FEI archív 2010/2011 > 2. ročník

ISIC

<< < (5/5)

veteran:

--- Quote from: selli1235 on  30.08.2011, 23:37:01 ---Dnes som si bol rpolongovat ten ISIC, nalepku mi dali, no s tym cipom je daky problem, zlavu mam stale len do 31.8.2011.... treba to tam prilozit v septembri? alebo ? :/

EDIT: da sa prolongovat ISIC aj na FVT so sidlom v presove ?

--- End quote ---
Ja som práve toto dnes riešiť na ŠO. Povedali mi, že treba prísť 1.9.2011 ku terminálu a predĺžiť si to. Ak nezaplatíš 2,50 € poplatok, tak ti kartu zablokujú.

veteran:

--- Quote from: darkoooooo on  31.08.2011, 01:06:25 ---treba platit tych 7 €?  ja chcem zlavu len na MHD , vlak , autobus a obedy.....nic ine ...ziadne zlavy v obchodoch

--- End quote ---
Prišiel mi nejaký šek - pri ňom bolo napísané, že v prípade nezaplatenia kartu vyradia z evidencie. Ale ja ISIC-zľavy využívam, takže tých 7€ sa mi vráti.

mino:
Aj ja mám takú otázku ohľadom rozdielu 2,5€ / 7€ za prolongáciu ISICu.
Ak zaplatím len 2,5€ budem mať vstup do Ibizy na diskotéku zadarmo? :D Teraz stačilo len ukázať ISIC.... :D Príp. podobné akcie...

AnvilOfFury:
Na väčšinu akcií ktorá je pre "študentov" ti stačí vlastniť platný ISIC s nálepkou NO ISIC (aj na cestovné). Na akcie u partnerov (napr. Panta Rhei, teda len tam som to využil) treba 7€ známku.

mino:

--- Quote from: AnvilOfFury on  31.08.2011, 15:46:45 ---Na väčšinu akcií ktorá je pre "študentov" ti stačí vlastniť platný ISIC s nálepkou NO ISIC (aj na cestovné). Na akcie u partnerov (napr. Panta Rhei, teda len tam som to využil) treba 7€ známku.

--- End quote ---

Diky, toto som potreboval pocut. :) Vychadza mi to tak, ze tych 7€ by boli pre mna vyhodene peniaze, kedze som v 1. roc. ISIC pouzival len na skolske veci, MHD a ako vstup na diskoteku.... :D

Navigácia

[0] Index správ

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version