Author Topic: PS CISCO - TESTY  (Read 164813 times)

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
:trestac:

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #552 on: 08.04.2008, 02:33:45 »
 :D :D  No a co .... treba sa pochvalit ne .... :D :D
« Last Edit: 08.04.2008, 02:36:50 by Dulus »
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #553 on: 08.04.2008, 02:43:11 »
BTW .... ma este niekto otvorenu aj staru CCNA1 triedu a v nej dostupne vsetky testy vratane finalu a k nim vsetky spravne odpovede ???
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #554 on: 08.04.2008, 02:46:53 »
ee... take nieco sa robi? sa mi nezda :)
:trestac:

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #555 on: 08.04.2008, 02:52:06 »
ee... take nieco sa robi? sa mi nezda :)
no ja to tak mam .....komplet testy aj so spravnymi moznostami ..... tak jak ked cviciaci ukazoval ze ktore su spravne......   samozrejme uz som skopiroval vsetko na disk .... :D vzdy sa zide .....
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #556 on: 08.04.2008, 02:52:45 »
heh nejake zaujimave prava ti udelili :)
:trestac:

Dulus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 199
  • Electro Addict
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #557 on: 08.04.2008, 02:54:43 »
heh nejake zaujimave prava ti udelili :)
Mozno som instruktor ...... :D :D .... skoda len ze pri CCNA2 take nemam :( :(
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #558 on: 08.04.2008, 02:54:55 »
to za ten clanok :D :D :D

neonfish

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #559 on: 09.04.2008, 01:40:25 »
co je na tom tazke? staci zobrat pero a nakreslit si kde je aka siet...

no ja nie som genius, ze sam od seba by som to nevedel spravit, ked to nebolo ani v Moduloch ani na cvikach... taketo cvicenia su v CCNA2 v 7 module... ostatne skupiny mali akoze trivialne veci pocitat a nie hned navrhnut celu siet

je z toho vobec este dalsi opravny? sice dalsi opravny mi je na figu..... tam uz daju navrhnut celu slovensku siet za 30min
vies jedina vec co bola na tom tazka bola to ze trebalo zapojit mozog a kusok mysliet a pospajat viacero veci z modulov nie len zo 6.

podla mna tam bolo najtazsie to ,ze islo o "Speedsubneting" nie celkom trivialnej siete.Co by nemalo byt cielom praktickej susky.Ved planovanie siete by malo byt precizne a premyslene a nie za co najkratsi cas zmaknut co najzlozitejsiu siet.Uvazujuc ,ze subnetting sme s Fecilakom mali iba na jednom cviku ,a ze cely semester je iba  6 tyzdnovy ,tak si nemyslim ,ze je to fer ,a navyse ine skupiny mali primitivne priklady  alebo dokonca NEMALI!!!!
 :03:
fei sucks
« Last Edit: 09.04.2008, 01:42:49 by neonfish »

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #560 on: 09.04.2008, 02:09:23 »
hmmm akoze lol, preco si nespravil zakladny subnetting????? ale si musel ist na opravny???? akoze je to tvoja chyba, kopu ludi flaka ten predmet o to ide...

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #561 on: 09.04.2008, 02:13:53 »
ako je pravda ze ten cas tam bol trosku na one, ked si sa nepomylil tak pohodka, ale napriklad aj mne sa tam zdalo ze mi daco nevychadza a chcel som to prerobit ale ked som pozrel ze 5 minut do konca tak som to nechal tak, bo aj tak by som nestihol, ako dal som nakonec ale ledva (75) a tak som mohol mat 100
« Last Edit: 09.04.2008, 02:18:07 by Havran »
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #562 on: 09.04.2008, 02:33:45 »
ako i ja som mal napr len 70 cize totalne tesne, ale to dnes som videl to a zle mi tam zaratali body a jedine som sa pomylil v tom, ze bola siet k nej 2 routre, a 29 hostov a ja som vyclenil len 32 IPciek bleeee chytaj jak hrom ale co uz no, mozno ked fecilak nezabudne ta aj viacej bodov mi napise :D

plexisklo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • "I have PhDr. in kicking your ass"
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #563 on: 09.04.2008, 02:54:03 »
btw ako je to so zapoctom z PS? aka podmienky zapoctu  :emot-rolleyes:
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #564 on: 09.04.2008, 02:55:22 »
co je na tom tazke? staci zobrat pero a nakreslit si kde je aka siet...

