Author Topic: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?  (Read 11717 times)

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #25 on: 18.06.2012, 21:33:24 »
daju sa zvladnut 2 povinne volitelne jak minuly semester java + siete, oplati sa? rozmyslam aspektove + tbis , to aspektove je zaujimave kodenie v jave alebo daky shit? + tbis je fakt take lahke jak to tu opisal kolega hore ? :D dajte este dake skusenosti

Naco to je dobre? :) Budes sa musiet venovat dost predmetu Architektury pocitacovych systemov.

Co sa tyka AOP, IMHO je to zaujimave len z toho titulu, ze sa tam vobec nieco programuje.

Edit: no a sak budes mat bakalarku :D, tam sa mozes vyblaznit, ked mas chut sa niekam posunut
« Last Edit: 18.06.2012, 21:36:24 by Brand »

zaky

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #26 on: 19.06.2012, 09:47:25 »
chut sa niekam posunut mam, len neviem ci mam na to znalosti, kreativne spravit bakalarku a sa aj daco naucit a uz ked sme pri bakalarke, jaku to ma mat uroven, kedy zistime temy, co asi tak zbezne odporucas ako temu, nieco sietove alebo programovacie? a ktory cviciaci ma ochotny pristup so snazivym ale malo kreativnym studentom  bk

92% teenagerů neposlouchá svojí maminku. Patříš-li mezi zbývajících 8%, dej si tohle do podpisu

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #27 on: 19.06.2012, 16:16:03 »
Tak na toto neexisuje univerzalna odpoved, kazdy predsa riesil len jednu bakalarku :).

Temy sa objavia zaciatkom septembra, dohadovat si ich ale mozete uz teraz s ludmi, u ktorych by ste chceli robit. Ale v principe staci az v septembri vyberat temu.

Ci sietove alebo programovacie, to musis vediet Ty, podla toho, ktory smer Ta viac taha. IMHO programatorske temy vedia byt zaujimavejsie, lebo tam sa da piplat so vsetkym.

Vyber prace si vies celkom sikovne zariadit a sice, ze si das poziadavky na viacero tem a postupne sa stretnes s ludmi, co ich vypisali. Taktiez mozes vychadzat so skusenosti s konkretnymi vyucujucimi. IMHO myslim, ze doktoranti a celkovo mladi clenovia katedry, vypisuju pekne temy pojednavajuce o modernych technologiach etc. a su aj snazivi a napomocni celkovo.

Bakalarky nie su vyslovene tazke, mozes si dat aj veci, o ktorych si doteraz nepocul, naucis sa, dostanes sa do toho, len sa tomu treba venovat. Aj ked sa to v septembri zda tazko realizovatelne, casom sa clovek dostane do domeny problemu a uz to bude len o rieseni dielcich problemov zaradom.

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #28 on: 19.06.2012, 16:30:58 »
mňa zase zaujíma, či sa dá urobiť bakalárka len zo sietí (čiže tam nebude žiadne programovanie). Ale nemám predstavu, že akú tému by som mohol mať resp. nemáte nejaké nápady či okruhy len zo sietí?
« Last Edit: 19.06.2012, 16:38:52 by M4D4 »

BlackBerry

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #29 on: 20.06.2012, 16:08:15 »
mňa zase zaujíma, či sa dá urobiť bakalárka len zo sietí (čiže tam nebude žiadne programovanie). Ale nemám predstavu, že akú tému by som mohol mať resp. nemáte nejaké nápady či okruhy len zo sietí?
Take nemas nikde..vsade budes musiet nieco naprogramovat...bud neaku aplikaciu co sa tyka sieti

totaluser

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 621
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #30 on: 20.06.2012, 16:41:27 »
mňa zase zaujíma, či sa dá urobiť bakalárka len zo sietí (čiže tam nebude žiadne programovanie). Ale nemám predstavu, že akú tému by som mohol mať resp. nemáte nejaké nápady či okruhy len zo sietí?
Take nemas nikde..vsade budes musiet nieco naprogramovat...bud neaku aplikaciu co sa tyka sieti

to by som netvrdil
ale zjavne mas viac skusenosti ako ostatni
...
« Last Edit: 20.06.2012, 16:44:34 by totaluser »

Stardox

  • Newbie
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #31 on: 09.08.2012, 19:25:04 »
Ak som nemal predmet PC siete, podari sa mi zvladnut BVI, alebo radsej predsa len AOP?  :)

scorpi

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #32 on: 10.08.2012, 03:05:42 »
BVI bez problemov sa ti podari zvladnut

Stardox

  • Newbie
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #33 on: 12.08.2012, 19:46:28 »
BVI bez problemov sa ti podari zvladnut

Dik za odpoved.  :)

Mitwoc

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Ktoré predmety v 3 ročníku sú v pohode ?
« Reply #34 on: 24.08.2012, 04:01:16 »
A ako to je s prednaskami, na ktore sa oplati chodit ? (ZSwI, LS, PG, DSProg)