Author Topic: ZSwI  (Read 99580 times)

zuzanka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 281
  • But my dreams, they aren't so empty....
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #225 on: 07.12.2008, 21:27:37 »
kto ma zapise?  bv    :j_wink:    :beer1:
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

tomash

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #226 on: 07.12.2008, 22:19:25 »
Co stresujete  :j_grin: Za celu prednasku stihne prezencka obist 3 rady, tak kolko radov ich prejde zajtra?  :j_grin: Zasa da ucast vsetkym ako posledne 2 razy...

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #227 on: 07.12.2008, 22:45:13 »
Ta neviem ci zabudol abo ojebava, ale ako som minule sa podpisoval tak predtym 2 posledne razy sme sa nestihli a povedal, ze vsetci mame ucast, ale v tych papieroch sme boli vyskrtnuti....

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #228 on: 07.12.2008, 23:10:44 »
Ta neviem ci zabudol abo ojebava, ale ako som minule sa podpisoval tak predtym 2 posledne razy sme sa nestihli a povedal, ze vsetci mame ucast, ale v tych papieroch sme boli vyskrtnuti....

skor zabudol... teda urcite. skuste mu to zajtra pripomenut.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #229 on: 07.12.2008, 23:57:05 »
ake rozsiahly by mal byt nas IS ? mam is intrak, dokaze zakladne veci z evidenciou studentov,dalej informacie pre studenta ci vlastne dostal intak-postel,pristelok,nic   ,,,,a hlavne system sam vygeneruje poradovnik podla km/bodov,vedel by som este plno veci doplnit- napr. sprava izieb,-sprava zamestnancov, oznamy,novinky,atd,ale chcem sa opytat hlavne ywetky,,je to potrebne??zatial to mam tak ako som napisal do poziadaviek
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Viper_No1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 285
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #230 on: 08.12.2008, 00:14:36 »
Ta neviem ci zabudol abo ojebava, ale ako som minule sa podpisoval tak predtym 2 posledne razy sme sa nestihli a povedal, ze vsetci mame ucast, ale v tych papieroch sme boli vyskrtnuti....
aj mne sa zda ze som vyskrtnuty ten tyzden, ked povedal ze ostatni maju ... wtf?
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #231 on: 08.12.2008, 00:39:11 »
ake rozsiahly by mal byt nas IS ? mam is intrak, dokaze zakladne veci z evidenciou studentov,dalej informacie pre studenta ci vlastne dostal intak-postel,pristelok,nic   ,,,,a hlavne system sam vygeneruje poradovnik podla km/bodov,vedel by som este plno veci doplnit- napr. sprava izieb,-sprava zamestnancov, oznamy,novinky,atd,ale chcem sa opytat hlavne ywetky,,je to potrebne??zatial to mam tak ako som napisal do poziadaviek

tak treba aby to nebol zasa taky IS, ze vlozit, vybrat, vyhladat a triedit, cize robota na pol dna. nech je to trosku advanced, staci tam doplnit niektoru z tych veci, co si spominal... napr. sprava izieb a oznamy
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #232 on: 08.12.2008, 01:29:54 »
ooouu tak toto neni dobre :D som to spravil dost jednoduche...no nist uvidime...inak...neviem preco mam tendenciu pisat to v anglictine (metody/premenne...ovladacie prvky GUI)..moze o byt po anglicky? add/remove/edit/help etc. ?

6Matthew6

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #233 on: 08.12.2008, 01:35:58 »
nemate niekto tu vzorovu dokumentaciu co bola chvilku na stranke cvik? lebo neviem co vsetko tam mam este mat, resp. ci treba napr. sequence diag. na na vsetko alebo staci nejaky jeden dva ...

hujer

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
  • born stupid?tryagain!
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #234 on: 08.12.2008, 03:48:33 »
ake rozsiahly by mal byt nas IS ? mam is intrak, dokaze zakladne veci z evidenciou studentov,dalej informacie pre studenta ci vlastne dostal intak-postel,pristelok,nic   ,,,,a hlavne system sam vygeneruje poradovnik podla km/bodov,vedel by som este plno veci doplnit- napr. sprava izieb,-sprava zamestnancov, oznamy,novinky,atd,ale chcem sa opytat hlavne ywetky,,je to potrebne??zatial to mam tak ako som napisal do poziadaviek

za dva body by sa patrilo zrobit taku aplikaciu ze jedno okno a v nej jeden button s nazvom "ukoncit".

