FEI archív 2008/2009 > 2. ro?ník

DotNET

(1/19) > >>

t0Mi:
Hmm, ja nemam rad ten tuke web... Hladam a neviem najst ani ze kedy su DotNET cvika... Potrebujem si len tento tyzden cviko niekam inam prelozit a neviem ci su aj v ine dni cvika... Tak ak mate niekto v iny den ako v utorok, napiste ze kedy...

JCube:
Zoznam
Deň    
Predmet    Od-Do    Miest-
nosť    Forma    Par.    Skup.    Akt./Max.
počet    Cvičiaci    Poznámka
Letný semester 2008/09    
Pondelok    
Programovanie v prostredí DotNET    13:30-15:00    529    prednáška    A    0    65 / 75    Václavík Peter    
Utorok    
Programovanie v prostredí DotNET    7:30-9:00    B 515    cvičenie         1    24 / 25    Václavík Peter    
Programovanie v prostredí DotNET    9:10-10:40    B 515    cvičenie         3    11 / 25    Poklemba Tomáš    
Programovanie v prostredí DotNET    13:30-15:00    B 515    cvičenie         2    23 / 25    Poklemba Tomáš     

Sxx:
je volno na cvikach? prosim vas, pretoze ja mam zapisane 2 volitelne a ten treti prsote nemam pretoze z 3 predmetov nieje volne miesto nikde!!!! a bolo mi povedane ze si proste v tretiaku dorobim druhacky predmet , parada ze? pozeram ten vypis co si pastol ze 11/25 ty vole, tak mate uvas volno alebo nie? pls

CLEMENZAAA:
ten termín je plný...keďže bolo veľa študentov, ktorí mali zapísaný predmet, no neboli prihlásení na žiadne cviko...bohužiaľ, podľa mňa je už všetko plné...

piton:
Hlavne nechod na ten termin o 13:30, lebo nas tam je uz asi 30...

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version