Author Topic: HP - UNIX  (Read 59671 times)

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #225 on: 29.01.2011, 18:39:07 »
ja nemozem pindat lebo som nebol ani na jednej prednaske..... ale keby som nebol ani na jednom cviku tak o nic nepridem...

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: HP - UNIX
« Reply #226 on: 29.01.2011, 18:56:40 »
kedy pochopite, ze vysoka skola Vam neda  nic? ste tu dobrovolne, ked daco chces, tak skusaj, pytaj sa a zistuj. toto je uz o inom ako zakladka. ja ked som sa ho daco spytal, vzdy vysvetlil.
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #227 on: 30.01.2011, 00:39:05 »
To je jasne... tu ide skor o to, ze ak niekto vyzaduje vysoku uroven odpovedi na skuske, tak treba umerne k tomu polozit aj otazku a rovnako viest cely predmet na urovni...

Sxx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 329
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #228 on: 30.01.2011, 02:10:09 »
vie niekto co chcel pri otazke admistracia softwaru z pohladu HP-UX ???

ja som napisal tych 7 bodov co su vo vypracovanych naskenovanych materialoch. Ale nevidel som opravenu pisomku svoju.


radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #229 on: 30.01.2011, 02:23:42 »
stacilo si ju popytat pri vyhodnoteni

hijovec

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #230 on: 30.01.2011, 02:33:32 »
kedy pochopite, ze vysoka skola Vam neda  nic? ste tu dobrovolne, ked daco chces, tak skusaj, pytaj sa a zistuj. toto je uz o inom ako zakladka. ja ked som sa ho daco spytal, vzdy vysvetlil.
a kedy pribrzdenci ako ty pochopia ze ucitel je odvodeny od slova ucit ... ucit znamena podat danej teme iste info aby som vedel co sa odomna ocakava popripade ju vysvetlit  8) .. dalsia vec.. proti prednaskam nic nemam bolo to dobre vysvetlene .. ale proti cviku... tu su materialy dnes bude modul 2 a 3 prejdite si a ked dacomu nerozumiete tak ma zavolajte... a chces mi povedat ze som ho za kazdou otazkou mal volat ??? :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod: :ohmygod:  tak to si riadny idiot.. asi som nebol jediny kto neovlada dobre anglictinu a a aj ked som mal preklad tam nie som zrucny v unixe... a o tom boil aj ten predmet o unixe... a ked viem z neho hovno a hovno sa dozviem ci uz od cviciacceho alebo z 570 stranovych skript z ktorych som sa ucil a bolo mi to na hovno lebo polka veci tam nie je co on dava na skuske .. ale hlavna vec ked sa ho spytam aky je rozdiel a minimalny to sa mozte aj z toho ucit  :thumbs-up: :thumbs-up: :thumbs-up:


To je jasne... tu ide skor o to, ze ak niekto vyzaduje vysoku uroven odpovedi na skuske, tak treba umerne k tomu polozit aj otazku a rovnako viest cely predmet na urovni...

uplne stebou suhlasim a este jedna vec ze preco ucitelia typu Pani Novitzka a Pan Sujansky vedeli svoje povinne volitelne predmety ohodnotiti tak ako ich ohodnotili ?? a ma l som TT a to boli prednasky na vysokej urovni a aj cvika ... a skuska horsie ako C clovek nedostal.. stacilo aby aspon mal sajnu o com to je .. a aj ked to mal zle tak mu to vysvetlila a dostal znamku .. chcel som ist na opravne ale koli SKURVENEMU UNIXU MOZEM IST AKURAT HOVNA ZRAT  :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana:



Nielpferd

  • Newbie
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #231 on: 30.01.2011, 03:27:20 »
suhlasim s tebou...ucitel bol na hovno na UNIXE...prednasky boli fajn..nieco som sa dozvedel..ale te cvika..a ked uz chcel mat ten predmet mohol pripravit aspon nejake te zasrate prezentacie a v nich ze co je dolezite a co nie...ze co nechce a co chce..a ne ze my pred skuskou si budeme prekladat 570 stran a este hadat co by tak mohlo byt dolezite...a nakoniec na skusku jebne aj tak kokotiny..a preco sme nemali aj my tak ako predchadzajuce dva terminy..ze dve otazky boli tipovacky?..a ze mali uplne jednoduche otazky..a najviac ma potesilo to EFI..cez rok sme presli zo starych modul na nove..a v novych nikde nic neni o EFI..a v starych cela kapitola..to ako sme si mali porovnavat ich?..
syphilis connecting people and keeps users happy...

Cheiftan

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #232 on: 30.01.2011, 04:57:21 »
to je fakt pravda ze z 15 spravili len 2 skusku?

no tak potom sa tesim na zimny semester druheho rocnika, kedy budem opakovat TI aj HP unix
Hello!

