Author Topic: Skúšky  (Read 5308 times)

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Skúšky
« on: 15.10.2012, 19:05:55 »
Je pravda, že celé 4 semestre som vždy rozmýšľal, že ako spravím skúšky a potom som ich aj tak spravil, ale tento semester je pre mňa extrém . . .
Môžte mi prosím povedať nejaké info o skúškach z Počítačovej Grafiky a Logických systémov a ako to bude prebiehať? Viem, že z PG je ústna aj písomná časť, ale absolútne netuším, že čo tam bude . . . to sa mám učiť aj všetky tie obrázky, ktoré doc. Šujanský kreslí? A viem, že z Logických systémov sa na skúške budú robiť zadania ako sme mali cez semester a potom ústna časť . . . to sa ešte naučiť dá, ale oveľa viac sa bojím Počítačovej Grafiky . . . sme v 4. týždni a dokopy nič super grafické sme neurobili . . . je doc. Šujanský nejaký veľký vyhadzovač alebo je aj milosrdný? Akýmkoľvek odpovediam sa poteším, ďakujem . . .

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #1 on: 15.10.2012, 21:25:22 »
Mas sa coho bat :D toto su prve 2 predmety ktore som nespravil na prvy termin


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

v_oid

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 631
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #2 on: 15.10.2012, 21:26:09 »
Poradim ti... Maj stastie. Tak som ja spravil na prvy krat. :D

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #3 on: 15.10.2012, 21:26:51 »
Ja len poviem, že som bol na skúške z PG do cca 20:00 :D A už bol aj zhovievavejší :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #4 on: 15.10.2012, 22:04:06 »
ďakujem, že ste ma postrašili, ale mohli by ste aj prosím napísať, že prečo ste tam tak dlho boli? A čo sa pýtajú na ústnej skúške z oboch predmetov?

fail

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #5 on: 15.10.2012, 23:12:16 »
na ustnej z PG sa ma pytal veci o ktorych som nikdy nepocul, cize som v podstate nevedel nic... napriek tomu mi dal skusku za 85 (bez 10b z prednasok)

na LS treba mat stastie na otazku (povie ti nejaky interval a ty si mas z neho vybrat nejake cislo)... celkovo obe skusky budu ovela tazsie, kedze treba mat nad 50%

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #6 on: 15.10.2012, 23:41:58 »
A na LS skúša všetkých Bača alebo aj ostatní cvičiaci?? (lebo počul som už, že hej aj že nie)

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #7 on: 16.10.2012, 00:15:28 »
A na LS skúša všetkých Bača alebo aj ostatní cvičiaci?? (lebo počul som už, že hej aj že nie)
Skusaju aj cviciaci
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #8 on: 16.10.2012, 02:13:38 »
a od coho zavisi ci ma bude skusat Baca alebo nejaky cviciaci ?

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #9 on: 16.10.2012, 03:29:12 »
Ja som mal cviciaceho Pekara tak ma skusal on, ale neplati to vzdy, ak je nejaky skusajuci volny tak sa islo k nemu.
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #10 on: 16.10.2012, 12:15:03 »
Čiže treba mať šťastie  :D

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #11 on: 19.11.2012, 19:47:27 »
Z PG chod na prvy termin.... posledne roky boli stale rovnake otazky... jeho oblubene.. a este je zhovievavy

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

neucilasom

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #12 on: 20.11.2012, 22:01:51 »
Nie je moj styl aby som ludi strasil ale ak ti mozem poradit napis sa na vsetko na prve terminy nie z dovodu ze idem tvrdit ze su lahsie ale z dovodu aby si stihol ist na grafiku aj 3. krat ak bude treba. Ja som isiel na grafiku az niekedy okolo 20 januara a potom som sa prihlasil uz len na ten posledny opravny lebo boli obsadene terminy. vtedy zvysil kapacitu a zobral vsetkych skuska bola piatok okolo 60 ludi tak to rozdelil ze 30 pojde na vyhodnotenie v piatok a 30 v sobotu . ja som isiel v piatok medzi prvymi mal zacat o 14:00 s vyhodnotenim a dostal som sa dnu okolo 18:00 a posledný zo skúsky vysiel o 23:30. ja som mal stastie opisal som veci z tahaku a ked sa pytas naozaj treba vediet vsetko tak ako on kresli hlavne sa pozri na Bresenhamov algoritmus :) to da skoro vzdy a pozri si oazky v archive ake daval zvykol to opakovat no aj ked budes mat vsetko nie je iste ze spravis ja som mal stastie mne dal  Ecko  a to som mal plny zapocet a na skuske som mal 3 otazky zo 4 vypracovane na 8 listov A4. Boli vsak aj taki co nespravili no potom este tetky zo studijneho nariadili este jeden opravny termin v 2. tyzdni letneho semestra.
Co sa tyka LS pri bacovi na skuske si pozri ten druhy typ prikladov co su vypracovane na nete 1 zadania su lahke to bude na pisomke ked to nejak vies to ti uzna no problem prichadza pri ustnej casti musis byt pri nom sebaisty a je dobre ked pouzivas presne jeho terminy a vyrazy. U nas bolo dobre ze skusali vsetci cviciaci a kto sa dostal k Subovi mal vyhrate no teraz uz Suba nie je na skole tak neviem neviem. Ale k tomu vsetkemu musis priratat aj to ze my sme zo skusky este nemuseli mat nadpolovicny pocet bodov.
Tak vela zdaru a vytrvalosti a nezabudaj vo stvrtom rocniku ta caka este prof. Hudak a TI :)

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Skúšky
« Reply #13 on: 21.11.2012, 23:13:41 »
No neviem, ci sa daco zmenilo za posledne roky, bo ja som bol na tych skuskach tak 3,4 roky dozadu ale len tolko ti poviem:

Grafika - grafiku som dal na prvy krat na C sa mi zda, (zapocet som nemal full ani nahodou a ani 9 bodov za prednasky (to vtedy este take bolo)), ucil som sa z takych vypracovanych otazok, myslim ze to boli niekoho poctive poznamky z prednasok, bohvie jake stare a v podstate kazdy sa z toho ucil, uz vtedy na Sujanskeho kazdy nadaval ale neviem preco, furt som pocuval ze 5 strany som napisal a nic a podobne veci no ale ja som mal ani neviem no, asi tak 3, co vzhladom na pocet obrazkov ktore tam nakreslis si myslim neni nejak vela, hlavne ide o to ze ked sa ta daco spyta a to nechapes (si to opisal) tak ta da dole, mne tam tiez isiel jednu otazku skrtnut bo som mal z inej strany obrazok nakresleny a sa mu to nezdalo ale ked som mu vysvetlil, ze nech neni chuj ze to je to iste len z inej perspektivy tak to pochopil, taze PG mi prislo uplne v pohode skuska :), to skusky s tym vajcakom co ma SAP, Bezpecnost atd. na tie som viacej nadaval :D

LS - no heh, toto som robil asi na 3 razy ale to bola dakus moja vina, hlavny problem bo,l ze som nemal ziadne dobre materiali, kde by boli tie priklady vypracovane nejak zmysluplne, furt len zadanie paru ktrokov a vysledok, ktory ani nebolo jasne ci je dobre, taze cele ucenie bolo ciste reverzne inzinierstvo :) + mozno keby som sa ucil skorej jak pol dna a noc predtym tiez by nebolo na skodu ... inac ustna skuska uz je sucharina sa mi zda, hlavne bolo dobre ze ked si napriklad nezrobil ustnu cast, tak na opravny uz si robil len ustnu, neviem ci to este furt tak je

Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.