Author Topic: Prospechove(motivacne) stipendium za letny semester 2007, bude ? nebude ? :)  (Read 12352 times)

Michal102

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
To dobre chapem? ked si myslim ze by som mal dostat stipko tak mam ist podat ziadost na studine? To co za blbost?

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
yop chapes to dobre...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
No podla mna je to Motivacne stipendium rozdelene na dve casti :
-Prospechove
-Mimoriadne

O mimoriadne si treba ist osobne zaziadat (To je napriklad podla vyhlasky za nejake ucasti na sutiaziach a reprezentaciu skoly a bla bla.. mozno ze aj za nejaku extra semestralnu pracu)

Prospechove (to co sa dostava na zaklade zaradenia do tabulky podla najlepsieho priemeru) by mali rozhodnut oni, ale kedze uvadzaju ze je to v stadiu rokovania tak prinesu informacie neskor.
V nedelu na obed budu krky

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
suhlasim s DeNaTuReMaN-om...aj podla mna je to taq..to stipendium ze dobry priemer sa "ZATIAL" neudeluje..co vsaq moze znamenat ze sa ani nikdy udelovat nebude.. ap
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
No podla mna je to Motivacne stipendium rozdelene na dve casti :
-Prospechove
-Mimoriadne

O mimoriadne si treba ist osobne zaziadat (To je napriklad podla vyhlasky za nejake ucasti na sutiaziach a reprezentaciu skoly a bla bla.. mozno ze aj za nejaku extra semestralnu pracu)

Prospechove (to co sa dostava na zaklade zaradenia do tabulky podla najlepsieho priemeru) by mali rozhodnut oni, ale kedze uvadzaju ze je to v stadiu rokovania tak prinesu informacie neskor.
trefna poznamka dakujem za objasnenie...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
dobre ale predsa pisal niekto na studijne ci je to naozaj tak???, ze iba na tie Mimoriadne (účelové) štipendiá treba podat ziadost??? neze so sebou vyjebeme:)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
najlepsie je ist tam a tu ziadost si podat podla mna... myslim ze ani tety tam nebude tak celkom vediet o co ide :)
:trestac:

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
no podla mne dostupnyx info je to "motivacne" iba pre ozaj genialnyx studentov z celej TU alebo pre sportovcov, umelcov a REPREZENTANTOV  skoly alebo krajiny (radsej sa nevyjadrujem ze preco si vazia viac nejakeho futbalistu ako schopneho studenta!!!!  :03:) a to druhe prospechove sa udajne rusi aj napriek tomu ze uz fakulty na to  bupeniaze dostali


kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
aha takze mozem cakat ake nove auto si ten Vokogyros kupi?
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
no podakujte sa vlade, oni to tak zariadili. ved sa zamyslite, niekto ti da peniaze a povie: ak xces chod do detskeho domova a kup detom hracky...cize ide iba o svedomie ich

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
no len ide o to ze fakulta asi uz prachy dostala ale nam ich neda!
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
ee ja si myslim ze peniaze ani nedostali, a ak tak niekolko nasobne menej ako ked platila stara vyhlaska,nesu peniaze na studentov, treba davat vianocne prispevky dochodcom...

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
nj a hlavne treba spoplatnit studium... zarazajuce je len ten fakt ze peniaze nedostaneme ani za obdobie ked ta vyhlaska este platila!! mame na to pravo... kkti!
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
nj mali by sme mat pravo. ale my sme obycajni studenti, my mame akurat tak pravo drzat hubu ak xceme dostudovat:)
sak oni uvidia neskor ked oni budu dochodcovia:D my sa na nich vyjebeme..:))))

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
idem pisat na studijne...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
ee ja si myslim ze peniaze ani nedostali, a ak tak niekolko nasobne menej ako ked platila stara vyhlaska,nesu peniaze na studentov, treba davat vianocne prispevky dochodcom...
omyl! ONI TIE PENIAZE UZ DOSTALI DAVNO ..... mam to od znamej jednej znamej na uctovnickom oddeleni rektoriatu TU  ..ktora ete vyhlasila ze stipendia boli uz davno vyplatene ze mi to muselo nejak uniknut a ze som asi nemala narok......pritom sme sa na studijne chodili pytat KAZDY poebany DEN


kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Poprad suxx :P


Pustu si nedame
:trestac:

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Poprad evidentne nema ani len tie najmensie zaklady stylistickeho kreativneho pisania a zakladnyx basnickyx prostriedkov ..... takze by som mu doporucila zistit si co je to "hyperbolizovanie" !!!  ale to nevadi ja sa uz nad takymi vecami neznepokojujem kedze som uz maximalne nasrata na system co mame na skole  bu


anita345

  • Newbie
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
to je sprostost, ze uz boli, preco by inak pisali, ze prospechove zatial nedavaju? To ja sa tam tiez chodim vypytovat a stale ze nic nic a som si uplne ista ze mam pravo...
PS. a nebudu robit taky ten zoznam podla priemeru ako v zime??

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Pusta a pocuj, si si stopercentne ista, ze ta pani/slecna z uctovneho z rektoratu nemyslela na socialne stipendia? ? ? lebo ludom je to casto jedno a pocuju len slovo stipendium a nezamyslaju sa nad tym ake

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
no som si skoro 100% ista ale dalsie konkretnejsie informacie by som mala dostat este v pondelok thak pockajme dovtedy  bu


johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
z vysokych skol sa stavaju podniky, ktore zarabaju na tento nas sqvely stat :whacko: ..ked to pojde takto dalej, tak o chvilu si vsetci studenti zacnu platit cele studium..a este sa budeme skladat na prospechove stipendium pre politikov :D (za vynikajuce vysledky)
« Last Edit: 10.11.2007, 17:58:28 by johnyo13 »
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Myslim, ze sa nam dostalo "perfektnej" sance dostudovat za "lacny peniaz"... Tymto tempom budu za par rokov skoly drahe a sancu budu mat uz len bohaty ludia, ktory na to budu mat... Takze sup ho, cim skor dostudovat, aby sme mohli "zabezpecit" nasim detom vzdelanie... :ohmigod:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

LONEr

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 202
    • View Profile
nic nebudeeeeeeeeee, nie su volby

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile