Author Topic: DBS zadanie  (Read 64772 times)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #275 on: 16.01.2008, 20:12:46 »
tak ja som sa prisla pozriet na chvilku na odovzdavanie a dost to bolo tvrde, to hej... alebo ja som mozno naopak prilis makka  ah:

prilis makka oproti telepovskej = normalna
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: DBS zadanie
« Reply #276 on: 16.01.2008, 20:32:57 »
momentalne poletelo kvoli zadaniu kolo 7-8ks studentov, no ywet ked dosla, tak aspon mala pravdu, ze mame tento rok viacej zadani, ale s http to ani nepohlo, kosi dalej kolko vladze :emot-shakehead: kosa nastavena na 5b z 10


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS zadanie
« Reply #277 on: 16.01.2008, 21:04:59 »
cize tych 7-8 ludi opakuje rocnik co ?
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #278 on: 16.01.2008, 21:07:03 »
vytajte v klube  :hah:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #279 on: 16.01.2008, 21:21:43 »
tak padali take hlasky ze: tak uvidime sa o rok a podobne.. zrejma teda opakuju rocnik

momentalne poletelo kvoli zadaniu kolo 7-8ks studentov, no ywet ked dosla, tak aspon mala pravdu, ze mame tento rok viacej zadani, ale s http to ani nepohlo, kosi dalej kolko vladze :emot-shakehead: kosa nastavena na 5b z 10

jak machruje s mojimi vyrokmi  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #280 on: 16.01.2008, 21:44:51 »
http sa snazila hladat chyby....
vraj nema rada ked tolko ludi naraz odovzdava lebo "flakaju" sa cely semester a teraz na poslednu chvilu...

bliky

  • Guest
Re: DBS zadanie
« Reply #281 on: 16.01.2008, 21:56:26 »
http sa snazila hladat chyby....
vraj nema rada ked tolko ludi naraz odovzdava lebo "flakaju" sa cely semester a teraz na poslednu chvilu...
ci pana ju je <> do toho... podla studijneho poriadku nato mas cas do 2. tyzdna skuskoveho obdobia tak nech navymysla...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #282 on: 16.01.2008, 21:57:58 »
studijny poriadok je len formalita ako ste si mohli za posledne tyzdne vsimnut:)
brix will be shat

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #283 on: 16.01.2008, 22:03:57 »
a pri odovzdani som sa nedozvedel dovod preco mam 8b...
urobila si kratky monolog typu "ze tu ste mohli viac..." a teraz co dpc si predstavuje??

ale som rad i za tych 8b lebo niektore veci som dorabal este v ucebni (master-detail pohlad, rezervaciu...) a neprisla nam na chyby, na ktorych by nas isto pochovala lebo ostatnych vobec nesetrila...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #284 on: 16.01.2008, 22:12:27 »
a pri odovzdani som sa nedozvedel dovod preco mam 8b...
urobila si kratky monolog typu "ze tu ste mohli viac..." a teraz co dpc si predstavuje??

ale som rad i za tych 8b lebo niektore veci som dorabal este v ucebni (master-detail pohlad, rezervaciu...) a neprisla nam na chyby, na ktorych by nas isto pochovala lebo ostatnych vobec nesetrila...

8 za zadanie je si myslim vysoky nadpriemer, bud rad
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

paly-sk

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 208
    • View Profile
    • Flexi Systems
Re: DBS zadanie
« Reply #285 on: 16.01.2008, 22:50:09 »
nj, dneska to bolo brutal na odovzdavani, hoc nam dala po 10 bodov zo zswi, comu som ani nechcel verit, ked to povedala :ropebanana:
« Last Edit: 16.01.2008, 22:53:42 by paly-sk »
Jabber: paly@jabbim.sk
Web: www.flexisystems.sk

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #286 on: 16.01.2008, 22:52:57 »
mali ste vidiet to rosambo, ked som s kolegom minuly semester odovzdaval zadanie:
http: kde mate trigger?
my: na konci v dokumentacke, ale dokopy nic nerobi... (naozaj nic nerobil, spesl kvoli nemu sme vytvorili tabulku, v ktorej bola jedna polozka na pocet niecoho  :lol9: :whacko:)
http: to kto, kedy videl trigger a este aj zvlast tabulku vytvorit. preco ste taky spravili?
my: lebo to bolo v zadani bk
..
..

a uz sme boli jasni br

kolega obisiel s 10tkou (vdaka mne, kedze som nevedel vykluckovat pomedzi presne mierene a zakerne otazky..)
a ja som obisiel pekne okruhlo s 0, akakolvek diskusia o minimalnom zapocte bola marna :ohmigod: a tak som skysol medzi vami  ap (nastastie sa to tykalo len dvoch predmetov a nie celeho roznika  bu )

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #287 on: 16.01.2008, 23:09:21 »
eheeej tha dneska bola ostra telepovska ... ale nas sa to akosi netykalo :) .. asi sme mali ist s Fanfom na VSMU, bo taki herci jak sme my, ta to konec ... ZSwI za 8b. a DBS dokonca za 10b. ... looooooooool (mali sme IS Student a v helpe sa pisalo o knihach, ale to je detail :) )

apropoooo, dasli postreh co som si odniesol z dnesneho odovzdavania: "Petrushka uz nie je blond!"   :j_shocked:  :j_shocked:  :j_shocked:  ah: ... len by ma zaujimalo ktora farba je original ... hm petrushka???
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #288 on: 16.01.2008, 23:39:02 »
s modrymi slonikmi
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: DBS zadanie
« Reply #289 on: 16.01.2008, 23:45:31 »
Ja ani neviem kolko mi dala bodov za zadanie zo ZSwI. Akonahle prisla k nam tak som robil vsetko preto aby som ju nepustil k slovu, lebo uz som mal nervy z toho cakania. Ked zapytala index a podpisala, tak som upaloval zo skoly ako sa len dalo aby si to nerozmyslela :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS zadanie
« Reply #290 on: 16.01.2008, 23:52:45 »
ziadna farba nie je prirodzena... nosi parochnu  :j_lipsrsealed:  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

