Author Topic: Zapis predmetov  (Read 51689 times)

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #50 on: 16.07.2010, 19:21:27 »
ja som mal tswp1 a mam akceptovane aj tswp2, takze asi nevyhodili vsetkych tych, co mali jednotku :P

hujer

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
  • born stupid?tryagain!
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #51 on: 16.07.2010, 19:42:51 »
ja som nemal tswp 1 a vyhodili ma aj tak, no nepochopim :D

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #52 on: 16.07.2010, 19:50:14 »
a spolocenske predmety mate akceptovane, ci?

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #53 on: 16.07.2010, 19:52:55 »
sam tswp2 nechcem mat, kua ;D
ee, spolocenske vedy maju neskorsi datum zverejnenia akceptacii

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #54 on: 16.07.2010, 20:18:49 »
ja mam tiez tswp2 akceptovane, ono v tom netreba hladat logiku, vyber bol pravdepodobne robeny technologiou random :)

McLarenPP

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Stop pravici!
Re: Zapis predmetov
« Reply #55 on: 16.07.2010, 21:49:39 »
sa mi paci, ze tswp opat figuruje z zozname zapisatelnych predmetov.. To v pripade, ze cloveku nestaci jedno zamietnutie, tak si ho moze uzit este raz :)

anticasper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #56 on: 16.07.2010, 21:50:44 »
co si myslite o predmete administracia SAP. Prvaci ho maju medzi PV v LS....oplati sa davat navyse predmet v LS v druhaku? vezmu druhaka na ten predmet? bavim sa o ing studiu, keby sa tu nasiel neaky chytracik, ktory sa rad taha za slovicka lebo som si vsimol, ze vas tu par je a len spamujete "w lete treba chodit von xlastat vino!!"

DeViLvs

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 222
  • f1.yweb.sk
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #57 on: 17.07.2010, 00:56:27 »
Mne zamietlo KaM. Teraz tam mam vsetko sive a clickable je len Paralelne poc.systemy a TSWP2, co hovorite ze je full. To akoze teraz mi ostalo jedine to Paralelne? Sak ked som tam zbadal meno Adam, tak mi stislo. Nic proti nemu, ale jedno APS mi stacilo.

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #58 on: 17.07.2010, 04:27:01 »
ked si dam este raz TSWP, ta mi to asi nepomoze? (tiez ma skrtli a tiez nechapem system...)

zuzanka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 281
  • But my dreams, they aren't so empty....
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #59 on: 17.07.2010, 08:48:30 »
no, zjavne nie je prekrocena kapacita, ked si to (tswp2) mozem zvolit este raz.....
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

pepco

  • Guest
Re: Zapis predmetov
« Reply #60 on: 17.07.2010, 15:24:11 »
dzubnuta skola, ani mne TSWP II nepreslo, ani kolegovi... tak neviem komu to potom uz len dali

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #61 on: 17.07.2010, 17:03:12 »
To musel zas MAIS vyberat, fajnotka

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #62 on: 17.07.2010, 18:03:27 »
este mozete napisat aky mate priemer...ja mam 82,3 za 4.rocnik a od 1-3 mam 77,15...a prihlasoval som sa na TSWP II o 9:02...

pepco

  • Guest
Re: Zapis predmetov
« Reply #63 on: 17.07.2010, 18:47:16 »
s urcitostou viem povedat ze ani vazeny studijny priemer ani cas prihlasenia na predmet, nerozhodovalo o tom komu bude akceptovany, nakolko ja mam priemer vacsi ako ty a cas som mal este pred 9h, teda presne o 8:59 a tiez kolega ma netaky priemer a nema tiez ten predmet... takze v tom to nebude, fakt to vychadza znovu na random generator vyberu studentov

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #64 on: 17.07.2010, 22:57:02 »
s urcitostou viem povedat ze ani vazeny studijny priemer ani cas prihlasenia na predmet, nerozhodovalo o tom komu bude akceptovany, nakolko ja mam priemer vacsi ako ty a cas som mal este pred 9h, teda presne o 8:59 a tiez kolega ma netaky priemer a nema tiez ten predmet... takze v tom to nebude, fakt to vychadza znovu na random generator vyberu studentov

pripajam sa, priemer mam vyssi, absolvoval som aj TSWP-I ako vacsina, no napriek tomu ma skrtli. skusate to znova? ja totu chujovinu (paralelne ci co to tam ostalo), tak nechem ani bohovi. budem lozit po studijnom pre mna za mna, ale ta nemoct si vybrat kurnik predmet v poslednom rocniku, ta to je bieda...  :ohmigod:

provasik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 136
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #65 on: 18.07.2010, 02:08:28 »
Urcite random, alebo taka nejaka sprostost mam priemer 90%, prihlasil som sa v momente ako som sa doklikal na predmet... Este jedna nehoraznost MADE IN TUKE ....  :whacko: Ozaj mate uz akceptovane aj tie spolocenske predmety ? Ja mam socilogoi podniku, a nie je tam este ani akceptovany, ani odmietnuty ....

