FEI archív 2009/2010 > 3. ro?ník

Bakalarky

(1/2) > >>

jaro454:
no co damy a pani ? treba uz vyberat bakalarku ? lebo mne cviciaci povedal ze vypis je az zaciatkom septembra a pritom na maise
vidim uz nejake vypisane s datumom vypisu max 2 - 3 mesiace dozadu .....

stricky:

--- Quote from: jaro454 on  29.08.2010, 15:38:46 ---no co damy a pani ? treba uz vyberat bakalarku ? lebo mne cviciaci povedal ze vypis je az zaciatkom septembra a pritom na maise
vydim uz nejake vypisane s datumom vypisu max 2 - 3 mesiace dozadu .....

--- End quote ---

vies si ju rezervovat ;-) cim skor tym lepsie pre teba

petocervik:
ta ja mám už od polky júna :) ... a iniciatíva u vedúceha zatiaľ nebola, šak podaktorí ešte ani nemajú, ta načo by som sa náhlil :D

plexisklo:
tak,ked vies oblast (siete napr) tak utekaj za chlapikom ktory bude mat tuto oblast na starosti,potom uz budu dobre temy rozobrate

domino3d:
pozri, chces nieco konkretne? ano nie
to je jedno chod za dakym (dajakym doktorandom ktoreho ams rad) ze toto vies a chces robit, alebo ze nechces robit a on ta uz za dakym dalsim posle, naprik,lad prides za mirekom povies ze nechces programovat a on ta posle za inym ujom a ujo povie dobre tak spravis tuto temu a daco nakreslis a spravis toto s tymto a ty si povies super chcem alebo ze nie, nie je ina moznost? a posle ta dalej :)
lenze toto mozes robit len teraz na zaciatku, potom neskor uz si len mozes vybrat co ti zostalo a to nebudes chciet !

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version