Author Topic: Zápis do rozvrhu  (Read 147270 times)

Mattys

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Nejazdim Rýchlo !!! Ja len lietam nizko...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #850 on: 14.09.2009, 17:12:29 »
dpc keby som bol vedel, ze sa rano nevyspim, tak by som vecer nebol pozeral predatora.  >:(

keby som vedel co bude dnes za super den tak ani nevstavam z postele ...  bu
Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #851 on: 14.09.2009, 17:12:49 »
Fu, za 3 minuty stupla cena akcii o 50%... toto by uz na wall street stopli...
dam 20eur za uvolnenie miesta PDBT streda 10.50, samozrejme v dohodnutom case...  ;D

kto uvolni miesto na Pokročilé databázové technológie v stredu 10:50??? ponukam 30€ ... ozvite sa ... ;)

je kriza, boli by radi keby zazili takyto narast akcii

davam 40eur
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

Huli22

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #852 on: 14.09.2009, 17:14:47 »
No nechapem kedy mozu ist studenti na studijne vybavovat veci ked mali zavrete pre prijmacky a teraz zase zatvaraju...

A k tomu MAIS... tak to no comment... Mali na to rok betatestingu a mali to v zaruke do augusta. Teraz je to vsetko na Techniku aby to opravovali, ked to bolo jasne ze s tym budu problemy pri zahlteni databaz.

Michal102

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #853 on: 14.09.2009, 17:16:45 »
ti co ponukaju cash za cvika tak aj napiste vynema za ktore, ianc to nema zmysel, napr 40e + cviko vtedy a vtedy  :D

marian

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #854 on: 14.09.2009, 17:18:21 »
A k tomu MAIS... tak to no comment... Mali na to rok betatestingu a mali to v zaruke do augusta. Teraz je to vsetko na Techniku aby to opravovali, ked to bolo jasne ze s tym budu problemy pri zahlteni databaz.

No ale tak sa predavaju IS, to nam Havlice zabudol spomenut. Na IS treba dat zaruku len dovtedy, kym nie je ostra prevadzka. No a potom to ide cez servisne zasahy, ktore neboli v cene, takze cena MAIS sa za tento tyzden vysplha z 15 mega aspon o 1 hore. Uc sa, ako svet funguje.

Gover

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #855 on: 14.09.2009, 17:18:48 »
Fu, za 3 minuty stupla cena akcii o 50%... toto by uz na wall street stopli...
dam 20eur za uvolnenie miesta PDBT streda 10.50, samozrejme v dohodnutom case...  ;D

kto uvolni miesto na Pokročilé databázové technológie v stredu 10:50??? ponukam 30€ ... ozvite sa ... ;)

je kriza, boli by radi keby zazili takyto narast akcii

davam 40eur
Za dvacku ta tam Vokokukuruku prihodi. Naco zbytocne preplacat  ap

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #856 on: 14.09.2009, 17:19:30 »
ti co ponukaju cash za cvika tak aj napiste vynema za ktore, ianc to nema zmysel, napr 40e + cviko vtedy a vtedy  :D

ja som to pochopil tak, ze sa jedna o to iste cviko ...

lukasqo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #857 on: 14.09.2009, 17:20:10 »
ti co ponukaju cash za cvika tak aj napiste vynema za ktore, ianc to nema zmysel, napr 40e + cviko vtedy a vtedy  :D
alebo napr. Predam cviko - 50e - vtedy a vtedy

Michal102

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #858 on: 14.09.2009, 17:22:23 »
ti co ponukaju cash za cvika tak aj napiste vynema za ktore, ianc to nema zmysel, napr 40e + cviko vtedy a vtedy  :D
alebo napr. Predam cviko - 50e - vtedy a vtedy
No neviem ci by tak to fungovalo, lebo to treba sa vymenit, ten co by to cviko predal taktiez musi chodit na niektore cviko, a preto aspon podla mna je logickejsia vymena tych cvik + doplatok... (to fakt ako bazar toto tu, mozno novy topic by trebalo zalozit)

Huli22

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #859 on: 14.09.2009, 17:23:17 »
A k tomu MAIS... tak to no comment... Mali na to rok betatestingu a mali to v zaruke do augusta. Teraz je to vsetko na Techniku aby to opravovali, ked to bolo jasne ze s tym budu problemy pri zahlteni databaz.

