• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Zápis Predmetov

Started by Viper_No1, 04.05.2007, 01:00:43

« predchdzajce - alie »

Viper_No1

Takze... nejake odporucania by som rad od skusenejsich. :alc:     :lol9:
Co si zapisat a comu sa urcite vyhnut (napr. nieco ako OS  :whacko:)... hm? ...dajte nejake blizsie info o tom co do zimy, do leta...

Dikes :thumbsup:
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

Mar0sh

Urcite odporucam Inteligentne riadiace siete :D:D:D

wlade

SQL Error: E_LQ0001 Failed to connect to DBMS session. E_LC0001 GCA protocol service (GCA_REQUEST) failure. Internal service status E_GC0139 -- No DBMS servers (for the specified database) are running in the target installation.. Can't open database

SQL Error: E_LQ0001 Failed to connect to DBMS session. E_LC0001 GCA protocol service (GCA_REQUEST) failure. Internal service status E_GC0139 -- No DBMS servers (for the specified database) are running in the target installation.. Can't open database



Asi tak sa da teraz zapisovat na IS Student :whacko: :whacko: :whacko:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

psicho

read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

lool zase bude pár strasne jebnutych predmetov :(
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

wlade

Quote from: psicho on  04.05.2007, 15:11:22
lool zase bude pár strasne jebnutych predmetov :(

porad ktorym sa mam vyhnut :)
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

psicho

obavam sa ze tie naj-jebnutejsie su tie povinne :(
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

wlade

Hm ako tak kukam nieco na tom bude  :hammer:

Niektore mi uz z nazvu nahanaju hrozu a pripominaju teoriu a la Hudak  :ohmigod:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Ing.Veduci

Ja som pocul, ze UI bude prechadzka...  ja to uz mam tuknute... a este pekne znie Technologie Budovania IS I
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

wlade

Quote from: Veduci on  09.05.2007, 05:12:19
Ja som pocul, ze UI bude prechadzka...  ja to uz mam tuknute... a este pekne znie Technologie Budovania IS I

Prechadzka znamena ze sa bude vyhadzovat jedna radost alebo bude lahucke ako trebars IT ?
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

fanfo

Quote from: wlade on  09.05.2007, 05:17:57
Quote from: Veduci on  09.05.2007, 05:12:19
Ja som pocul, ze UI bude prechadzka...  ja to uz mam tuknute... a este pekne znie Technologie Budovania IS I

Prechadzka znamena ze sa bude vyhadzovat jedna radost alebo bude lahucke ako trebars IT ?

prechadzka = ako trebars IT


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

psicho

ajtak najkrál predmet je Neuronove siete, akoze neje ocom
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Viper_No1

Kua, ale vazne...
Co take sa riesi na AplikPocitSieti? ...vie niekto nieco blizsie ako je info na IS? A v lete Bezpecnost v nete  :emot-shakehead:...
hm????
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

wlade

Quote from: Viper_No1 on  11.05.2007, 00:08:26
Kua, ale vazne...
Co take sa riesi na AplikPocitSieti? ...vie niekto nieco blizsie ako je info na IS? A v lete Bezpecnost v nete  :emot-shakehead:...
hm????

Aplikacia pocitacovich sieti je CCNA3 a CCNA4
Bezpecnost v nete viem len tolko ze sa tam odovzdava zadanie ktoreho text je v anglictine a ma byt robene bud v C alebo C++
To tretie nepoznam, prre istotu si ho nedavam, podobne ani aplikacie PC sieti
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Ing. nemtom

#14
Quote from: wlade on  11.05.2007, 00:30:11
Quote from: Viper_No1 on  11.05.2007, 00:08:26
Kua, ale vazne...
Co take sa riesi na AplikPocitSieti? ...vie niekto nieco blizsie ako je info na IS? A v lete Bezpecnost v nete  :emot-shakehead:...
hm????



Aplikacia pocitacovich sieti je CCNA3 a CCNA4
Bezpecnost v nete viem len tolko ze sa tam odovzdava zadanie ktoreho text je v anglictine a ma byt robene bud v C alebo C++
To tretie nepoznam, prre istotu si ho nedavam, podobne ani aplikacie PC sieti

WTF, co je ta bezpecnost??????? chcem viac infooooooooo, nooooooooooo, sak povedzte daco
brix will be shat

pholie

ta bezpecnost v internete: sa pozrite do tretiackej temy jak zufalo zhanaju zadania: http://www.tu-ke.com/forum/index.php?topic=777.0  :lol9:

Ing. nemtom

no dpc, dava si to dakto? to nas naucia take robit? ja neviem programovat, omg...
brix will be shat

DeeL

heeej... budeme robit virusy :c_evil: :pimp:
(aj ked ja asi si nedavam... neviem este)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Frankie

Hm..., to ste ma nepotešili s tou bezpečnosťou v internete  :(. A o tom druhom predmete (Tecnológie budovania IS I) vie niekto nejaké info? Tak ľudsky povedať a  ne tak, jak oni majú tam popísané  :-\ Bo teraz som na pochybách, či ešte vždy si chcem zapísať tú bezpečnosť.

DeeL

tak ja viem, ze ten co to uci, ze to bude take, ze fakt zaujimave... bo som videl ako vyzeralo PPI s panom dekanom a preto mam pocit, ze ten druhy predmet my skor nieco da, sak ked uz sa daco budem musiet ucit, tak nech z toho aj daco mam ... (ale ludia co ak mi drbne v bedni a narychlo sa na daco prihlasim, nikdy neviete co to bude :D muheeheee :D )

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Ing.Veduci

Quote from: wlade on  09.05.2007, 05:17:57
Quote from: Veduci on  09.05.2007, 05:12:19
Ja som pocul, ze UI bude prechadzka...  ja to uz mam tuknute... a este pekne znie Technologie Budovania IS I

Prechadzka znamena ze sa bude vyhadzovat jedna radost alebo bude lahucke ako trebars IT ?

lahucke a zvlast mily su vraj k inym odborom ako UI (teda aj informatika)... lebo vedia ze  im to je v podstate na nic :)
noo.. ale ucit sa asi daco bude treba ... ale vraj sa to da...
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing.Veduci

Ja som pocul, ze Tech. Budovania IS bude cvicit Mirek... a ze si to nemam davat mi radil kolega... no ja kurva sprosta debilna si nedam povedat a vravim si ze ziadny Mirek Binas ma nepolozi ... a potom ako vzdy do pice ... budem v lete plakat jak vam sickym fajne na Bezpecnosti a ja sa trapim na T.B. IS jak ten posledny kokot... no co ked som debil...


no neviem ci je to s tym Mirkom na 100% .. tak uvidime .. .dajte dakto este dake info o predmete pls bo osalejem  :j_embarassed:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

micRo

heh no ja ti mozem povedat ze na binasa som iba zle a skarede veci pocul z okolia :P
I just know one thing, I won't give up!!

Ing.Veduci

bleeeeee ... a ohladom coho .. nevie vysvetlit, alebo je kurva ked prebera zadania a ta dojebava, alebo..? hm?
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

psicho

podla mna on je celkom v pohode a zapocet dá ,ale ne toje dvolezite to ,ale to ze na hodine vysvetluje veci a vsetko
read my blog> www.codemazing.com <read my blog