Author Topic: UI  (Read 122667 times)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: UI
« Reply #550 on: 08.01.2008, 05:45:27 »
60 :j_tongue: :baaa: :bannana_guitar: :metal: :smokin: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

wtf?

BTW

fakt dolezita vec Pouzitie prlogu: JZD Agrokombinat Slusovice... asi nieco take ako v slunce seno... akurat ze namiesto hudby im dali PSX:)
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #551 on: 08.01.2008, 05:49:09 »
tam sa tlacili knihy o nom ci co.. tak som to pochopil..
psx? pozor sxod! ? poznam hral som tam  :guitar:  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: UI
« Reply #552 on: 08.01.2008, 05:51:04 »
to je vseobecne zname kosickemu undergroundu... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: UI
« Reply #553 on: 08.01.2008, 05:59:42 »
60 :j_tongue: :baaa: :bannana_guitar: :metal: :smokin: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

wtf?

BTW

fakt dolezita vec Pouzitie prlogu: JZD Agrokombinat Slusovice... asi nieco take ako v slunce seno... akurat ze namiesto hudby im dali PSX:)

tam fidali tote one prve skripta :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: UI
« Reply #554 on: 08.01.2008, 06:02:20 »
60 :j_tongue: :baaa: :bannana_guitar: :metal: :smokin: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

wtf?

BTW

fakt dolezita vec Pouzitie prlogu: JZD Agrokombinat Slusovice... asi nieco take ako v slunce seno... akurat ze namiesto hudby im dali PSX:)

tam fidali tote one prve skripta :)

fakt super.. skripta priamo z kravina...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #555 on: 08.01.2008, 06:06:16 »
 :D :D :D s cerstvou aromou aby bola chut do ucenia :D

idem drichmat gl hf
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

m!x41

  • Guest
Re: UI
« Reply #556 on: 08.01.2008, 06:23:14 »
tak a je to!!! kaslem aj na celel UIko... koniec vecej ani bodku... more uz sa mi secko pletie som zvedavy jak to jutro nakoniec cele dopadne... to bude blamaz toto jak oci... prve 6 temy viem vecej nekukam ani keby kamen tahlu o polnoci ... <>

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: UI
« Reply #557 on: 08.01.2008, 14:00:00 »
Este nic nekonci...
Naopak, teror na UI prave zacina :nervous:

Time remaining: 1 hour 56minutes :03:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #558 on: 08.01.2008, 14:55:15 »
T minus 1 hodina bv

edit: to co za cas tu je? sak tu je zly  :laugh:

Odchylka času Vašeho počítače: 0,-866 s (± 0,62 s)  - kde sa ja hrabem na tunajsiu odchylku 5 minut  :P :P
« Last Edit: 08.01.2008, 14:57:59 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

m!x41

  • Guest
Re: UI
« Reply #559 on: 08.01.2008, 15:13:43 »
no thak smelo chlapi (a holka...), hlavu hore... zbrane do ruky a... dnes to bude maly krok pre UI le velky krok pre nas... :D :D :D

m!x41

  • Guest
Re: UI
« Reply #560 on: 08.01.2008, 19:07:07 »
hmmm no tak pocity zo skusky: celkom sa dalo snad na tych 51 nejako vytiahnem... otazky som mal aj dobre aj ...ujove thak...

m!x41

  • Guest
Re: UI
« Reply #561 on: 08.01.2008, 19:08:21 »
uvidime co jak na tom vyhodnoteni o 1400... dufam ze budu zhovivavi... bo jak som kukal na skuske jak zacali daktorym opravovat tak sa neeeli smiechu zdrzat jak to citali... tak cakakm ze Vascak zasa enjake tie perly ducha vypise... :D :D :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #562 on: 08.01.2008, 19:46:56 »
jaku som dostal kral otazku: Popíšte logistickú rovnicu, čo popisuje a spôsob generovania bifurkačného diagramu. gf :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: UI
« Reply #563 on: 08.01.2008, 19:49:54 »
mas v tom chaos?  ;D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #564 on: 08.01.2008, 20:33:29 »
skor v tom mam absenciu chaosu, a vlastne aj vsetkeho ostatneho.. by som az povedal ze mam prazdno co sa tyka tejto otazky  :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: UI
« Reply #565 on: 08.01.2008, 22:10:57 »
75 C :D a to som mal dve otazky za 0 a zapich 33 :DD
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: UI
« Reply #566 on: 08.01.2008, 22:51:31 »
56 E ...necakal som ze spravim ale tento raz boli ku mne zhovievani bp

m!x41

  • Guest
Re: UI
« Reply #567 on: 08.01.2008, 23:31:41 »
B - 81 ... :D no normalne nechpacka... no ale mi povecte kto z vas cakal taku znamku jak dostal... bo ja som uplne vedla z toho jak "zhovievavo" opravovali...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #568 on: 08.01.2008, 23:32:09 »
75 C :D a to som mal dve otazky za 0 a zapich 33 :DD

lol to ako sa podarilo?  :laugh: ako ratam tak ratam dajak vela mas  :laugh:

ja mam 74 a zapich 32 ku jednej som ani neskrtol :P

to mishela: ty si dostala aj podpis ku znamke alebo ti nebolo treba podpisat?  :P ja som sa veselo vybral prec ze jeej znamka a keby mi nepovedali nejaki fesaci tak odidem bez podpisu  bv . sme sli potom ku nejakemu typkovi co som ho nikdy nevidel a on daval podpisy  :laugh: podla mna to bol android na podpisy  :bananawrite:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

m!x41

  • Guest
Re: UI
« Reply #569 on: 08.01.2008, 23:32:50 »
jutro OS, dufam ze budem aspon z polovice taky uspesny jak dneska...

