FEI archív 2008/2009 > 3. ro?ník

Povinne volitelne predmety

(1/4) > >>

majo:
Zdravim, som druhak a chcel by som sa opytat na vase nazory na predmety aby som sa vedel rozhodnut co si vybrat.

Distribuované programovanie,Aplikácie počítačových sietí  to je zima
Technológie budovania IS I,Aspektovo-orientované programovanie ,Bezpečnosť v Internete to je na leto
 
poprosil by som aj nejaky opis co sa robi na tychto predmetoch ak sa da  ;)

ApokalypS:
popozeraj v archive, kdesi sa to tu uz urcite (a nie raz) rozoberalo..

kOsTi:
DP - programovanie distibuovanej aplikacie v Jave atd... celkom OK
APS - cisco, cisco, cisco a potom cisco... nemal som neviem, ked ta bavili siete tak si daj

TBIS I - ten predmet mi nedal totalne nic... akurat sa naucis robit s jednym super nastrojom ze PowerBuilder

ostatne netusim...

puq:
ja som v zime mal DP - pokial ta bavi programovanie tak to ber bolo to zaujimave nieco na styl minesweeperu ze mas navod a podla neho robit, ale uz nie take jednoducho, treba citat API atd...treba sa tomu isty cas venovat...ak bude rovnake zadanie tak cca to vychadza na tyzden az dva roboty...ale je to rozvrhnute na cely semester...nic zlozite

co sa tyka AOP - ma to vaclavik...je to velmi pohodovy predmet hlavne v obdobi ked treba pisat Bc...je to vlastne novy pohlad na programovanie pomocou aspektou...odporucam...

johnyo13:
AOP je fajn, ja som sice nemal ten predmet, ale mal som o tom celu bakalarku, celkom zaujimavy pristup v OOP...

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version