DeViLvs

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 222
  • f1.yweb.sk
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #66 on: 18.07.2010, 02:47:35 »
pripajam sa, priemer mam vyssi, absolvoval som aj TSWP-I ako vacsina, no napriek tomu ma skrtli. skusate to znova? ja totu chujovinu (paralelne ci co to tam ostalo), tak nechem ani bohovi. budem lozit po studijnom pre mna za mna, ale ta nemoct si vybrat kurnik predmet v poslednom rocniku, ta to je bieda...  :ohmigod:
budeme chodit dvaja :D

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #67 on: 18.07.2010, 19:13:38 »
Urcite random, alebo taka nejaka sprostost mam priemer 90%, prihlasil som sa v momente ako som sa doklikal na predmet... Este jedna nehoraznost MADE IN TUKE ....  :whacko: Ozaj mate uz akceptovane aj tie spolocenske predmety ? Ja mam socilogoi podniku, a nie je tam este ani akceptovany, ani odmietnuty ....
nie, spol vedy maju este asi cas..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

McLarenPP

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Stop pravici!
Re: Zapis predmetov
« Reply #68 on: 18.07.2010, 19:57:35 »
Urcite random, alebo taka nejaka sprostost mam priemer 90%, prihlasil som sa v momente ako som sa doklikal na predmet... Este jedna nehoraznost MADE IN TUKE ....  :whacko: Ozaj mate uz akceptovane aj tie spolocenske predmety ? Ja mam socilogoi podniku, a nie je tam este ani akceptovany, ani odmietnuty ....
nie, spol vedy maju este asi cas..

- predmety z rektorátnych katedier (KSV, KJ, KTV) budú prístupné študentom na podávanie požiadaviek v dňoch 28.6.-29.8.2010, akceptácie budú zverejnené 30.8.2010

SSPPYY

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #69 on: 19.07.2010, 17:02:52 »
No takze kriterium vyberu na TSWP2 bol vazeny studijny priemer, len asi zoradeny od najhorsieho, kedze poznam cloveka co ma 97,40 a sa tam nedostal  :ohmygod:
P.S. predmet je plny tak nechapem preco sa da znovu zvolit.

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #70 on: 19.07.2010, 17:09:18 »
Ja mam priemer 80, kamos 77, ja mam tswp2, on nema. Takze ani tvoja dedukcia nie je spravna :P

SSPPYY

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #71 on: 19.07.2010, 17:15:23 »
Ja mam priemer 80, kamos 77, ja mam tswp2, on nema. Takze ani tvoja dedukcia nie je spravna :P
Hej az na maly detail ze to nie je dedukcia  :P je to priamo vyjadrenie kompetentneho.

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #72 on: 19.07.2010, 17:42:31 »
Ja mam priemer 80, kamos 77, ja mam tswp2, on nema. Takze ani tvoja dedukcia nie je spravna :P
Hej az na maly detail ze to nie je dedukcia  :P je to priamo vyjadrenie kompetentneho.

takze moj optimizmus, ze je tam sanca, ked som si to dal este raz, je zbytocny a mozem si hodit paralelne? prip. ak ma neprijmu ani teraz, ta mi daju automaticky zvysny, abo co? :) budem bez predmetu?

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #73 on: 19.07.2010, 19:56:35 »
bez predmetu nebudes, toho by som sa nebal :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Gover

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #74 on: 23.07.2010, 00:34:43 »
S mojim priemerom sa nechvalim, ale napodiv mi TSWP 2 akceptovalo. Ale zatial som mal vsetky z Havliceho postupky(TBIS-1,2,TSWP-1), mozno na to prihliadal. Ale aspon raz sa mais obratil aj na moju stranu :-) A inac zapisal som si ako poistku aj Znalostne systemy, ale tie si zrusim, takze kto by chcel, bude isto moznost na studijnom poriesit...