Author Topic: OS repete  (Read 54426 times)

Final_Destructer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
  • Beat The Machine That Works In Your Head.
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #225 on: 17.01.2009, 18:43:09 »
ujovia a tety, ostali visiet zombie otazky o ftp "otestujte sa". Najdes sa niekto?  :sigh:
Wanna get destructed?

tualatin

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #226 on: 17.01.2009, 23:47:49 »
Ako bolo dnes?? Kazdy ma zapocet?? Dufam ze nikoho nevyhodil.
...a na teste bol niekto dnes?

na teste bolo 17 otazok podobneho zamerania ako z minulorocnych screenov
niektore otazky s viacerymi odpovedami boli hodnotene nulou pri chybnej odpovedi aj ked boli ostatne spravne a pri niektorych sa len odratala ta zla odpoved --> co viac dodat, FEI
iba jedna otazka bola taka, kde trebalo dopisat odpoved (aspon u mna) - zdrojak s 8 prazdnymi miestami na ktore ktreba presne dopasovat spravne useky kodu (rodic zapise do rury slovo a syn to precita + zmeni vsetky pismena na male a vypise to)

A na skusku pustil iba toho kto bol zapisany v IS-Student + 2 ktorym Kleinova nemoze zapisat do systemu zapocet

DeViLvs

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 222
  • f1.yweb.sk
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #227 on: 18.01.2009, 07:20:28 »
Ako bolo dnes?? Kazdy ma zapocet?? Dufam ze nikoho nevyhodil.
...a na teste bol niekto dnes?


na teste bolo 17 otazok podobneho zamerania ako z minulorocnych screenov
niektore otazky s viacerymi odpovedami boli hodnotene nulou pri chybnej odpovedi aj ked boli ostatne spravne a pri niektorych sa len odratala ta zla odpoved --> co viac dodat, FEI
iba jedna otazka bola taka, kde trebalo dopisat odpoved (aspon u mna) - zdrojak s 8 prazdnymi miestami na ktore ktreba presne dopasovat spravne useky kodu (rodic zapise do rury slovo a syn to precita + zmeni vsetky pismena na male a vypise to)

A na skusku pustil iba toho kto bol zapisany v IS-Student + 2 ktorym Kleinova nemoze zapisat do systemu zapocet
z coho sa da na ten test dobre pripravit? neviem z coho sa ucit :/
btw, spravil si?

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #228 on: 18.01.2009, 18:04:12 »
z coho sa da na ten test dobre pripravit? neviem z coho sa ucit :/
btw, spravil si?

www.elfa.sk/sivy
V podstate vsetky tie pdf prednasky na tej stranke. Inak hrozne to ma spravene, tazko sa mi veri ze to od roku 2004 neupravil.

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: OS repete
« Reply #229 on: 18.01.2009, 21:41:59 »
niektore otazky s viacerymi odpovedami boli hodnotene nulou pri chybnej odpovedi aj ked boli ostatne spravne a pri niektorych sa len odratala ta zla odpoved --> co viac dodat, FEI
Myslim, ze to je celkom logicke... pri tych, kde das zlu moznost, mas 0 (inak by si mohol oznacit vsetky a mal by si full. Pri tych, kde das 1/2 spravnych mas polovicu bodov.

Inak k skuske: Asi 2/3 otazok rovnakych ako v screenoch, ostatne sa tiez dali. Ta otazka na dopisovanie bola za 15(!!!) bodov, takze bacha na nu - pri troske sustredenia je v pohode.

A skontrolujte si otazky (hoci viacerym sa system po cca. 5 skontrolovanych otazkach sam zrusil), mne sa napr.stalo, ze mi neuznalo otazku s funkciou write(), hoci som ju mal dobre - v systeme bola ako spravna moznost totalna blbost :) Isiel som reklamovat ku Kleinovej, potom ako som jej nasiel syntax write() na 2 strankach na nete, som to musel najst este aj v prednaskach - potom uz uznala :) Tipujem, ze Sivy by neuznal ani potom :D Tolko odo mna.
« Last Edit: 18.01.2009, 21:43:52 by sri »

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #230 on: 19.01.2009, 18:44:36 »
jak je to s bodmi za prednasky, kolko ste dostali?
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #231 on: 19.01.2009, 18:51:08 »
jak je to s bodmi za prednasky, kolko ste dostali?

