FEI archív 2006/2007 > 3. ročník

Skuska z UI

(1/6) > >>

unicorn:
Nazdar, nema niekto ponatie o tom z coho bude skuska z UI a kde najdem nejake otazky a hlavne nejake UCEBNE MATERIALY? diky.

Buken:
NO to by som aj ja rad vedel, pisal som cviciacemu, ale akosi sa neodvazil odpisat mi ...

 Takze ak neikto neico tusi, nedaj boze vie, ze co sa vyzaduje na skuske, tak pls dajte vediet

unicorn:
takze zohnal som nejaky material z ktoreho sa da ucit. hodil som to na ftp a este aj sem : http://unicorn.xf.cz/material.zip

SHY:
takze k skuske z UI mam dve verzie.

prva je taka ze bol nejaky typek z VTI, ktoreho vyrazil. najprv je pisomna cast (neurcity pocet otazok) a potom sa ide za sincakom ktory sa pyta a ked nerozumies tak ides prec. a este ze vraj pri ustnej nejako nedava vyznam pisomnej casti? to si nesom isty.

druha verzia je taka ze typek (druhak) z UI siel na skusku. na pisomnej casti su dve teoreticke a jedna prakticka otazka. prakticka bolo spravit nejaky evolucny system ci co.. netusim. ale ze typek netusil jak spravit prakticku otazku a ani nespravil a dostal B  :buttrock: a ucil sa z tych prednasok co su na webe.

takze urobte si vlastny nazor  :bannana_guitar:

SHY:
takze dnesny termin: 6 stucnych otazok, dokopy za 60b; na ustne siel iba ten kto nebol spokojny s vysledkom, vratane tych ktorym nestacili body na E a chceli to nejak poriesit. na skuske bol cely cas len Bundzel.
co sa tyka narocnosti.. ak rozumiete tomu co sa riesilo zhruba na tych prednaskach, staci si to raz lepsie precitat.
otazky boli asi take ze.. cim sa vyznacuju inteligentne systemy alebo.. hm.. aky je rozdiel medzi expertnymi a fuzzy-expertnymi systemami.. teda ich pravidlami.. preco je dobre predspracovat data pri DM atd.. ale zda sa ze kazdy termin je iny, tak by som sa na to nespoliehal  :xmas: cas na vypracovanie bol 25min. jo a.. opisovat sa nedalo  :nervous:

premna osobne jedna z najpohodovejsich skusok, co sa tyka pomeru casu stravenemu nad pripravou (vecer pred skuskou = jeden krat precitane, z toho len polka ako-tak poriadne), narocnosti otazok a narocnosti pri opravovani (a to som odbor UI) -> 87 B  :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana:

drzim palce ostatnym  :metal:

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version