Author Topic: Bezpe?nos? v Internete  (Read 47150 times)

mucko

  • Guest
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #200 on: 18.05.2010, 15:16:39 »
hm ... no ved z tych materialov som sa ucil a asi tam boli pi :ohmigod: viny ke som nedostal skusku :) ale mal som znova tu istu skupinu tak som zvedavy, ze kolko bodov mi znova vykuzli

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #201 on: 18.05.2010, 21:57:03 »
pre mna Riadny 18.5.2010 8:00

1. proxy firewall (aplikacny)
2. management hesiel
3. transpozicna sifra
4. digitalny podpis sifrovany verejnym klucom
5. hash funkcia, pouzitie, princip a este daco...
6. sposoby detekcie skodliveho kodu
7. ani za nic si nespomeniem na tu otazku....   ...linky...vrstva...kodovanie.... daco na ten styl

Odpisovat sa dalo v poho, ti co sedeli v polke a v zadu, stal len v predu, nechodil skoro vobec, lebo musel dozerat na tych navyse co si ich poukladal dopredu. Hodnotil podla mna v poho, ked som prisiel na vyhodnotenie tak ti co nemali dostali novu pisomku, zakruzkoval im 2 otazky ktore mali vyriesit a dostali... Takze ziadne strachy :) skuska v poho

P.S. (E)xcelentne na 57  :beer1:
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #202 on: 18.05.2010, 22:02:05 »
pre mna Riadny 18.5.2010 8:00

1. proxy firewall (aplikacny)
2. management hesiel
3. transpozicna sifra
4. digitalny podpis sifrovany verejnym klucom
5. hash funkcia, pouzitie, princip a este daco...
6. sposoby detekcie skodliveho kodu
7. ani za nic si nespomeniem na tu otazku....   ...linky...vrstva...kodovanie.... daco na ten styl

Odpisovat sa dalo v poho, ti co sedeli v polke a v zadu, stal len v predu, nechodil skoro vobec, lebo musel dozerat na tych navyse co si ich poukladal dopredu. Hodnotil podla mna v poho, ked som prisiel na vyhodnotenie tak ti co nemali dostali novu pisomku, zakruzkoval im 2 otazky ktore mali vyriesit a dostali... Takze ziadne strachy :) skuska v poho

P.S. (E)xcelentne na 57  :beer1:
aj ja som mal toto pred tyzdnom, ties Excelent :D :D
vivat academicus

mucko

  • Guest
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #203 on: 18.05.2010, 23:14:03 »
ja som mal tiez pred tyzdnom a aj dnes :) napriek tomu 57 E

kukoca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #204 on: 19.05.2010, 00:47:52 »
C73 stale dava podobne otazky

nezabudka88

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #205 on: 19.05.2010, 12:54:01 »
mozno dava podobne otazky, ale hodnoti jak mu pride. som si pozerala jednu opravenu skusku a ten dotycny mal napisane uplne to iste(asi to mal z tych istych materialov) a on 10b za otazku a ja 0. ....atd. Takze radsej nekomentujem akym sposobom to opravuje. :mishela

Matejus

  • Guest
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #206 on: 19.05.2010, 13:04:56 »
suhlasim
mozno dava podobne otazky, ale hodnoti jak mu pride. som si pozerala jednu opravenu skusku a ten dotycny mal napisane uplne to iste(asi to mal z tych istych materialov) a on 10b za otazku a ja 0. ....atd. Takze radsej nekomentujem akym sposobom to opravuje. :mishela
suhlasim, ku otazke Traspozičná šifra som mal napisane 2 vety na dva riadky a mal som 10 bodov ... ku iným otazkam som pisal ovela viac a mal som 1-3 body

kukinko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Bezpe?nos? v Internete
« Reply #207 on: 22.05.2010, 13:21:32 »
aj externisti ešte žijú .... len ktovie dokedy ... :(

lama niesom, ale všetko neviem .. ..

kúpim LCD na PS ONE