No ale tak sa predavaju IS, to nam Havlice zabudol spomenut. Na IS treba dat zaruku len dovtedy, kym nie je ostra prevadzka. No a potom to ide cez servisne zasahy, ktore neboli v cene, takze cena MAIS sa za tento tyzden vysplha z 15 mega aspon o 1 hore. Uc sa, ako svet funguje.

No a k tomu ako svet funguje... UPjS a ine vysoke skoly funguju na SAP systeme. Je drahsi, pravda. Ale je FUNKCNY!

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #860 on: 14.09.2009, 17:23:35 »
ja len taka otazka..sa tu bavite o cvikach na vymenu...vam sa tam ide rihlasit a pozret si co mate co chcete vymenit atd?...mne sa zatial nepodarilo zapisat ani jeden predmet...a podarilo sa mi prihlasit tak ais dva krat...od 8

Alex

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #861 on: 14.09.2009, 17:24:49 »
Fu, za 3 minuty stupla cena akcii o 50%... toto by uz na wall street stopli...
dam 20eur za uvolnenie miesta PDBT streda 10.50, samozrejme v dohodnutom case...  ;D

kto uvolni miesto na Pokročilé databázové technológie v stredu 10:50??? ponukam 30€ ... ozvite sa ... ;)

je kriza, boli by radi keby zazili takyto narast akcii

davam 40eur
... ponukam 50€ ... Mam zaujem o cviko z PDbT v stredu 10:50 a ponukam na vymenu svoje cviko zo stvrtku 10:50 ... ponuky???

marian

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #862 on: 14.09.2009, 17:25:45 »
ja len taka otazka..sa tu bavite o cvikach na vymenu...vam sa tam ide rihlasit a pozret si co mate co chcete vymenit atd?...mne sa zatial nepodarilo zapisat ani jeden predmet...a podarilo sa mi prihlasit tak ais dva krat...od 8

Treba skusat, ono to ide, ale len tym stastnejsim. Ale pocitaj s tym, ze budes chodit 5 dni do skoly.

Gover

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #863 on: 14.09.2009, 17:29:01 »
MAIS - The return of kokotizmus

v kinach uz od septembra...

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #864 on: 14.09.2009, 17:30:12 »
A k tomu MAIS... tak to no comment... Mali na to rok betatestingu a mali to v zaruke do augusta. Teraz je to vsetko na Techniku aby to opravovali, ked to bolo jasne ze s tym budu problemy pri zahlteni databaz.

No ale tak sa predavaju IS, to nam Havlice zabudol spomenut. Na IS treba dat zaruku len dovtedy, kym nie je ostra prevadzka. No a potom to ide cez servisne zasahy, ktore neboli v cene, takze cena MAIS sa za tento tyzden vysplha z 15 mega aspon o 1 hore. Uc sa, ako svet funguje.

no fajn, ale mais este nie je v ostrej verzii, pokial viem je to iba RC10, takze nie celkom rozumiem tomu...
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

Mattys

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Nejazdim Rýchlo !!! Ja len lietam nizko...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #865 on: 14.09.2009, 17:31:31 »
A k tomu MAIS... tak to no comment... Mali na to rok betatestingu a mali to v zaruke do augusta. Teraz je to vsetko na Techniku aby to opravovali, ked to bolo jasne ze s tym budu problemy pri zahlteni databaz.

No ale tak sa predavaju IS, to nam Havlice zabudol spomenut. Na IS treba dat zaruku len dovtedy, kym nie je ostra prevadzka. No a potom to ide cez servisne zasahy, ktore neboli v cene, takze cena MAIS sa za tento tyzden vysplha z 15 mega aspon o 1 hore. Uc sa, ako svet funguje.

no fajn, ale mais este nie je v ostrej verzii, pokial viem je to iba RC10, takze nie celkom rozumiem tomu...

