Author Topic: OP - Objektove programovanie  (Read 188892 times)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #975 on: 30.05.2008, 01:21:41 »
hmmm... use case a stavove diagramy budu?  :emot-prettywink:
:trestac:

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #976 on: 30.05.2008, 01:22:25 »

Chlapce Teba si tusim pamatam z minuleho roka... Ze si to bol Ty co tu minuly semester prisiel cirkusovat ohladom OT na fore? Promin za vytykanie Tvojej prehnanej moralnosti, ale tusim ze chyba je a priori zakorenena niekde v Tebe.  :)

Mne sa skor zda ze si o sebe myslis prilis vela a svoje nedostatky si buris na ostatnych vo svojom okoli.  ;)

zlaty moj. ja netvrdim ze viem vsetko. mne zasa tvoj prispevok pripada ako prispevok coveka ktory si este ziadne zadanie nespravil sam. pretoze takyto system nastve kazdeho kto nad tym musel par hodin sediet. ale mozno sa mylim a je to len prejav tvojho nekonecneho flegmatizmu :)

pozri, ja chapem... ja som sa tiez kolkokrat rozculila, ked ja som sa na niecom namakala, niekedy aj tyzdne a tyzdne a ostatni ani pol dna a maju este lepsie ako ja... to sa stava a v zivote sa s tym velakrat stretnes.
ja vobec netvrdim, ze som dnes nedala body niekomu, kto si sam nerobil zadanie - ano, dala... ale nie zapocet... mnohi z tych, ktorym som prebrala po zratani tych 16 proste nemaju a tym padom su mimo hry, hoci to sami este mozno nevedia. Kazdeho som sa vsak skusala pytat a pokial mi vedeli zodpovedat na niekolko otazok, nemala som problem nejake body dat...
keby som davala fakt len tym s originalnym zadanim, tak by to bolo este menej ako spominanych 55%... o politike na skole toho asi vela nevies, ale ak by sme vyhodili trebars 80% studentov, znamenalo by to katastrofalny kapacitny problem, kedze OOP malo len tento rok zapisanych 380 studentov - z nich vacsina predmet bude opakovat kvoli neodovzdanemu zadaniu a to nehovorim o ludoch, ktori maju zapich ltt a neurobia skusku vobec (co je asi dost mozne, podla toho, co som videla priklady - programator sa zapoti, amater nema sancu ich ani pochopit).
Mne neprekaza kritika ani nic, ale mohol by si aspon skusit pozerat sa na vec aj nasim pohladom a nasimi moznostami. Vdaka.

PS: dnes som vyhodila zhruba pomerne dost studentov, ani nechci vediet, co som si na seba za to vypocula... mf... tesime sa s teletetou dalsi semester ;) a tam to uz jedno nebude... OOP mozu v pohode opakovat, ale dany predmet v tretom rocniku im moze vazne narusit plany na ukoncenie bakalarskeho studia... pokusov je este dost. politika skoly a vyhadzovania sa meni... konecne... ale nemoze to byt naraz, to si snad uvedomujes.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #977 on: 30.05.2008, 01:26:48 »
Chlapci, pohodicka, skocte si radsej na pivo a tam si to vyrieste ;)

programator sa zapoti, amater nema sancu ich ani pochopit).
A to mam taky spoteny ist este na skusku z Logiky?? :D
(za predpokladu, ze som programator a nie amater :) )

kornas

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 127
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #978 on: 30.05.2008, 01:28:12 »

PS: dnes som vyhodila zhruba pomerne dost studentov, ani nechci vediet, co som si na seba za to vypocula... mf... tesime sa s teletetou dalsi semester ;) a tam to uz jedno nebude... OOP mozu v pohode opakovat, ale dany predmet v tretom rocniku im moze vazne narusit plany na ukoncenie bakalarskeho studia... pokusov je este dost. politika skoly a vyhadzovania sa meni... konecne... ale nemoze to byt naraz, to si snad uvedomujes.

 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

majsi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #979 on: 30.05.2008, 01:31:00 »
Si omylny v dvoch zakladnych koncepciach...
A) Doposial som robil kazde zadanie samostatne a som jeden z mala ludi, ktori zrobili dokumentaciu dobrovolne v LaTeX-u. Takze si pis ze som si nad tym "par hodin" posedel.  ;)
B) Keby som bol nekonecne flegmaticky, tak MF co tu hadzes na forum.

