Author Topic: Logické systémy  (Read 4604 times)

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Logické systémy
« on: 29.10.2013, 00:31:51 »


Vedel by mi niekto vysvetliť ako sa tvoria tie výstupné funkcie(f1,f2,f3,f4) prevodníka napr konkrétne pri tomto príklade ? :)
Meat is Murder.

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #1 on: 02.01.2014, 05:26:31 »
nechcem zakladat novu temu tak sa pytam tu. Na skuske dostaneme vypracovat komplet zadania??? LEbo napr. ja som zo skupiny kde sme nemali zadania a mali sme zapocty a tam to nebolo take jak na zadaniach co som pozeral u spoluziakov tak sa pytam....alebo dostaneme len priklad nejaky z prvej casti a z druhej??

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #2 on: 02.01.2014, 05:54:05 »
btw, tie výstupné funkcie vyššie na obrázku sú zle napísané, akosi som zabudol na tento môj príspevok  ;D
Meat is Murder.

spam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #3 on: 03.01.2014, 04:33:12 »
nechcem zakladat novu temu tak sa pytam tu. Na skuske dostaneme vypracovat komplet zadania??? LEbo napr. ja som zo skupiny kde sme nemali zadania a mali sme zapocty a tam to nebolo take jak na zadaniach co som pozeral u spoluziakov tak sa pytam....alebo dostaneme len priklad nejaky z prvej casti a z druhej??

dostanes normalne 2 priklady ... jeden z prvej casti, druhy z druhej casti .. tak ako boli zadania ... si tahas zo vsetkych ....

m@tej

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #4 on: 03.01.2014, 04:44:23 »
alee ved cele zadanie napr. druhe je celkom dlhe nie?? nerobil som ho, lebo sme mali pisomky, ale co spoluziaci robili tak celkom dlhe

spam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #5 on: 03.01.2014, 05:43:19 »
alee ved cele zadanie napr. druhe je celkom dlhe nie?? nerobil som ho, lebo sme mali pisomky, ale co spoluziaci robili tak celkom dlhe

kratke to nie je ;)

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #6 on: 03.01.2014, 13:40:51 »
alee ved cele zadanie napr. druhe je celkom dlhe nie?? nerobil som ho, lebo sme mali pisomky, ale co spoluziaci robili tak celkom dlhe
Druhý príklad je dosť dlhý. A hlavne, rôzne príklady majú rôznu obtiažnosť. V niektorých treba robiť napr. protisúbehové kódovanie, inde deriváciu udalostí... Príklady sa točia dookola xy rokov (ak nie presné znenia, tak typy určite), takže dá sa to pozháňať od starších ;)

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #7 on: 04.01.2014, 03:29:20 »
Môže sa stať že dostanem prvý príklad prevodník?
Meat is Murder.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #8 on: 04.01.2014, 15:21:13 »
Stať sa môže všetko  ;D Ale pokiaľ viem, tak boli len tie základné príklady, že dostaneš f(a,b,c,d), k tomu nejaké čísla v zátvorkách a robíš. To by mal spraviť každý, celkom jednoduché.

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #9 on: 07.01.2014, 23:44:26 »
Netušíte či sa ešte budú na Maise objavovať termíny na skúšku z Logických systémov ? Je tam len 5 termínov, 09.01. mi nevyhovuje a okrem toho najbližší voľný je až 30.01  :o
Meat is Murder.

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Logické systémy
« Reply #10 on: 07.01.2014, 23:50:43 »
treba napisat mail