na odovzdavani boli jedni taki chudaci, sli odovzdat zswi, najprv nevedeli najst, kde by im vytlacili dokumentacku farebne... nakoniec za to vycalovali tazke love, potom mi ju ukazali... otras a des, malo diagramov, bez popisu, tie, co mali boli uplne zle... cela dokumentacka mala 13 stran... som nevedela ako im mam povedat, ze toto u telep neprejde ani keby neviem co... a na to chlapik zabil hlaskou, ze potrebuje full 10 b., lebo za cvika dostal len 1 b. tak neviem, oni su asi z tych, co bakalari tento rok nebudu...  ak: ale aj tak by ma zaujimalo, ako nakoniec dopadli....  :emot-rolleyes:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #291 on: 16.01.2008, 23:53:43 »
:D chlapci ak chodite na forum ozvite sa:D
brix will be shat

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #292 on: 16.01.2008, 23:56:39 »
ziadna farba nie je prirodzena... nosi parochnu  :j_lipsrsealed:  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

na odovzdavani boli jedni taki chudaci, sli odovzdat zswi, najprv nevedeli najst, kde by im vytlacili dokumentacku farebne... nakoniec za to vycalovali tazke love, potom mi ju ukazali... otras a des, malo diagramov, bez popisu, tie, co mali boli uplne zle... cela dokumentacka mala 13 stran... som nevedela ako im mam povedat, ze toto u telep neprejde ani keby neviem co... a na to chlapik zabil hlaskou, ze potrebuje full 10 b., lebo za cvika dostal len 1 b. tak neviem, oni su asi z tych, co bakalari tento rok nebudu...  ak: ale aj tak by ma zaujimalo, ako nakoniec dopadli....  :emot-rolleyes:

ale sa mi paci ta uprimnost.....aj ten mail co ti poslali co si tu minule spominala ma skutocne dojal...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #293 on: 16.01.2008, 23:58:03 »
lool nakoniec mam 13 a nie 11 bodov z dbs.. hura  :bananadance: :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS zadanie
« Reply #294 on: 17.01.2008, 00:01:01 »
a divis sa? mne to bolo hned jasne, ze sa to vase zadanie telep pacilo, bez toho aby som ho videla... lebo takym milym hlasom vas potom oslovovala, ked zapisovala zapich ;) nebojte, este s nou budete mat dost predmetov na to, aby ste sa to naucili rozoznavat, ze kedy je spokojna a kedy nie...  :j_cheesy:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #295 on: 17.01.2008, 00:01:13 »
robenie zadania = viac ako polka ucenia sa na skusku je za tebou...

aspon v mojom priprade to tak bolo.... a u teletety nejde iba o kvalitu, ale aj o kvantitu, takze aj mna by zaujimalo, ako napokon dopadli... :emot-prettywink:

ja si myslim ze to tak v pripade zswi nebolo.....nas "tym" mal rozdelene ulohy tak ze traja sme kodili a jeden vypracoval dokumentaciu...cize ja som sa nemal ako pri robeni zadania naucit asi pointu tohto predmetu - spisat dokumentaciu aj ked pri "analyze" ulohy sme sa dost zabavili...
a nase hodnotenie pri pani HT dopadlo tak ze dokumentarista mal viac bodov ako mi co sme sa trapili s aplikaciou jak <censored>...no thaze asi tak...

skor by som povedal ze robenie zadania = priprava na skusku v pripade DBS a LS

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS zadanie
« Reply #296 on: 17.01.2008, 00:01:47 »
kebyze sme teraz mali este raz robit zadanie tak odovzdam take co yb bolo 20 z 10 bodov :D bo uz kazdy vie naco si ma davat pozor co jak hodonoti a podobne :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #297 on: 17.01.2008, 00:05:57 »
a divis sa? mne to bolo hned jasne, ze sa to vase zadanie telep pacilo, bez toho aby som ho videla... lebo takym milym hlasom vas potom oslovovala, ked zapisovala zapich ;) nebojte, este s nou budete mat dost predmetov na to, aby ste sa to naucili rozoznavat, ze kedy je spokojna a kedy nie...  :j_cheesy:

tak divim sa lebo do papierov si zapisala 11 a este povedala ze to je smutne.. ale potom asi nasla staru dokumentaciu kde bolo napisane 5 a opravila to.. alebo sa pomylila.. alebo mi naschval pridala lebo ma ma rada lebo sme stale vystrajali  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS zadanie
« Reply #298 on: 17.01.2008, 00:17:18 »
no asi hej, ona ma rada jak sa hovori "ludi s krvou v zilach", pokial to nehranici s drzostou, lebo aj taki sa najdu... no a samozrejme, musi mat pocit, ze aj nieco vedia, nie len sa vezu... ale sak to asi kazdy... ja tiez mam takych studentov najradsej jak sa hovori vtipkarov, ktori si ale nemyslia, ze su majstri sveta a nie su rozhodnuti mi co najviac skakat po hlave...  :thumbsup:  :beer1:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS zadanie
« Reply #299 on: 17.01.2008, 00:18:11 »
:D tak to pufa si si dobre nasla:D, ale on si mysli ze je majster sveta :j_cheesy:
brix will be shat