Pravda je taka, ze neznasam trollov a spammerov. V tomto fore zaznamenavam naozaj minimalny prinos z Tvojej strany (snad az na jeden post ktory som nasiel na http://www.tu-ke.com/forum/index.php?action=profile;u=1639;sa=showPosts ).

Flegmaticky urcite nie... Horkokrvny urcite ano. :)  Mne je fuk ci prechadzaju alebo nie - vadi mi to jedine vtedy, ked sa nad inymi navysuju alebo ponizuju ludi co nepresli. Tot vsio.

A) to je super ze si robis vetky zadania sam  ;) chvalim ... to ze si dobrovolne robil dokumentaciu v LaTeX-e znaci o tom ze mas asi velmi vela casu, co ja urcite nemam.
B) preco proste nerespektujes co si myslim? myslis ze len tvoje prispevky su o niecom? sak si zaloz vlastne forum a kludne si tam pis iba ty. ak by si sa nechytil mojho prispevku kludne tu mohlo byt o par prispevkov menej  ;)


puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #980 on: 30.05.2008, 01:31:39 »
som prestudoval archiv a vyzera to na ... uterak zajtra....otazky typu ktory navrhovy vzor pouzijes na toto a toto (vyber z 5 moznosti) a tych navrhovych vzorov je tam aspon 30...hezky...vecer sa pomo(o)dlim za prijatelne vygenerovane otazky :)

heh a teraz co? :) ML alebo OP sa sustredit :) :) :) noc je este mlada :) :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #981 on: 30.05.2008, 01:33:42 »
najma class diagram bude... este bude jeden, naznacim ze use case to nebude a viac zial nemozem prezradit ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #982 on: 30.05.2008, 01:35:24 »
najma class diagram bude... este bude jeden, naznacim ze use case to nebude a viac zial nemozem prezradit ;)

 :thumbs-up:
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #983 on: 30.05.2008, 01:36:45 »
najma class diagram bude... este bude jeden, naznacim ze use case to nebude a viac zial nemozem prezradit ;)

a tie vzory navrhove??? tak jak buhehe pisal? vazne vsetky???  :ohmigod:

niesom lenivec, zeby sa mi nexcelo to ucit ale cas neje :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #984 on: 30.05.2008, 01:38:33 »
najma class diagram bude... este bude jeden, naznacim ze use case to nebude a viac zial nemozem prezradit ;)

a tie vzory navrhove??? tak jak buhehe pisal? vazne vsetky???  :ohmigod:

niesom lenivec, zeby sa mi nexcelo to ucit ale cas neje :)

su tam su... ale netreba ich vediet podrobne, skor prehladovo, ze ktore su ktore..
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #985 on: 30.05.2008, 01:43:59 »
dufajme :) ale 23 bodov musim dat no :) dokoncim ML a vecer este diagramy a navrhove vzory...dufam ze krasne zakoncenie semestra v noci :D

doc.returner

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #986 on: 30.05.2008, 01:54:59 »

A) to je super ze si robis vetky zadania sam  ;) chvalim ... to ze si dobrovolne robil dokumentaciu v LaTeX-e znaci o tom ze mas asi velmi vela casu, co ja urcite nemam.
B) preco proste nerespektujes co si myslim? myslis ze len tvoje prispevky su o niecom? sak si zaloz vlastne forum a kludne si tam pis iba ty. ak by si sa nechytil mojho prispevku kludne tu mohlo byt o par prispevkov menej  ;)


Velmi vela casu...? Namysleny a k tomu domyslavy, parada. :)

Preco by som mal respektovat ze tu na secko pindas pricom nepohnes ani prstom aby si niekomu pomohol? Minuly semester Ti vadili OT prispevky a tento semester ich tu sejes jedna radost. A neboj, neplanujem dalej podporovat Tvoju egocentralitu... Tym prispevkom si stratil akukolvek kredibilitu ktora Ti zostavala.

