FEI archív 2009/2010 > 2. ro?ník

dotNET

(1/24) > >>

tino8:
Ake su z toho predmetu prednasky, a akou formou su riesene cvika? ide tam o jedno zadanie co sa riesi cely semester, alebo viac...

lebo som si ten predmet nezapisal, ale na prednasky by som sa chcel kuknut... teda ak to ma zmysel...

dEVIANT:

--- Quote from: tino8 on  18.01.2010, 06:08:54 ---Ake su z toho predmetu prednasky, a akou formou su riesene cvika? ide tam o jedno zadanie co sa riesi cely semester, alebo viac...

lebo som si ten predmet nezapisal, ale na prednasky by som sa chcel kuknut... teda ak to ma zmysel...

--- End quote ---

Ja som sa prihlásil na to do moodle, čo som našiel heslo v archíve. A vyzerá to v pohode. Ale aj som si ho zapísal, tak som zvedaf. Heslo tam tuším je dotnet...a keď nie tak musíš pohladať v archíve :D

A starší povedzte aj mňa to zajíma...

tragedy11:

--- Quote from: dEVIANT on  18.01.2010, 06:13:53 ---
--- Quote from: tino8 on  18.01.2010, 06:08:54 ---Ake su z toho predmetu prednasky, a akou formou su riesene cvika? ide tam o jedno zadanie co sa riesi cely semester, alebo viac...

lebo som si ten predmet nezapisal, ale na prednasky by som sa chcel kuknut... teda ak to ma zmysel...

--- End quote ---

Ja som sa prihlásil na to do moodle, čo som našiel heslo v archíve. A vyzerá to v pohode. Ale aj som si ho zapísal, tak som zvedaf. Heslo tam tuším je dotnet...a keď nie tak musíš pohladať v archíve :D

A starší povedzte aj mňa to zajíma...

--- End quote ---
ked ziskas heslo na ine kurzy mozes sa v pohode prihlasit ked ta to zaujima,nevznike tam potom preoblem pri zapoctoch a skuskach ze nesedia pocty ?

radix:

--- Quote from: tino8 on  18.01.2010, 06:08:54 ---Ake su z toho predmetu prednasky, a akou formou su riesene cvika? ide tam o jedno zadanie co sa riesi cely semester, alebo viac...

lebo som si ten predmet nezapisal, ale na prednasky by som sa chcel kuknut... teda ak to ma zmysel...

--- End quote ---
prednasky sa prednasaju a cvika kodis jedno zadanie cely semester, ked mas otazku opytas sa cviciaci neni na to ze by ti vysvetloval a vkuse ti hovoril co mas ako robit ale mas sa pytat co nevies...

prednasa to vaclavik a celkom zaujimavy predmet 100x lepsie ako java


--- Quote from: tragedy11 on  18.01.2010, 08:32:13 ---ked ziskas heslo na ine kurzy mozes sa v pohode prihlasit ked ta to zaujima,nevznike tam potom preoblem pri zapoctoch a skuskach ze nesedia pocty ?

--- End quote ---

nie, mozes byt kde len chces

tino8:

--- Quote from: radix on  18.01.2010, 12:48:37 ---
--- Quote from: tino8 on  18.01.2010, 06:08:54 ---Ake su z toho predmetu prednasky, a akou formou su riesene cvika? ide tam o jedno zadanie co sa riesi cely semester, alebo viac...

lebo som si ten predmet nezapisal, ale na prednasky by som sa chcel kuknut... teda ak to ma zmysel...

--- End quote ---
prednasky sa prednasaju a cvika kodis jedno zadanie cely semester, ked mas otazku opytas sa cviciaci neni na to ze by ti vysvetloval a vkuse ti hovoril co mas ako robit ale mas sa pytat co nevies...

prednasa to vaclavik a celkom zaujimavy predmet 100x lepsie ako java


--- Quote from: tragedy11 on  18.01.2010, 08:32:13 ---ked ziskas heslo na ine kurzy mozes sa v pohode prihlasit ked ta to zaujima,nevznike tam potom preoblem pri zapoctoch a skuskach ze nesedia pocty ?

--- End quote ---

nie, mozes byt kde len chces

--- End quote ---

diky za odpoved

btw viem naco je cviciaci nemusis mi to vysvetlovat  ;)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version