Tak sa mi vidi ze body z prednasok zakomponoval do hodnotenia zo zadania. Neviem ako znamkoval druhakom, ale nam to tusim bodovo rozdelil na 10-10-20 (20 za to zadanie, ostatne za testy)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: OS repete
« Reply #232 on: 19.01.2009, 20:21:21 »
tak ja ked som bol odovzdat zadanie pri Ing. Katke Kleinovej, tak mi povedala, ze jej Sivy oznamil, ze mi dal, aj ked som na prednasky nechodil, 12 bodov.. nie konkretne mne.. ale tak, chapeme sa.. ja som nemohol chodit, ved v tom case som mal prednasky z LS a clovek si nevybera :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #233 on: 19.01.2009, 22:28:46 »
sak aj som mal tiez LS, cize na prednasky som nechodil, zapocet mam 40b... tak teraz neviem, ci mam s tymi 12-mi bodmi este pocitat, alebo uz nic nedostanem, len body za skusku.  bn
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #234 on: 19.01.2009, 23:02:58 »
sak aj som mal tiez LS, cize na prednasky som nechodil, zapocet mam 40b... tak teraz neviem, ci mam s tymi 12-mi bodmi este pocitat, alebo uz nic nedostanem, len body za skusku.  bn

mas 40 a este chces 12 ::) ? sak uz by si na skusku nemusel potom  :P :laugh:

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: OS repete
« Reply #235 on: 20.01.2009, 00:23:31 »
hej, presne.. klasika je 28 + 12 bodov za prednasky.. (trosku porozmyslam :D)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #236 on: 20.01.2009, 00:32:00 »
Tusim ze Sivy hovoril na uplne prvom "cviku" ze u nas prednasky ratat nebude pokial viem, ze on najde sposob ako nam to vynahradi :D
som kto som vdaka palenke

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: OS repete
« Reply #237 on: 20.01.2009, 00:44:50 »
mam ten pocit, ze hej.. vidis vyriesil to - dal nam 12b a je po problemoch..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #238 on: 20.01.2009, 03:29:02 »
mas 40 a este chces 12 ::) ? sak uz by si na skusku nemusel potom  :P :laugh:
co krutis ocami? preco by som nemohol chciet body za prednasky, to ze mam 40 je moja vec, a ked sivy nevie povedat k comu sa tie body za prednasky pripocitavaju, tak sa pytam...
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: OS repete
« Reply #239 on: 20.01.2009, 04:28:28 »
mas 40 a este chces 12 ::) ? sak uz by si na skusku nemusel potom  :P :laugh:
co krutis ocami? preco by som nemohol chciet body za prednasky, to ze mam 40 je moja vec, a ked sivy nevie povedat k comu sa tie body za prednasky pripocitavaju, tak sa pytam...

U tych co vyucuju OS necakaj ze sa dozvies nieco mudre ohladom bodov :D (mozno u Kleinovej, neviem, s nou som nemal tu cest) .... priklad z minuleho roka:
Ja: Mozem sa opytat, ako su rozdelene body za zapocet?
Genci: A co?! Aky mate problem?!?
  :whacko:

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #240 on: 20.01.2009, 04:44:24 »
mas 40 a este chces 12 ::) ? sak uz by si na skusku nemusel potom  :P :laugh:
co krutis ocami? preco by som nemohol chciet body za prednasky, to ze mam 40 je moja vec, a ked sivy nevie povedat k comu sa tie body za prednasky pripocitavaju, tak sa pytam...
nebolo to v zlom, ja ti tie body co uz mas neberiem, viem ze ty ich mas zasluzene, ja len ze keby tolko pridal, tak bud mas E(52) bez skusky, alebo ked urobis na full skusku tak budes mat A(112) ....  :) ;) a kazdopadne na prvom cviku Sivy ked spominal ako bude hodnoteny zapocet, tak o prednasky nespomenul nic, a necudoval by som sa keby ich nedaval vobec, ked sme nemuseli(a viaceri ani nemohli koli prekryvaniu) chodit ani na cvika ani na prednasky

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: OS repete
« Reply #241 on: 20.01.2009, 12:21:35 »
citujem mail, ktory mi dosiel ohladne bodov k zapoctu
Quote
* Zadanie 62% z 20% zapoctu bez dochadzky
* 1. kontrola: 55% z 20% zapoctu bez dochadzky
* 2. kontrola: 70% z 20% zapoctu bez dochadzky
* aktivita: 50% zo 40% zapoctu bez dochadzky

Prislusne cisla si takto viete vypocitat sam.