m!x41

  • Guest
Re: UI
« Reply #570 on: 08.01.2008, 23:34:23 »
to puf: hej hej sak som pozeral ze polka ludi tam veselo odchadzala od malinaka rovno domov... ziaden budzel... normalne v pake to mali... (hejze slecna mishela :D )

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #571 on: 08.01.2008, 23:37:00 »
mozno ze ty si prave moj hrdina co ma zastavil ze ci mam podpis  :hug:  ale tak ked nic nepovedal a ja som ani velmi nepozrel ze co to zapisal nenapisal alebo co  :baaa:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

cim-cim

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
  • Use your senses
    • View Profile
Re: UI
« Reply #572 on: 09.01.2008, 01:13:13 »
No tak budte happy, ku vsetkym zhovievavi neboli, kamos doplatil na to ze mu 3 zo 6 otazok opravoval jeden zakomplexovany panacik... viem ze sami asi nepridete na to koho myslim ale radsej nebudem menovat ah:

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: UI
« Reply #573 on: 09.01.2008, 01:23:54 »
Ja som vyfasoval E-51 .... s 37 (!!!) bodovym zapoctom ... lol .... ne zeby som to nevedel aj lepsie, ale prazdniny som venoval zadaniu z PG a tak na UI som sa zacal ucit vcera vecer .... a na hrdinstva typu "Ja to viem lepsie, pridem este raz nie je velmi cas tento semester" :) ... takze god bless E-51
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: UI
« Reply #574 on: 09.01.2008, 02:29:22 »
to puf: hej hej sak som pozeral ze polka ludi tam veselo odchadzala od malinaka rovno domov... ziaden budzel... normalne v pake to mali... (hejze slecna mishela :D )
tak ja by som to mala v páke aj keby som nespravila, mne už bolo v tej chvíli všetko jedno... Za prvé: ponáhľala som sa, musela som ísť odovzdať preukaz poistenca (čo som aj tak nestihla a dnes bol posledný termín) a po druhé: som brutal chorá (lebo sedím v kuchyni kde je brutal kosa za počítačom do štvrtej rána a učím sa UI a potom stojím dve hodiny vo VTI jak idiot, bolo mi brutal zle že som skoro odpadla)...
A idem sa konečne vyspať, všetkých mám v prdeli :kissmyass: :kissmyass: :kissmyass: (teda vás nie :hug:, len tých idiotov, ktorých mám teraz konečne z krku) - okrem milého doktoranta Maliňáka ktorý mi pridal dva body keď som naňho hodila žalostný pohľad že mi do A-čka chýbajú dva body (mimochodom tiež kôli tomu zakomplexovanému panáčikovi, ktorému som napísala od slova do slova to čo povedal na cviku o súvise FR s ES a dal mi za tú otázku 3 BODY !!!!! a potom kdesi zdrhol, aby sa nikto nemohol sťažovať a pýtať čo bolo zle !!!).
Teraz mám normálne sto chutí ísť vážne za Vaščákom na konzultačky, že čo v tej otázke bolo vlastne zle, že stiahol tak veľa a spýtať sa na rozdiel medzi UI a VI, spolu s perom a inteligentne si všetko zapisovať, a len tak mimochodom spomenúť, že som sa na ten predmet učila celý semester jak idiot a na každom tutoriáli som sa vpredu strápňovala jak debil že som vyzerala jak totálna bifľa :trestac: :hammer: a prečo ma poslal kôli tomu na poslednom cviku domov. A pritom som len nechcela riskovať, že vyletím v poslednom ročníku bc. bu
Ale na stoličke ma drží len to, že sa bojím, že pri ňom vybuchnem a jednu mu vrazím (a potom ma zavrú alebo ešte horšie) a moja známka, takže sa naňho vyjekašlem :kissmyass: :kissmyass: :kissmyass: nech nevie učiť do konca života a nech mu nikdy nedôjde, že nerváčením sa nikam nedostane a nech sa z toho raz nervovo zrúti... :03: Len ľutujem tých čo prídu po nás, pretože tí, čo sa učia, budú taktiež trpieť kôli tým, čo na to kašlú... :hug:

:baaa: dost vela je po anglicky :(
raz som mal taku zbierku ale teraz neviem ci to bola iba od asimova alebo viac autorov a tam bolo aj 9 miliard bozich mien. nevjes ci to je od neho nejaka zbierka?
Asimov je aj v angličtine, aj v slovenčine všade v každom súbore.
A ostatných autorov som ešte nevidela lebo aktuálne závislačím na Základni.
A nevidela som nikde žiadnu takú zbierku, sorry...
UPDATE: Veľa zbierok vzniklo tak, že tam bola kopa iných autorov ale on ich primäl k tomu aby niečo napísali a on tam mal len jednu-dve poviedky. Možno si narazil na niečo také. Ale nemám veľmi pocit že by Asimov písal o kresťanstve... On sa väčšinou zaoberal cestovaním v čase, robotmi a štatistickým predpovedaním budúcnosti (a na svoju dobu to boli veľmi dobré veci, čitateľné aj dnes, len sem tam vidíš také slová že elektrónky a podobne, ale to fakt len raz možno v jednej knihe), dokonca mal dve knihy pre deti, ale nečítala som ich. O takomto niečom som fakt nepočula ani pol slova bn bk
« Last Edit: 09.01.2008, 02:49:29 by mishela »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D