FEI archív 2006/2007 > 3. ročník

Tu-ke.com infiltrovane ucitelmi

(1/29) > >>

Bendo:
Pre tych co este nevedia: Na tomto fore uz boli ucitelia a niektory studenti mali problemy za zverejnene testy z DBS tekze odteraz POZOR!!! vsetko co napisete moze byt pouzite proti vam

Username:
vsetci mlady profaci o nom vedia a zrejme tu aj pravidelne chodia ;) ja viem naisto o balazovi a perhacovi, pradepod. aj chovanec, reves, binas, latka, atd... uz som Johnymu aj navrhoval nech to tu neako zabezpecime, jemu sa do mojich navrhov velmi nechcelo...

na jednej strane je blbe ze profaci maju prehlad o tom, ake mame tahaky, ci uz mame screenshoty, ci maju menit otazky, na strane druhej si stale anonymny a postihy ti nehrozia, teda pokial si das pozor...

ja by som bol aspon za to, nech sa vytvori nejaka privilegovana cast pre iba overenych ludi... s overenim nevidim taky problem, ved koniec koncov staci ze by johnymu alebo modom poslali PMku uz overeny ludia s nickom ich kamarata a rekurzivne :D sa overime vsetci

hun10:
Bez primeranej ochrany je toto forum vyhodnejsie pre profakov ako pre studentov lebo info si cez kamosov zozenie aj bez tohto fora (iked tazsie) ale ked tu je to vsetko pokope a verejne pristupne staci im kuknut sem a stracame vyhodu(vedia to co my) a podla toho sa mozu zariadit.
A co sa tyka overovania ludi uz vidim tych co sa poznaju s cviciacimi jak im nedaju login a heslo na toto forum ked ich o to vramci priatelstva a srandy poporosia.

gkar:
hej citaju to ?          Balaz a chovanec ...........to su najlepsi ludia na svete,a dufam ze zajtra daju velmi dobre otazky a dovolia opisat :)

Username:
hun10 - neviem si predstavit niekoho takeho, ale ked vravis ze taky je, tak ten privilegia nedostane... ked by daco odtial chcel, moze mu to poslat niekto privilegovany..

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version