FEI archív 2006/2007 > 3. ročník

PAMS skuska

(1/9) > >>

JBull:
Tu prosim hadzte svoje pocity a otazky zo skusky.

Takze zacinam. SKuska pozostavala uz neviem presne asi zo 4 prikladov a 4 otazok, dost strhaval hlavne z teorie ked si mal priklad tak skontroloval najskor vysledok ked bol zly tak dal vacsinou 0 bodov, mozno niekedy 1.

Teoriu chcel presne dopodrobna ako to mal on na prednaskach ked ti nieco chybalo tak len napr. nejaka podmienka hned dal z otazky za 12 bodov nulu...takze asi si viete predtavit, ze je to dost brutal skuska.

Teraz napisem ake sme mali priklady a teoriu (aspon to co si pamatam):

Priklady:
1.Ziarovky
2.Zistite aka je pravdepodobnost vyberu prirodzeneho cisla mensieho ako 2007 aby bolo delitelne:
  a)21 alebo 6
  b)21 a 6
3.Bola funkcia f(x)=k*exp^-|x-2|, vypocitat k, vypocitat pravdepodobnost P, E(X)<P(X)<D(X)
4.Potom bol priklad na test uz nepamatam aky
5.vypocitat koeficienty a,b  y=a*x^b (neviem ci to mam presne), bola zadana tabulka pre hodnoty x a y

Teoria:
1.Definovat podmienenu pravdepodobnost, a odvodit Bayesov vzorec
2.Distribucnu funkciu a jej vlastnosti pre diskretnu nahodnu premennu
3.Popis algoritmu na ziskanie parametra Q zo zakladneho vyberu (tuto tiez neviem otazku presne znenie)

este tam nieco bolo, takze ked si niekto z dnesneho terminu na nieco spomenie nech doplni...

A samozrejme aj dalsia skupina aj dalsie terminy nech napisu otazky...lebo vrajze dost casto sa pri nom otazky opakuju, takze si navzajom pomahajme ....

Johny Bravo:
pisali ste pred PC?

JBull:

--- Quote from: Johny Bravo on  21.05.2007, 20:49:18 ---pisali ste pred PC?

--- End quote ---

Hej boli sme v ucebni 537, mi sme tam mali cvika z DBS, lavice s PC su popri oknach, su tam 3 rady a on si sadol do posledneho radu k PC, semtam sa pozeral a aj prechadzal...ale tahaky sa ako tak dalo pouzit...ale asi najlepsie je si sadnut do radu kde sedi on, cize ku stene pri dverach, lebo za vami potom nieje miesto a on nevie prejst a aj ho vidite, cize viete kedy mozte si ist nieco pozriet na net...odporucil by som hodit tahaky a teoriu niekde na net a potom pozriet...

gkar:
on dzivy fliper je ten schrooter,mne ani ziarovku nezapocital body bo nezbadal,a ja som si az doma spomenul,a v inom som mal v jednom priklade zly vysledok ta zbadal a hned mi dal 3 z 5 bodov bo dobry postup,a jeden priklad som uplnu hlupost napisal a mi dal 5 bodov z 5,a to len preto bo nevedel jak ma vyzerat vysledok,bo som isiel asi treti,ale prvy co ten priklad vypocital :j_grin: .....a este ma nasralo ze vela veci dal z toho posledneho a predposledneho cvika co sme s kudlacom len tak preleteli,a dokaz posledna strana z prednasky,tam clovek ani s ucenim nedosiel :).......dzivy prvy termin

gkar:

--- Quote from: Johny Bravo on  21.05.2007, 20:49:18 ---pisali ste pred PC?

--- End quote ---

ne rozdal kalkulacky

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version