Author Topic: Zápis do rozvrhu  (Read 147531 times)

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #375 on: 10.09.2009, 19:23:34 »
to akoze nevedia otvorit phpMyAdmin, pripojit sa na db a vymazat ludi od konkretneho casu/datumu, alebo len od urciteho ID bu

podla mna teraz obeduju este... dali oznam pred obedom a tym konci ich dnesna praca

narok na obed by ani nemali mat. ved este nic nezrobili, len nam problemy a nervy robia.

SirMephisto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 264
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #376 on: 10.09.2009, 19:25:13 »
akoze krasny oznam ale bolo take tazke aspon pripisat "jebte na to uz dnes aj tak nic nebude" ?
toto je asi jedina vec ktora ma na tom vsetkom serie...mam v <> ci sa zapisem dnes alebo o 5 dni...chcem len vidiet cas pri ktorom to uz aj pojde...ale to chcem asi vela

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #377 on: 10.09.2009, 19:25:50 »
to akoze nevedia otvorit phpMyAdmin, pripojit sa na db a vymazat ludi od konkretneho casu/datumu, alebo len od urciteho ID bu

podla mna teraz obeduju este... dali oznam pred obedom a tym konci ich dnesna praca

narok na obed by ani nemali mat. ved este nic nezrobili, len nam problemy a nervy robia.

neze na obed ale ani na vyplatu ani na nic ani na pracu a dat im vypoved nech si v krize hladaju miesto dakde inde... ked to tak chujovo vyriesili ze jebli neodskusany system do prevadzky a nic nejde a nic nevedia a ani nerozmyslaju... dneska zase cely den budeme na nete

libra2

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #378 on: 10.09.2009, 19:26:43 »
akoze krasny oznam ale bolo take tazke aspon pripisat "jebte na to uz dnes aj tak nic nebude" ?
toto je asi jedina vec ktora ma na tom vsetkom serie...mam v <> ci sa zapisem dnes alebo o 5 dni...chcem len vidiet cas pri ktorom to uz aj pojde...ale to chcem asi vela

Presne toto serie aj mna najviac. Od piatka neustale sledovat, kedy sa im to konecne podari...

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #379 on: 10.09.2009, 19:27:28 »
tak ako tu uz bolo spomenute, je zbytocne nadavat na skolu ... bordel v tom ma ta firma
ci idu tetusky so studijneho na obed alebo nie, to zapis do rozvrhu neovplyvni.
podla mna, tak ako tu bombardujete skolu, tuke bombarduje dupres, lebo ide o meno skoly,
ktore sice straca na kvalite ale co uz ...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #381 on: 10.09.2009, 19:29:38 »
tak ako tu uz bolo spomenute, je zbytocne nadavat na skolu ... bordel v tom ma ta firma
ci idu tetusky so studijneho na obed alebo nie, to zapis do rozvrhu neovplyvni.
podla mna, tak ako tu bombardujete skolu, tuke bombarduje dupres, lebo ide o meno skoly,
ktore sice straca na kvalite ale co uz ...

tak ja nesuhlasim lebo mne neni jedno ci idu na obed predtym ako daju oznam ze nemusim sediet za pc a cakat alebo ho daju a potom pojdu na obed... neverim ze nevedia kedy to mienia opravit neviem preco do konca tyzdna nezrusia kolo zapisu a nedaju ho pondelok a uz by to malo ist za 3 dni sa to hadam opravi...

pepco

  • Guest
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #382 on: 10.09.2009, 19:29:46 »
ja som sa rozhodol, ze spravim podobny system, avsak este blbsi a predam ho este drahsie :) prijimam spolupracovnikov, sice naco, sak to nakodim za jeden vikend :))

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #383 on: 10.09.2009, 19:29:59 »
je pravda ze za tie kkciny moze firma ale styl akym sa k tomu skola stavia je mozno este horsi jak ten cely system... od kedy zacal zapis ANI JEDEN normalny oznam... stale len "mozno" , "pravdepodobne", "asi" ... nic sa netestuje, vsetko sa hned jebne a pustia nas "zapisovat" aby zistili ze to zase nejde... JEBAT TAKY SYSTEM!
:trestac:

SirMephisto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 264
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #384 on: 10.09.2009, 19:32:48 »
presne..na mieste tetiek zo studijneho dam oznam ze o tyzden sa mozete prihlasit...a nech to kludne opravia za 3 dni (scifi viem ale len priklad) a studenti nebudu nervozni ony nebudu nervozne a dupress sa moze pojebat

Fary

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #385 on: 10.09.2009, 19:33:23 »
chcel by som vediet ci aj na inych univerzitach, kde je nasadeny MAIS, su take problemy

letolto

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #386 on: 10.09.2009, 19:34:39 »
http://www.mais.sk/forum.html

nechce sa mi registrovat :p

libra2

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #387 on: 10.09.2009, 19:37:02 »
tak ako tu uz bolo spomenute, je zbytocne nadavat na skolu ... bordel v tom ma ta firma
ci idu tetusky so studijneho na obed alebo nie, to zapis do rozvrhu neovplyvni.
podla mna, tak ako tu bombardujete skolu, tuke bombarduje dupres, lebo ide o meno skoly,
ktore sice straca na kvalite ale co uz ...