Dochadzku mam spristupneny udaj 12b., spolu mate teda xxb.
zapocet bez dochadzky je 28b. takto su rozdelene body ;)
len aby bolo jasne ako to je..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #242 on: 21.01.2009, 00:59:05 »
nebolo to v zlom, ja ti tie body co uz mas neberiem, viem ze ty ich mas zasluzene, ja len ze keby tolko pridal, tak bud mas E(52) bez skusky, alebo ked urobis na full skusku tak budes mat A(112) ....  :) ;) a kazdopadne na prvom cviku Sivy ked spominal ako bude hodnoteny zapocet, tak o prednasky nespomenul nic, a necudoval by som sa keby ich nedaval vobec, ked sme nemuseli(a viaceri ani nemohli koli prekryvaniu) chodit ani na cvika ani na prednasky
ok, v pohode, ale na prvom ci druhom cviku sivy nieco o prednaskach urcite hovoril, konkretne to, ze su povinne aj pre nas, to si pamatam, lebo som mu vravel ze sa nam prekryvaju, tak povedal ze to sa este uvidi, ako to s tymi bodmi bude :)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #243 on: 22.01.2009, 21:20:20 »
otazocka: kolko trvala skuska, kto zapisoval znamky? dozor na skuske ci sivy? ked sivy, tak kedy bol zapis?
ide o to, ze by som rad v ten den este isiel na DBS, len neviem na aky cas sa prihlasit, aby to casovo co najlepsie vyslo :) thx
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Dragon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 447
  • See you in hell
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #244 on: 22.01.2009, 21:45:37 »
asi 45 minut...znamku nam zapisovala Kleinova...po podpis sme isli k Sivemu vedla, lebo este skusal zadania...
SONATA ARCTICA       14.11.2009 Cassosport Hall - Košice 

DeViLvs

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 222
  • f1.yweb.sk
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #245 on: 22.01.2009, 21:46:15 »
skuska cca 30-45min. Dozor bola Kleinova, Sivy vo vedl.miestnosti preberal zadania, pripadne zapisoval tym, ktori uz skoncili (iba podpis, zapisovala Kleinova). Hned ako som dopisal, siel som zapisat. Dokopy cele do hodiny, ale ked naklikas skor, tak aj skor budes mat :)

TradeMark

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 630
  • He ho forgets, will be destined to remember...
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #246 on: 27.01.2009, 07:33:54 »
Nevie mi nahodou niekto povedat o akej a kde sa zajtra kona skuska z OS? Sa mi zda ze 8:15 ale neviem kde presne. Dakujem!

IS nejako nefacha
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #247 on: 27.01.2009, 08:10:25 »
27-jan-2009 08:15:00    16    50    PC14    0
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: OS repete
« Reply #248 on: 27.01.2009, 09:43:33 »
otazocka: kolko trvala skuska, kto zapisoval znamky? dozor na skuske ci sivy? ked sivy, tak kedy bol zapis?
ide o to, ze by som rad v ten den este isiel na DBS, len neviem na aky cas sa prihlasit, aby to casovo co najlepsie vyslo :) thx

nuz ak ti to este pomoze, tak male zhrnutie priebehu  :angel: :

  • skuska trvala 45 min, ale ked to vies (vies alebo nevies, pri tych otazkach sa ani inak neda) tak to naklikas za 5 minut max 10 (ja som skoncil po cca 15 a to som sa uz fest nudil lebo co som vedel som dal hned a co nie som tipol a koniec) ....btw u nas bolo na termin nahlasenych cc 50 ci ako, takze sme tam isly minimalne na 2x.. ja som bol v druhej varke, a Sivy to bral dnu podla mena, a zobrali tam aj takych co neboli na IS zapisany bezproblemov
  • otazok bolo 17 (z toho jedna za 15b (bude to s tym case alebo cislami), zbytok za prevazne 3, sem tam 2 body (bolo dost aj z otestujte sa, kazdopadne raz som si poriadne presiel vsetky PDF a C74 so zapichom 26b))
  • znamku ti zapisala do indexu hned na mieste Kleinova, ktora bola aj na dozore... Sivy odisiel hned na zaciatku (vraj mal robotu) ..potom dodatocne trebalo ist za Sivym  o 11:00 do Elfy aby ti to podpisal (aj tak tam nebol), kazdopadne na IS to mam uz aj tak

tak vela zdaru prajem, fakt to bolo vpohode  :) :)