MAIS - ide o system ktory bol vybrany na zaklade vyberoveho konania z najnizsou cenou .....
Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"

SSPPYY

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #866 on: 14.09.2009, 17:32:14 »
Ale MAIS je uz v plnej verzii. Konkretne sa jedna o 10. Release Candidate verzie 2.2.0.0

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #867 on: 14.09.2009, 17:33:50 »
sak ja mam velmi zaujimavu ponuku, vymenim cviko z TI co je v utorok rano (to chcem ja) za pondelkove vecerne(mozno aj ine, ked budu volne)
Vyhody: 1) netreba vstavat v utorok rano
            2) menudite sa v pondelok vecer
            3) v pondelok 19:15 si mozete kludne povedat, mam to za sebou, v utorok ma to uz necaka
            4) spravite mi tym radost
            5) nepozadujem financne odskodnenie
...no nezober to ;)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #868 on: 14.09.2009, 17:34:03 »
MAIS - The return of kokotizmus

v kinach uz od septembra...

:D
som kto som vdaka palenke

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #869 on: 14.09.2009, 17:34:23 »
A k tomu MAIS... tak to no comment... Mali na to rok betatestingu a mali to v zaruke do augusta. Teraz je to vsetko na Techniku aby to opravovali, ked to bolo jasne ze s tym budu problemy pri zahlteni databaz.

No ale tak sa predavaju IS, to nam Havlice zabudol spomenut. Na IS treba dat zaruku len dovtedy, kym nie je ostra prevadzka. No a potom to ide cez servisne zasahy, ktore neboli v cene, takze cena MAIS sa za tento tyzden vysplha z 15 mega aspon o 1 hore. Uc sa, ako svet funguje.

no fajn, ale mais este nie je v ostrej verzii, pokial viem je to iba RC10, takze nie celkom rozumiem tomu...
omyl...mais je uz v ostrom nasadeni...preco tam je vo verzi RC nevie nikto
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #870 on: 14.09.2009, 17:34:39 »
Ale MAIS je uz v plnej verzii. Konkretne sa jedna o 10. Release Candidate verzie 2.2.0.0

no dobre, ale rc znaci, ze sa este testuje, a ze pravdepodobne obsahuje chyby (a to realne dost,), takze to musia opravit bezplatne, v opacnom pripade by som to dalej riesil na sude,
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

libra2

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #871 on: 14.09.2009, 17:36:18 »
prave preto tam je RC, aby to nikto nemohol dat na sud. To, ze tam bude RC pocas celeho zivotneho cyklu systemu, je uz druha vec...
Predpokladam, ze v zmluve maju klauzulu, ze su zodpovedni len za finalnu verziu...

Huli22

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #872 on: 14.09.2009, 17:41:32 »
Mne sa zda ze z nich zodpovednost upada po skonceni zaruky...

Songoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #873 on: 14.09.2009, 17:46:19 »
The connection has timed out
The server at student.tuke.sk is taking too long to respond.

Mattys

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Nejazdim Rýchlo !!! Ja len lietam nizko...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #874 on: 14.09.2009, 17:52:25 »
The connection has timed out
The server at student.tuke.sk is taking too long to respond.

in slovak language
Chyba: Čas vypršal
         
Server student.tuke.sk má príliš dlhú odozvu.

Vypršal čas pri pokuse o pripojenie na zadaný server. Server môže byť preťažený, alebo preťaženie siete spôsobuje prílišné omeškanie dát. Ak sa dá predpokladať, že server je preťažený, skúste pred ďalším pokusom o pripojenie chvíľu počkať. Pokiaľ budú problémy pretrvávať kontaktujte vášho administrátora, alebo poskytovateľa pripojenia.

 bu bu bu
Nikto nie je dokonalý, ani ľudia z IT - i keď sa k dokonalosti limitne blížime ...
--------------------------------------------------------
,,Nedotykajte sa mojho notebooku." - Archimedes
,,Všechno co je dál jak 10 kroku nestoji za tu namahu"