no ja nie som genius, ze sam od seba by som to nevedel spravit, ked to nebolo ani v Moduloch ani na cvikach... taketo cvicenia su v CCNA2 v 7 module... ostatne skupiny mali akoze trivialne veci pocitat a nie hned navrhnut celu siet

je z toho vobec este dalsi opravny? sice dalsi opravny mi je na figu..... tam uz daju navrhnut celu slovensku siet za 30min
vies jedina vec co bola na tom tazka bola to ze trebalo zapojit mozog a kusok mysliet a pospajat viacero veci z modulov nie len zo 6.

podla mna tam bolo najtazsie to ,ze islo o "Speedsubneting" nie celkom trivialnej siete.Co by nemalo byt cielom praktickej susky.Ved planovanie siete by malo byt precizne a premyslene a nie za co najkratsi cas zmaknut co najzlozitejsiu siet.Uvazujuc ,ze subnetting sme s Fecilakom mali iba na jednom cviku ,a ze cely semester je iba  6 tyzdnovy ,tak si nemyslim ,ze je to fer ,a navyse ine skupiny mali primitivne priklady  alebo dokonca NEMALI!!!!
 :03:
fei sucks
ja tam vidim ratanie styroch IP pre rozhrania routrov jeden pre NIC2 toho pc...plus dve LAN siete...myslim ze tie routre boli lahke tam si len vyandoval z danej ip siet a spravil si druhu ip...trivialne...mi nevrav ze ked si pracoval doma tak toto nezvladnes...

bol si sa stazovat ked to nie je fer? ked si si to nevykonzultoval s cviciacim mas moznost ist za garantom predmetu alebo dekanom...alebo si len tuna popicujes a ulavi sa ti?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #565 on: 09.04.2008, 02:56:44 »
btw ako je to so zapoctom z PS? aka podmienky zapoctu  :emot-rolleyes:
Podmienky udelenia zápočtu

    * účasť na cvičeniach (100%)
    * úspešné vykonanie priebežných testov príslušných modulov NetAcad na min. 80 bodov,
    * absolvovanie finálnych on-line testov,
    * vykonanie praktickej skúšky zameranej na riešenie praktického konfiguračného zadania,
    * získanie minimálne 21 bodov (viď nižšie).

Hodnotenie predmetu

Cvičenia – max. 40 bodov:

    * max. 20 bodov za úspešné absolvovanie CCNA1
    * max. 20 bodov za úspešné absolvovanie CCNA2

Skúška – max. 60 bodov:

    * max. 10 bodov za úspešné absolvovanie on-line testu (voucher exam)
    * max. 50 bodov za ústnu odpoveď
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

plexisklo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • "I have PhDr. in kicking your ass"
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #566 on: 09.04.2008, 02:58:56 »
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #567 on: 09.04.2008, 03:25:33 »
ono pri tom subnetingu najviac ma stvalo ze nemozem pouzivat kalkulacku, (ako ok priznavam som vadny a neviem rychlo pocitat s cislami)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #568 on: 09.04.2008, 03:35:01 »
tak si mal poziadat o vynimku a doniest si tu malu kalkulacku kde je len plus minus krat delene :D :D

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #569 on: 09.04.2008, 05:32:08 »

    * max. 10 bodov za úspešné absolvovanie on-line testu (voucher exam)


Nevie niekto co to je za cudo ten voucher ? Znie to dost nebezpecne...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #570 on: 09.04.2008, 05:34:59 »
tak si mal poziadat o vynimku a doniest si tu malu kalkulacku kde je len plus minus krat delene :D :D

a ostatne funkcie by mi boli naco dobre ? ;)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #571 on: 09.04.2008, 05:35:51 »

    * max. 10 bodov za úspešné absolvovanie on-line testu (voucher exam)

Nevie niekto co to je za cudo ten voucher ? Znie to dost nebezpecne...

ale to "max. 10 bodov" znie dost sucho zase
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #572 on: 09.04.2008, 05:49:44 »
tak si mal poziadat o vynimku a doniest si tu malu kalkulacku kde je len plus minus krat delene :D :D

a ostatne funkcie by mi boli naco dobre ? ;)

napr nejaky ten prevod z desiatkovej do dvojkovej a podobne :P

neonfish

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #573 on: 09.04.2008, 05:53:06 »
co je na tom tazke? staci zobrat pero a nakreslit si kde je aka siet...

