.: v C-ku
vyžiadaš si certifikat prikazom: voms-proxy-init -voms voce.
potom si  delegata vytvoris npr s nazvom zadanie: glite-wms-job-delegate-proxy -d zadanie
skompiluje si svoje nakonedene zadanie : g++ nazovzadania.c -o a.out.
a.out spustis cez ./submit.sh (ktore si vytvoris predtym)
uz si len kontrolujes ci ti dokoncilo ulohy glite-wms-job-status -i (cislo ulohy)
potom hotovu ulohu si stiahnes na svoj ucet : glite-wms-job-output --dir priecinok -i cisloulohy

vidim ze zrejme sa vies prihlasit do gridu :D vedeli by sme sa dohodnut, ze by som ti poslal svoj zdrojak v C-cku, nahodil to do gridu a dal mi vysledky?

luigi39

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #5 on: 13.01.2011, 18:32:30 »
nevie nahodou niekto ako v SIMULINKu spravit "Vstupné číslo bude zadané interaktívne z pracovnej plochy, na ktorú sa tiež vytlačí výsledok. (kombinácia súborov .mdl a .m)." .. neviem co presne napisat do .m suboru a ako to potom spustit. Vstup aj vystup ma byt 3-miestne binarne cislo

Stalker

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #6 on: 13.01.2011, 19:24:05 »
ide vam ui.grid.tuke.sk?
ASOT

face killer

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #7 on: 15.01.2011, 04:45:00 »
caute ludia....taka mala otazka...ako ste na tom so zadaniami?  ...ja na grid este stale nic nemam :-(

santa99

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: MAS
« Reply #8 on: 17.01.2011, 01:09:59 »
Sú tu kdesi naleziteľné nejaké skriptá , ktoré budu bohate postačovať na zvládnutie MaS ?
pán Doc spomínal , že nám to pośle no zatiaľ nič nedošlo. Má niekto teda niečo ?

 br