JohnyM

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #233 on: 30.01.2011, 05:10:37 »
ja mam plan, o rok si dam namiesto HP UNIX, TBIS2 a spravim kz uz v decembri a bude svaty pokoj :D

deCode666

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #234 on: 30.01.2011, 09:13:57 »
tá skúška z UNIXu bol jeden veľký "LOL" ... presne ako celý predmet ... prednášky nehodnotím, lebo tam som nechodil, cvičenia boli také aké boli (bolo tu o nich povedané dosť), ... prístup, že ďakujem pekne ... spôsob hodnotenia skúšky príliš prísny, ALE ľudia, čo mali BvI tak podľa mňa aspoň tušili do čoho idú ... a podklady stáli samozrejme zahovno ... nepamätám si, že by som sa hlásil na štúdium v ang. jazyku (aj keď mi angličtina v materiáloch nevadila ... ale tu ide o princíp) ... Technická univerzita a nevie zohnať / preložiť materiály? ... keď sa im s prekladom nechce srať, tak nech spravia nejaké bakalárske témy, určené na preklad materiálov ... aspoň nejaký hlbší význam sa dá tomu fintovaniu s bakalárkami

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #235 on: 30.01.2011, 15:31:47 »
No mn najviac asi na celom predmete najebalo, ze bol prvy termin 25.1... pojebalo mi to cele skuskove, zajtra mam Ti a hovno viem...v pohode som to mohol spravit aj skor....700 stran materialov-budiz, anglictina-budiz ale nech su k tomu nejake prezentacie,kde je vypichnute co sa treba ucit... Preco napriklad Telepovska vie dat smrnc aj novemu predmetu? Pri Unixe sa to neda?

Kvacinka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #236 on: 31.01.2011, 00:20:49 »
telepovska je pani ucitelka... ako balaz moze byt mudry ako chce ale neh uz neuci pre dobro vsetkych... mozno este prednasku moze mat ale pristup na cvikach stal za nic. A skuska ma dojala som cakal ze unix bude najlaksi z volitelnych predmetou a preto som si ho aj dal... a este nato budem doplacat budem ho opakovat vsetky ostante volitelne uz maju po skuskach on na posledne tyzdne naseka skusky a stoji pri tabuly a sa chechta ze nik nevie daco sa ho opytas tak no nebudem neslusny... ale ako mi jeden povedal ty si sa ho spytal tebe povedal nieco ja som sa ho spytal mne povedal opak... ako najpred asi musi poriadne on vediet co caka za odpoved....  a je mu uplne jendo ze jak malo ludi preslo na tom termine ved co ved este su dva temriny nie ved nemate ziadne tazky predmet ucte sa unix...

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #237 on: 31.01.2011, 00:24:57 »
No mn najviac asi na celom predmete najebalo, ze bol prvy termin 25.1... pojebalo mi to cele skuskove, zajtra mam Ti a hovno viem...v pohode som to mohol spravit aj skor....700 stran materialov-budiz, anglictina-budiz ale nech su k tomu nejake prezentacie,kde je vypichnute co sa treba ucit... Preco napriklad Telepovska vie dat smrnc aj novemu predmetu? Pri Unixe sa to neda?
no ujo tu nebol cely januar tak to preto... ale dal predtermin... ja viem, neni to  :bannana_guitar:
vivat academicus

bubo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
  • Game Development <3
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #238 on: 31.01.2011, 01:04:45 »
uplne offtopic: Telepovska je super :D
:puf:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #239 on: 31.01.2011, 02:17:19 »
uplne spam a o nicom
kedy pochopite, ze vysoka skola Vam neda  nic? ste tu dobrovolne, ked daco chces, tak skusaj, pytaj sa a zistuj. toto je uz o inom ako zakladka. ja ked som sa ho daco spytal, vzdy vysvetlil.

hijovec

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #240 on: 31.01.2011, 05:20:29 »
hej chcel som ist na predtermin ale ma zaskocil zapocet ktory osm musel opakov :P ale tak uplne suhlasim zo vsetkym co sa tu pise ... :) ale nie je to na mne ani na vas aby som/sme dotycneho donutili aby si vsutpil do svedomia ... :( ved ked uz TI som dal na B tak toto mozem prenasat ne???

luqash

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #241 on: 31.01.2011, 05:45:13 »
cize ten pan ucitel Balaz totalne odflakol svoj predmet, hej? Mam s nim sa SAP v letnom semestri tak neviem ci to bola teraz spravna volba si toto dat.