no ja nie som genius, ze sam od seba by som to nevedel spravit, ked to nebolo ani v Moduloch ani na cvikach... taketo cvicenia su v CCNA2 v 7 module... ostatne skupiny mali akoze trivialne veci pocitat a nie hned navrhnut celu siet

je z toho vobec este dalsi opravny? sice dalsi opravny mi je na figu..... tam uz daju navrhnut celu slovensku siet za 30min
vies jedina vec co bola na tom tazka bola to ze trebalo zapojit mozog a kusok mysliet a pospajat viacero veci z modulov nie len zo 6.

podla mna tam bolo najtazsie to ,ze islo o "Speedsubneting" nie celkom trivialnej siete.Co by nemalo byt cielom praktickej susky.Ved planovanie siete by malo byt precizne a premyslene a nie za co najkratsi cas zmaknut co najzlozitejsiu siet.Uvazujuc ,ze subnetting sme s Fecilakom mali iba na jednom cviku ,a ze cely semester je iba  6 tyzdnovy ,tak si nemyslim ,ze je to fer ,a navyse ine skupiny mali primitivne priklady  alebo dokonca NEMALI!!!!
 :03:
fei sucks
ja tam vidim ratanie styroch IP pre rozhrania routrov jeden pre NIC2 toho pc...plus dve LAN siete...myslim ze tie routre boli lahke tam si len vyandoval z danej ip siet a spravil si druhu ip...trivialne...mi nevrav ze ked si pracoval doma tak toto nezvladnes...

bol si sa stazovat ked to nie je fer? ked si si to nevykonzultoval s cviciacim mas moznost ist za garantom predmetu alebo dekanom...alebo si len tuna popicujes a ulavi sa ti?
[/quote
co je na tom tazke? staci zobrat pero a nakreslit si kde je aka siet...

no ja nie som genius, ze sam od seba by som to nevedel spravit, ked to nebolo ani v Moduloch ani na cvikach... taketo cvicenia su v CCNA2 v 7 module... ostatne skupiny mali akoze trivialne veci pocitat a nie hned navrhnut celu siet

je z toho vobec este dalsi opravny? sice dalsi opravny mi je na figu..... tam uz daju navrhnut celu slovensku siet za 30min
vies jedina vec co bola na tom tazka bola to ze trebalo zapojit mozog a kusok mysliet a pospajat viacero veci z modulov nie len zo 6.

podla mna tam bolo najtazsie to ,ze islo o "Speedsubneting" nie celkom trivialnej siete.Co by nemalo byt cielom praktickej susky.Ved planovanie siete by malo byt precizne a premyslene a nie za co najkratsi cas zmaknut co najzlozitejsiu siet.Uvazujuc ,ze subnetting sme s Fecilakom mali iba na jednom cviku ,a ze cely semester je iba  6 tyzdnovy ,tak si nemyslim ,ze je to fer ,a navyse ine skupiny mali primitivne priklady  alebo dokonca NEMALI!!!!
 :03:
fei sucks
ja tam vidim ratanie styroch IP pre rozhrania routrov jeden pre NIC2 toho pc...plus dve LAN siete...myslim ze tie routre boli lahke tam si len vyandoval z danej ip siet a spravil si druhu ip...trivialne...mi nevrav ze ked si pracoval doma tak toto nezvladnes...

bol si sa stazovat ked to nie je fer? ked si si to nevykonzultoval s cviciacim mas moznost ist za garantom predmetu alebo dekanom...alebo si len tuna popicujes a ulavi sa ti?

Takze je to v poriadku podla teba hej ?No to je fajn.je to sice smutne.
Ja som si len namyslel ze to bude sutaz lebo to s casom bolo dost na prd.Ale ty si to zvladol tak gratulujem.Si boh a mozes nas vsetkych sudit co sme sa opovazili to neurobit!

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: PS CISCO - TESTY
« Reply #574 on: 09.04.2008, 06:15:21 »

    * max. 10 bodov za úspešné absolvovanie on-line testu (voucher exam)


Nevie niekto co to je za cudo ten voucher ? Znie to dost nebezpecne...

OT:
voucher == poukaz na obed :) aspon nam to davali, ked som robil v GB, takze jedno z mojich najoblubenejsich slov, hned za "pay slip" :D :D tesim sa :)
« Last Edit: 09.04.2008, 06:17:13 by sri »