Author Topic: DBS SKUSKA  (Read 74399 times)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #250 on: 17.01.2008, 00:49:56 »
fragmentaciu este chapem, B stromy som prelistoval len tak:D o 9 kapitole nemam nejak prehlad
brix will be shat

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS SKUSKA
« Reply #251 on: 17.01.2008, 01:02:09 »
som zvedavy kto ma bude navstevovat v blazinci po tomto semestri :D
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: DBS SKUSKA
« Reply #252 on: 17.01.2008, 01:09:45 »
som zvedavy kto ma bude navstevovat v blazinci po tomto semestri :D

Asi ja, vid moj ICQ message :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

bliky

  • Guest
Re: DBS SKUSKA
« Reply #253 on: 17.01.2008, 01:20:07 »
som zvedavy kto ma bude navstevovat v blazinci po tomto semestri :D

ta myslim ze nas tam bude viac... fakt akoze klobuk dole... neviem ci sa spravne pamatam ale sa mi zda ze v 2. roc na niektorej prednaske hovoril prednasajuci ze ak prejdeme 2 rocnik tak ze 3 uz pre nas nebude problem...

tak teraz neviem ci len ja nezdielam ten nazor alebo...?!

aproppo: takisto v 2. na prednaske z IT pan Sobota spominal nieco take ked sa dobre pamatam ze nas ma na Bc koncit nieco kolo 80 ludi... tak preco mam pocit ze z tej cca 100 co nas je chcu pustit ku statniciam max polku ked nie menej...?!

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: DBS SKUSKA
« Reply #254 on: 17.01.2008, 01:26:00 »
ne ne my sme kecali sos sobotom a ze system je nastaveny tak ze keby nas bolo aj 200 tak aj 200 moze prejst do stvrtheho to je sto percent informacia :) cize to je len zla vola profakov ze nas tam nepustia (alebo nepripravenost studentov co nepredpokladam :DDD)

yo a vela ludi hovorila ze cim dalej tym lachsie to bude ta ja neviem ale tiez sa mi to zda byt cim dalej tmy viac hardcore ....
mozno preto ze prve semestre este boli aj nejake tie veci z gympl napr matika ...
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: DBS SKUSKA
« Reply #255 on: 17.01.2008, 01:28:16 »
no tento semester nebol tazky na zapoctovky ako prvy rocnik, iba tie zadania to dost ztazuju, teda podla mna. ale kto ma na to tak sa dostane daleko  bq


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #256 on: 17.01.2008, 01:28:40 »
hm, mne sa zda ze cim dalej tym neviem ci lahsie abo jake ale lepsie, tym chcem povedat ze viac k veci ideme (informatike) ako napr ZIM, FYZ, ELE ...
brix will be shat

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DBS SKUSKA
« Reply #257 on: 17.01.2008, 01:29:20 »
povodne som chcel daco napisat....ale potom som si to rozmyslel ze radsej bude lepsie ked to nenapisem :D , bo  nemam chut to tu napisat :D
ale ta toto kde sme ze TUKE je cisty komunizmus ? to maju 3rocny plan na 80 studentov ??? a ked Pan sudruh Dekan tak rozhodol tak 3rocnicu treba dodrzat aj ked neviem co bude ?
a Pan Baca je asi hlavny tento co za komunizmu bol jooooj nespominam nato pomenovanie ....





a ked sa 3rocny plan dodrzi tak co ??? Oslavuje sa vo velkom ??? Lenina neideme kuknut ???
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #258 on: 17.01.2008, 01:34:56 »
ne ne my sme kecali sos sobotom a ze system je nastaveny tak ze keby nas bolo aj 200 tak aj 200 moze prejst do stvrtheho to je sto percent informacia :) cize to je len zla vola profakov ze nas tam nepustia (alebo nepripravenost studentov co nepredpokladam :DDD)

yo a vela ludi hovorila ze cim dalej tym lachsie to bude ta ja neviem ale tiez sa mi to zda byt cim dalej tmy viac hardcore ....
mozno preto ze prve semestre este boli aj nejake tie veci z gympl napr matika ...

platí to :) ja mám very easy semester... a aj letný potom... napr. ja mám v pondelok poslednú skúšku (snáď urobím) a potom mám voľno...

a napr... v prvom a druhom ročníku sme mali kopu predmetov (nvm veľmi ako to bolo po novom, ale myslím, že ich máte menej), čo som nemusel, a čo sa napr. ani netýkali programovania/it - teoretickú el. 1 & 2, merania, nejaké elektr. veci s orendáčom, čo si ani nepamätám ako sa volá, materiály, atp... (mali sme aj fyziku 1&2, čo sa netýka programovania, ale to ja nepočítam do toho, čo mi robilo problémy, lebo to mám ako hobby, takže to bola pohoda...)
All code is crap.