Inak co sa tyka tych 700 stranovych materialov. On ich tak dokonale ovlada, ze vas moze skusat z hocicoho? Na to by som sa teda pozrel :-P

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #242 on: 31.01.2011, 06:36:34 »
SAPko bude tipujem o tom istom, len to bude o inom systeme:)

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #243 on: 31.01.2011, 12:59:51 »
700 stran neni ja uz neviem kedy sa niekto z vas zobudi a spocita tie strany lebo 700ich neni... hp.pdf ma 570 stran s labakmi a este VYPRACOVANYMI labakmi sak si dpc odratajte labaky+ moduly  ktore sme nepreberali alebo si rovno chodte na zeus.fei.tuke.sk/hp/ otvorte si to txtcko a prepocitajte si kolko stran teorie maju tie moduly bez labov... inak tie su novsie ako to hp.pdf
tato administracia je bezny par dnovy kurz, to ze sa to bralo 13 tyzdnov je skor na smiech...to ze ste si to davali a teraz tu nariekate je fakt smutne...

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #244 on: 31.01.2011, 16:39:56 »
vivat academicus

deCode666

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #245 on: 31.01.2011, 17:28:20 »
700 stran neni ja uz neviem kedy sa niekto z vas zobudi a spocita tie strany lebo 700ich neni... hp.pdf ma 570 stran s labakmi a este VYPRACOVANYMI labakmi sak si dpc odratajte labaky+ moduly  ktore sme nepreberali alebo si rovno chodte na zeus.fei.tuke.sk/hp/ otvorte si to txtcko a prepocitajte si kolko stran teorie maju tie moduly bez labov... inak tie su novsie ako to hp.pdf
tato administracia je bezny par dnovy kurz, to ze sa to bralo 13 tyzdnov je skor na smiech...to ze ste si to davali a teraz tu nariekate je fakt smutne...

Každý má nárok si zap****ť na predmet ... to, že sa to bralo 13 týžňov v tom nehrá žiadnu úlohu. Ja nehovorím, že sa to nedá naučiť ... ono sa to dá, ono to ani nie je ťažké, ide o prístup učiteľa / prednášajúceho / cvičiaceho / skúšajúceho ... ten systém opravovania skúšok je nahlavu a v tom je ten problém

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #246 on: 31.01.2011, 22:44:02 »
700 stran neni ja uz neviem kedy sa niekto z vas zobudi a spocita tie strany lebo 700ich neni... hp.pdf ma 570 stran s labakmi a este VYPRACOVANYMI labakmi sak si dpc odratajte labaky+ moduly  ktore sme nepreberali alebo si rovno chodte na zeus.fei.tuke.sk/hp/ otvorte si to txtcko a prepocitajte si kolko stran teorie maju tie moduly bez labov... inak tie su novsie ako to hp.pdf
tato administracia je bezny par dnovy kurz, to ze sa to bralo 13 tyzdnov je skor na smiech...to ze ste si to davali a teraz tu nariekate je fakt smutne...

ja som naratal okolo 650 stran v moduloch na zeus ... to kolko maju labaky som nemal chut ratat ale myslim, ze aj bez labakov to bude mierit na 500 stran... predmet bol fajn, ja som spravil aj zapich aj skusku na 1. krat, dokonca som presiel komplet vsetky moduly akurat sa mi nepacilo ako bol ten predmet zrealizovany a a komu sa pacilo, nech hodi kamenom ;D

romeo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #247 on: 01.02.2011, 03:12:31 »
unix je fakt par dnovy kurz ... na tom predmete nebolo nic zle... aspon nieco do zivota... Tu treba radsej hodnotit jeho pristup  :pusta: ja by som rad bral aj SAP a nezalezi na tom s kym to je, hoci ma na skuske velmi vytocil  :03: . Malo takych predmetov je na tejto skole. Vsetko treba brat co len pride.  :)
....in dreams until my death i will wander on ....

hijovec

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #248 on: 01.02.2011, 15:43:14 »
unix je fakt par dnovy kurz ... na tom predmete nebolo nic zle... aspon nieco do zivota... Tu treba radsej hodnotit jeho pristup  :pusta: ja by som rad bral aj SAP a nezalezi na tom s kym to je, hoci ma na skuske velmi vytocil  :03: . Malo takych predmetov je na tejto skole. Vsetko treba brat co len pride.  :)

ludia berte to tak ze pre vas par jedincov to je predmetna par dni ... ale ostatni to tak asi nevidia..  8) tak isto ako pre niekoho je teoria typov par dnovy predmet tak aj toto je pre niekoho par dnovy predmet... len s tym rozdielom ze na teorii typov bolo vsetko do podrobna vysvetlene znazornene ukazane .. prednasky na urovni a to iste aj cvicenia :P taze tam bude asi ten hacik .. a este forma skusania :P ako keby to bol jediny predmet ... a teraz nevies ci sa mas ucit so starych abo z novych lebo raz povie ze staci zo starych  a da polku otazok co je len v novych :P taze aj o to tu ide.. ziadne normane skripta z coho by sa mal clovek ucit  bu bu bu

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: HP - UNIX
« Reply #249 on: 01.02.2011, 16:30:52 »
skoda reci, ucitelom nemoze byt proste hocikto kto ma potrebne vzdelanie