Author Topic: zapocet SOJ  (Read 37236 times)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #200 on: 13.01.2008, 16:28:19 »
cawte..zajtra sa chystam odovzdat zadanie zo soj pri simonakovi..pls napiste mi niekto ake otazky dava..lebo neviem co si mam pozret.pls.thx.
mna sa pytal na opis tej cinnosti ked treba sestnastkovo vypisat register a plus na navratove hodnoty programu cez interrupt...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #201 on: 13.01.2008, 17:31:01 »
cawte..zajtra sa chystam odovzdat zadanie zo soj pri simonakovi..pls napiste mi niekto ake otazky dava..lebo neviem co si mam pozret.pls.thx.

pozri si uplne vsetko, musis vediet vysvetlit kazdu ciarku vo svojom zdrojaku, ak nahodou nebudes vediet posle ta kade lahsie:)

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #202 on: 13.01.2008, 19:06:06 »
ak ti staci 5b za to zadanie, tak mu ho staci odovzdat (ak robi to co ma) a na nic sa ta pytat nebude

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #203 on: 13.01.2008, 22:31:29 »
ked zajtra odovzdam zadanie 14.1. a dostanem zapocet, to sa uz nebudem moct prihlasit na skusku na 15.1 ne?
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #204 on: 13.01.2008, 22:46:12 »
ja idem tiez zajtra odovzdavat..dokonca mi aj staci 5 bodov, ale problem je, ze teraz uz dava len za odovzdanie bez komentara menej bodov ako v zapoctovom tyzdni..taqze tam musim daco zapotit :nervous:  ..a s tou skusqou by nemal byt problem, je to hromadny termin, cize pozvany su vsetci, prihlasenie je len taqa formalitka...aspon dufam :lookaround:
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #205 on: 13.01.2008, 22:50:01 »
no ja odovzdavam u kovacsa a so zadanim som sa sral pomerne dlho nato aby som ho vedel okomentovat spredu aj zozadu :) ale mne sa zda ze na IS sa mozes prihlasit na termin najneskorej 24h pred terminom skusky asi
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #206 on: 13.01.2008, 22:51:27 »
ked zajtra odovzdam zadanie 14.1. a dostanem zapocet, to sa uz nebudem moct prihlasit na skusku na 15.1 ne?
posles mail hudakovi s tym ze zapocet si dostal az dnes ale ze na skusku prides a mas vybavene...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #207 on: 13.01.2008, 22:58:14 »
ked zajtra odovzdam zadanie 14.1. a dostanem zapocet, to sa uz nebudem moct prihlasit na skusku na 15.1 ne?
posles mail hudakovi s tym ze zapocet si dostal az dnes ale ze na skusku prides a mas vybavene...

A keby poziadal priamo cviciaceho, aby ho uz rovno prihlasil aj na skusku? Ci cviciaci nema take pravomoci? ???
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #208 on: 13.01.2008, 23:40:06 »
ked zajtra odovzdam zadanie 14.1. a dostanem zapocet, to sa uz nebudem moct prihlasit na skusku na 15.1 ne?
posles mail hudakovi s tym ze zapocet si dostal az dnes ale ze na skusku prides a mas vybavene...

A keby poziadal priamo cviciaceho, aby ho uz rovno prihlasil aj na skusku? Ci cviciaci nema take pravomoci? ???
ani srnka netusi
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #209 on: 13.01.2008, 23:49:28 »
ked zajtra odovzdam zadanie 14.1. a dostanem zapocet, to sa uz nebudem moct prihlasit na skusku na 15.1 ne?
posles mail hudakovi s tym ze zapocet si dostal az dnes ale ze na skusku prides a mas vybavene...

A keby poziadal priamo cviciaceho, aby ho uz rovno prihlasil aj na skusku? Ci cviciaci nema take pravomoci? ???
ani srnka netusi
Tak nech idu do ( . ) s takymto systemom.. :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: zapocet SOJ
« Reply #210 on: 14.01.2008, 02:31:39 »
aj cviciaci moze, ja som v prvaku bol na opravny zapich z ele1 v pondelok a v utorok hned bola skuska a sa pytala,ze kto chce ist hned na skusku aby ho nahlasila. Takze s tym by problem nemal byt.