42

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #259 on: 17.01.2008, 01:41:01 »
ta treti bol aj za mojich cias najtazsi rocnik zo vsetkych, nerada na to spominam, mam z toho urcite zaludocne vredy... stvrty bol total vegetacky a piatak da sa povedat, ze tiez nebol najhorsi...
neviem o tom, ze by bola nejaka dana trojrocnica, myslim, ze nastupom noveho dekana sa vela veci zjednodusuje (statnice, system bodovania skusok - my sme mali jeden cas tak, ze trebalo polovicu bodov zo skusky, bolo jedno aky mas zapich)...

psicho: ide z teba normalne strach   :emot-drunk:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DBS SKUSKA
« Reply #260 on: 17.01.2008, 01:43:09 »
vseckou tebou uvedene sme mali tiez :P az nato ze miesto elektrickeho merania si si mohol vybrat teple cisco :D


a teraz 3 rocnik ??? VSAK mam LS,PG,NS to 3 take advanced predmety , ale toto este nic , ale pocet zadani 7 na semester je trosku vela najme pri takych veciach ako PG,ZSwI a NS a potom to aj tak vyzera
ze polku si musim kupit :D :D :D, a o BC som ani nehovoril


neje to onic lahsie ako bolo, tolen 4-5takom sa zda, bo uz presli cezto
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: DBS SKUSKA
« Reply #261 on: 17.01.2008, 01:45:35 »
zjavne Pan Baca, dakde zamrzol v tom obdoby toho stareho dekana , ale akoze nic v zlom, aj moja pra-babka stale len to stare vravela ze dobre je :D :D :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #262 on: 17.01.2008, 01:46:16 »
vseckou tebou uvedene sme mali tiez :P

nemali sme ze treba nadpolovicny zo skusky..
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #263 on: 17.01.2008, 01:54:13 »
mne sa vobec nezda, ze to mate lahsie, hoc som cez to uz davnejsie presla... viem, ake stresy som ja mala pocas tretiaku a vy to nemate jednoduchsie... my sme napr. nemali z DBS skusku, cize ja osobne z takej teorie neviem takmer nic  ak: TSWP (vase ZSWI) sme mali az v stvrtaku, namiesto toho sme mali povinne OS-ko. ostatne je tak ako bolo, akurat my sme mali cisco az v tretiaku, TI (vase ZI) tiez a nase UI bola prechadzka ruzovou zahradou (doslova), aj ked ja som si to nezvolila, ja som mala LAO, ale to bol moj problem, ze som sa pomiatla... taze tak, vzdy bol tretiak tazky a aj vzdy bude...  :j_angry:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #264 on: 17.01.2008, 01:58:31 »
mne sa vobec nezda, ze to mate lahsie, hoc som cez to uz davnejsie presla... viem, ake stresy som ja mala pocas tretiaku a vy to nemate jednoduchsie... my sme napr. nemali z DBS skusku, cize ja osobne z takej teorie neviem takmer nic  ak: TSWP (vase ZSWI) sme mali az v stvrtaku, namiesto toho sme mali povinne OS-ko. ostatne je tak ako bolo, akurat my sme mali cisco az v tretiaku, TI (vase ZI) tiez a nase UI bola prechadzka ruzovou zahradou (doslova), aj ked ja som si to nezvolila, ja som mala LAO, ale to bol moj problem, ze som sa pomiatla... taze tak, vzdy bol tretiak tazky a aj vzdy bude...  :j_angry:

my sme mali tých UI viac :) jedno také isté, ako majú oni, aspoň podľa toho, čo som čítal o ich ui :)
All code is crap.

42

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #265 on: 17.01.2008, 02:12:34 »
OS ani nespominaj :D

na UI ste mali perceptron kodovat?

omg ked tak rozmyslam co vsetko ma postihlo: maturita 5 predmetov.. ZI povinne, na OS Fatka, 3. stupnove studium, viac ma asi nenapadne teraz  :j_cheesy: PT este s Hudakom .. ci ne on to ucil? :D  sak ti mladi vobec nebudu mat respekt predomnou  ak: fagani, galgani akisi  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #266 on: 17.01.2008, 02:15:43 »
jj toto vsetko aj mna postihlo, ale matura bola fun:D a dneska som konecne dostal zapich z OS:D
brix will be shat

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: DBS SKUSKA
« Reply #267 on: 17.01.2008, 02:16:54 »
Ak mi neda zajtra skusku z opravnej DbS tak budem velmi ale velmi :03:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #268 on: 17.01.2008, 02:17:28 »
tak mozno to je tym ze sme ten isty rocnik  :j_cheesy:
tak na maturitu sa nestazujem.. aspon mam viac jednotiek ako vsetci vtedy dovtedy  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #269 on: 17.01.2008, 02:18:39 »
Ak mi neda zajtra skusku z opravnej DbS tak budem velmi ale velmi :03:

wlade: ked si bol na riadnom termine bolo vela otazok o transakciach? najak mi nejdu do hlavicky...