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #235 on: 08.12.2008, 03:53:15 »
dva body?

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #236 on: 08.12.2008, 04:02:38 »
ake dva body? ak narazate na priebezne bodovanie z minuleho roka, ktore som pre orientaciu uviedla na svojej stranke, tak toto bodovanie tohto roku nie je absolutne relevantne a v svojich skupinach som to uz niekolkokrat zdoraznovala. nehovoriac o tom, ze kazdy cviciaci bude mat svoj styl hodnotenia a vlastne bodovanie.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #237 on: 08.12.2008, 05:58:57 »
ooouu tak toto neni dobre :D som to spravil dost jednoduche...no nist uvidime...inak...neviem preco mam tendenciu pisat to v anglictine (metody/premenne...ovladacie prvky GUI)..moze o byt po anglicky? add/remove/edit/help etc. ?

jasne ze moze byt po anglicky, kto ti to vytkne toho opluj medzi oci
brix will be shat

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #238 on: 08.12.2008, 21:45:24 »
ZSwI dokumentaciu mame tlacit farebne??

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #239 on: 08.12.2008, 22:20:42 »
aj s flashovymi animaciami :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #240 on: 08.12.2008, 22:23:03 »
aj s flashovymi animaciami :)

lol :D ty puk :P

tomash

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #241 on: 08.12.2008, 23:58:27 »
ZSwI dokumentaciu mame tlacit farebne??

maj rozum... tolko stran je toho... na ihlickovej vytlacim, ostane mi aj na pivo  :smokin:

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #242 on: 09.12.2008, 00:04:36 »
u mna netreba tlacit nic... treba mi to doniest v elektronickej verzii vo worde.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

tomash

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #243 on: 10.12.2008, 18:58:26 »
Nema nahodou niekto vypracovany referat na temu Information Liquidity Model a Free Model? Ja som uz z toho jelen a nech sa mi to prekladat z manualu  :hammer:

Songoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #244 on: 10.12.2008, 19:29:26 »
Tomash  to iste mam a tak isto som jelen z toho , ak niekto uz mal ten referat please help (i financna odmena :D , deadline zajtra 12.30 (mhahah to skoro zhanam ze  :dancing: :smokin:)) :beer1: -icq 210206554 :) (proletári zswi spojme sa), skoncil som niekde pri vytvarani konekcii nad databazou, je tam trilion driverov a ani jeden po test connection nefacha , a viacmenej ani neviem k tomu to je :)) .

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #245 on: 10.12.2008, 19:34:52 »
Nejake info ako bude vyzerat skuska vo STVRTOK ?
Len cisto moodle bude ? alebo aj nieco ustne ? respektive k zadaniu, dokumentacii a podobne ?
V nedelu na obed budu krky

tomash

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #246 on: 10.12.2008, 19:40:59 »
Tomash  to iste mam a tak isto som jelen z toho , ak niekto uz mal ten referat please help (i financna odmena :D , deadline zajtra 12.30 (mhahah to skoro zhanam ze  :dancing: :smokin:)) :beer1: -icq 210206554 :) (proletári zswi spojme sa), skoncil som niekde pri vytvarani konekcii nad databazou, je tam trilion driverov a ani jeden po test connection nefacha , a viacmenej ani neviem k tomu to je :)) .

S kym mas? Tiez s Kunatarom?

Songoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #247 on: 10.12.2008, 19:42:36 »
Tomash  to iste mam a tak isto som jelen z toho , ak niekto uz mal ten referat please help (i financna odmena :D , deadline zajtra 12.30 (mhahah to skoro zhanam ze  :dancing: :smokin:)) :beer1: -icq 210206554 :) (proletári zswi spojme sa), skoncil som niekde pri vytvarani konekcii nad databazou, je tam trilion driverov a ani jeden po test connection nefacha , a viacmenej ani neviem k tomu to je :)) .

S kym mas? Tiez s Kunatarom?

J s nim ,

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ZSwI
« Reply #248 on: 10.12.2008, 19:46:29 »
to stvrtok uz je skuska?  :j_shocked: nie az buduci tyzden?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #249 on: 10.12.2008, 20:20:47 »
to stvrtok uz je skuska?  :j_shocked: nie az buduci tyzden?

az buduci... v IS to uz je ;)