Zasa take jednoznacne to nie je. To,ze MAIS je na <>, je neschopnost Dupresu. Ale ze z nas si <> robi skola, je neschopnost par ludi na skole. Lebo neverim, ze by nevedeli to spravit, ze napr. im daju cas do zajtra rano 7.00, a nam by dali info,ze o 7.30 budu nove info. A stratili by sme kazdy den 5 minut, kym by sme cakali na nove informacie PRESNE V AVIZOVANOM case. Ale potrebovalo by to zodpovednu osobu. Takto si to len pohadzuju medzi sebou studijne-uvt-maisaci, a my mozme trcat cely den pred PC...

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #388 on: 10.09.2009, 19:37:53 »
btw. pochybujem, ze tetusky zo studijneho komunikuju z dupresom ...
niekto im to rozprava, ako to vyzera so zapisom ... no a potom aj tak vyzera ten oznam

riadi to nejaka siva eminemcia ....

libra2

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #389 on: 10.09.2009, 19:40:20 »
btw. pochybujem, ze tetusky zo studijneho komunikuju z dupresom ...
niekto im to rozprava, ako to vyzera so zapisom ... no a potom aj tak vyzera ten oznam

riadi to nejaka siva eminemcia ....
Cital som to takto: "riadi to nejaka svina" :D

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #390 on: 10.09.2009, 19:45:31 »
Horsi system som este nevidel:
1) Nikde nebolo oznamene, ze na predmety sa bude vyberat podla casu prihlasenia (cista magorina), Kedze som nemal cely prvy tyzden moznost pripojenia na internet, predmety mi neakceptovlo!!!
2) System vybera studentov pre urcity predmet na zaklade datumu, ktory ani nevie zoradit!!!
3) System nevie zobrazit aktualny stav zaplnenia predmetu a tak dat moznost zvolit iny (akceptovatelny a este volny) predmet.
4) System ma nepochpoitelne problemy zo zapisom do rozvrhu pre prvakov ing studia, zapis musi byt odlozeny (niekolko krat a vzdy na neurcity datum).
5) Za pocitacom treba sediat aspon 15 hodin denne (cca od 7:00 - 21:00), samozrejme cely tyzden (to som optimista a dufam, ze do konca tyzdna sa to uz uzavrie), aby ste neprepasli moznost prihlasenia, ktore je spustene podla moznosti uplne neohlasene a podla moznosti aj bez ohlasenia zatvorene.
6) Ak sa vam nahodou podari vystihnut moment prihlasovania, system vdaka neschopnosti odmietnut zapis na obsadene cvicenia dovoli preplnit kapacitu!!!
7) System nevie rozoznat cas prihlasenia na cvicenia a teda musi byt cele kolo anulovane. Takze opat sadnut za PC a cakat kedy sa (bez ohlasenia) spusti dalsie kolo prihlasovania!!! Ludia s inymi povinnostami a zaujmami ako sledovanie systemu maju smolu... (Ja sa snazim ist si vybavit intrak uz tyzden, ale musim to odkladat, cim sa rapidne znizuje moja sanca dostat dobru izbu!)
8) Ludia zodpovedni za system s nim vobec nevedia pracovat, nie su si isti ako system funguje, ani ake moznosti poskytuje. Vsetko iba odhaduju a odhady kazdu chvilu pozmenuju!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #391 on: 10.09.2009, 19:45:48 »
a co takto im zacat vyvolavat?  :03: bu

Podpora systému MAIS
MAIS Hotline

Telefonická podpora pre používateľov systému MAIS  na telefónnom čísle:
+421 (0)42 444 20 92

pondelok - štvrtok, od 9:00 do 15:00
piatok od 9:00 do 12:00
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #392 on: 10.09.2009, 19:49:13 »
uz niekomu vymazalo rozvrh v maise? niekomu vraj uz neukazuje ...

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #393 on: 10.09.2009, 19:50:32 »
normalne ide, bez naznaku akejkolvek zmeny...
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Fary

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #394 on: 10.09.2009, 19:53:39 »
mam take sitenie v moči, ze oni zdrojaky toho systemu len odniekial skopcili, troska upravili a teraz sa stim ucia robit >:(

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #395 on: 10.09.2009, 19:59:29 »
feel free...use mais forum http://www.mais.sk/forum.html
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #396 on: 10.09.2009, 20:03:36 »
take daco sa moze stat jedine na informatike na TUKE

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #397 on: 10.09.2009, 20:06:14 »
jop bohuzial to je celouniverzitny problem
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #398 on: 10.09.2009, 20:08:02 »
dpc zas raz vidno jake to je na slovensku uplne na picu... vidina penazi a velkeho obchodu za nakupime niekolko milionovy system a cim skor ho spustime... urcite uvidim zase jazdit novsie auticka po tuke...

kov

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 177
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #399 on: 10.09.2009, 20:09:42 »
dpc zas raz vidno jake to je na slovensku uplne na picu... vidina penazi a velkeho obchodu za nakupime niekolko milionovy system a cim skor ho spustime... urcite uvidim zase jazdit novsie auticka po tuke...

uz si brusim kluciky