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #270 on: 17.01.2008, 02:19:48 »
mozem potvrdit, ze tretiak bol zatial najkurevskejsi rocnik, vsak preto som aj prenasal dva predmety... alebo to bolo tym, ze som to flakal?  :huh2:
nieeeeeeeeee  :lol9:

inac nebolo by odveci polozit si otazku: je to naozaj tak tazke, alebo sa mi len nechce makat..lebo musim sa uprimne priznat, ze cim som vyssie, tym menej sa mi chce, neviem cim to je sposobene. zaujimave, ze toto moje spravanie pozorujem len voci skole (inac ta mam rad draha moja FEI br )

ywetka: na ten system, ze treba mat polovicu bodov zo skusky, si matne spominam aj ja, tusim to bolo v prvom rocniku a zimny semester v druhom..a to boli ine stresy..teraz je na skuskach viac uvolnena atmosfera, ked viem, ze mi zo skusky netreba ziskat 31b ale iba 11b vdaka dobremu zapoctu a cviciacemu  :lb:

yop a drzim zajtrajsim bojovnikom palce, nech maju rovnake stastie ako ja  ap
« Last Edit: 17.01.2008, 02:21:19 by styrioci »

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #271 on: 17.01.2008, 02:20:28 »
lol 5 predmetov ?

ja som mal 7, z toho jeden bol odborna jazykova skuska
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: DBS SKUSKA
« Reply #272 on: 17.01.2008, 02:21:30 »
nase UI bolo viac menej len o eseji, potom bolo druhe UI, co sa volalo Seminar z jazykov pre UI a to je to, co vy poznate pod mylnym pojmom UI... tak to bolo, nedivim, ze ste sa citili oklamani...  :ohmigod:

hehe ja som maturovala zo siedmich predmetov, ale ani na to rada nespominam   ah:  :j_rolleyes:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: DBS SKUSKA
« Reply #273 on: 17.01.2008, 02:29:40 »
Ak mi neda zajtra skusku z opravnej DbS tak budem velmi ale velmi :03:

wlade: ked si bol na riadnom termine bolo vela otazok o transakciach? najak mi nejdu do hlavicky...

jj o nich bolo dost a prave tie neviem z tych slajdov pochopit :( Som si akurat dobral 1NF..3NF a dajake 3 otazky som este nasiel v slajdoch ale z mnozstva 30 teoretickych na skuske je to fakt smiesny pocet...

Ej budeze zajtra masaker
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: DBS SKUSKA
« Reply #274 on: 17.01.2008, 02:30:19 »
nase UI bolo viac menej len o eseji, potom bolo druhe UI, co sa volalo Seminar z jazykov pre UI a to je to, co vy poznate pod mylnym pojmom UI... tak to bolo, nedivim, ze ste sa citili oklamani...  :ohmigod:

hehe ja som maturovala zo siedmich predmetov, ale ani na to rada nespominam   ah:  :j_rolleyes:

ui sú 3 :) aspoň po starom... po novom nvm koľko ich majú :)
prvé je to, čo je UI - to je to s tou esejou, tými 2 filmami, a tým zvyškom...
ďalej je sem. z jaz. ui :) prolog je dosť vtipná vec, dobrá skúsenosť to bola :) pomerne easy predmet...
a ešte je výpočtová inteligencia, a to ti poviem v lete, čo to je :) keď to urobím :)

OS ani nespominaj :D

na UI ste mali perceptron kodovat?

omg ked tak rozmyslam co vsetko ma postihlo: maturita 5 predmetov.. ZI povinne, na OS Fatka, 3. stupnove studium, viac ma asi nenapadne teraz  :j_cheesy: PT este s Hudakom .. ci ne on to ucil? :D  sak ti mladi vobec nebudu mat respekt predomnou  ak: fagani, galgani akisi  :j_cheesy:

nj, perceptron sme nemali... hmm, o zadanie viac :)
All code is crap.

42