PS: Moje prispevky su o hovne, kazdy to vie. Ale aspon tu nechodim riesit svoje komplexy.  :)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #987 on: 30.05.2008, 01:56:29 »
chvalim tvoju slovnu zasobu :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #988 on: 30.05.2008, 02:07:31 »
ale ten majsi musi byt mimo sak uz len ked pozriem dole pod doc.returnera ta vidim ze by mohol mat A z javy, keby sam nerobil zadanie :))) magor :D inac doc. trochu zvolni ucenie :P nejak vela A tam mas :)))

kornas

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 127
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #989 on: 30.05.2008, 02:12:28 »
sablony (templates) - to bude ??

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #990 on: 30.05.2008, 02:15:18 »
ak dobre pamatam tak to su kolekcie pri c# :)

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #991 on: 30.05.2008, 02:15:50 »
omg naco tam budu tie navrhove vzory a UML??? Viem je to len teoreticka otazka ale tak... zadanie som robil sam v pohode a ziadne UML ani navrhove vzory mi na spravenie toho zadania netrebali, a teraz jak citam tak rozmyslam nad tym ze moze clovek vediet normalne programovat v C# ale dodzubu ho na tych blbostiach co nesu k nicomu, to preco ten test nemoze byt robeny tak ze ho spravi ten co vie programovat v C# (resp. objektovo) a nie ten co sa nabifli tie blbosti? nechapem  :emot-shakehead:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #992 on: 30.05.2008, 02:16:28 »
ked sa tym budes zivit, zistis, ze to su potrebne veci

resp. uz v tretom :D
« Last Edit: 30.05.2008, 02:18:56 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

majsi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #993 on: 30.05.2008, 02:16:47 »
Velmi vela casu...? Namysleny a k tomu domyslavy, parada. :)

Preco by som mal respektovat ze tu na secko pindas pricom nepohnes ani prstom aby si niekomu pomohol? Minuly semester Ti vadili OT prispevky a tento semester ich tu sejes jedna radost. A neboj, neplanujem dalej podporovat Tvoju egocentralitu... Tym prispevkom si stratil akukolvek kredibilitu ktora Ti zostavala.

PS: Moje prispevky su o hovne, kazdy to vie. Ale aspon tu nechodim riesit svoje komplexy.  :)

no takze moj prvy prispevok nebol az taky OT. OT diskusiu si z toho spravil az ty. myslim ze ani keby sme tu pisali dorana tak neprideme na spolocnu rec. proste si mi nesadol a zjavne ani ja tebe.

to puq:
kto ti tu je magor? ked mas problem tak som vo v134. kludne mozes prist a povedat mi to do oci.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #994 on: 30.05.2008, 02:21:12 »
to v134 je ako vezenska cela cislo 134????

edit1: toto som dostal v PM:

"vysokoskolska 4, poschodie 1 vlavo, miestnost c v134. Slusne zaklop a vojdi som  tu dost casto."

to som necakal ze dokonca aj jak ich nazvat, mozno vyucujuci, si chodia vyplakat na forum...

a co ja budem chodit za tebou... ty prid....justicna 9, presov.. :P

edit 2: a slusne zaklop, som tu dost casto...

edir3: jo este jedna vec ma napadla...naco nam tu na forum pises ako ta sklamalo hodnotenie zadani???????? co my s tym mame?????? pokial niesi student ta si to ries medzi vami, vy to preberate a ne my...tak nas s tym neotravuj laskavo...
« Last Edit: 30.05.2008, 02:38:54 by puq »

nebel

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
  • FEUER FREI!
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #995 on: 30.05.2008, 02:42:01 »


a co ja budem chodit za tebou... ty prid....justicna 9, presov.. :P
kua sak to nedaleko odomna :D byvas :D Alex. matusku :)
sry za OT :D

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #996 on: 30.05.2008, 02:44:10 »
to by ma zaujimalo kto to je :)
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #997 on: 30.05.2008, 02:45:30 »
kosti zbytocne ani ja som nevedel :D :D ale uz viem, nebel, zdravim susedko :D :D ani som nevedel ze taka ulica je niekde tam pri zimnej :D

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #998 on: 30.05.2008, 02:46:29 »
kosti zbytocne ani ja som nevedel :D :D ale uz viem

ta povedz :)
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: OP - Objektove programovanie
« Reply #999 on: 30.05.2008, 02:50:23 »
kosti zbytocne ani ja som nevedel :D :D ale uz viem

ta povedz :)

jaaaaaj kto :) ja som cital kde :D ale kto kto je?