• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Spokojny, nespokojny ????

Started by WRC03, 20.09.2006, 16:13:27

« predchdzajce - alie »

WRC03

NO ako sraci ?????
mna najviac serie rozvrh lebo kazdy den mam nieco, a 2dni mam od rana 7:30 do 18:20, takze paradicka, inac predmety tiez su celkom kvalitne tazke, takze som zvedavy

Shiro

Ale, celkom sa da, rozvhr saom si trosku upravil podla svojho :) a da sa to.. Ale niektore predmety vyzeraju fakt brutalne, takze som zvedavy ako to pojde

Ing. nemtom

jj, aj ja som si rozvrh trosku poupravoval, odporucam vsetkym :j_grin:
brix will be shat

psicho

Samozrejme ze nespokojny! Predmety su zatial odveci same teoreticke veci, a hlavne fuck Estetika a podobne veci a este fuck fyzika 1 +2 . TUKE SUXS ASS !
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Johny Bravo

Quote from: psicho on  21.09.2006, 00:08:57
Samozrejme ze nespokojny! Predmety su zatial odveci same teoreticke veci, a hlavne fuck Estetika a podobne veci a este fuck fyzika 1 +2 . TUKE SUXS ASS !
fuh ze ja uz mam vsetky tie pi*oviny spravene :)

milanko

Quote from: psicho on  21.09.2006, 00:08:57
Samozrejme ze nespokojny! Predmety su zatial odveci same teoreticke veci, a hlavne fuck Estetika a podobne veci a este fuck fyzika 1 +2 . TUKE SUXS ASS !
nechapem preco nadavas na estetiku...ked je to asi to najviac v pohode co moze byt.....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

psicho

Quote from: milanko on  21.09.2006, 16:43:52
Quote from: psicho on  21.09.2006, 00:08:57
Samozrejme ze nespokojny! Predmety su zatial odveci same teoreticke veci, a hlavne fuck Estetika a podobne veci a este fuck fyzika 1 +2 . TUKE SUXS ASS !
nechapem preco nadavas na estetiku...ked je to asi to najviac v pohode co moze byt.....

ja nadavam na vsetko lebo uplne nic neje v pohode a ked si myslis tak mozes prist na jedno to cvicenie alebo cotoje stou zenskou a uvidis ocom je rec
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

milanko

kamo ja to poznam...minuly rok som s nou mal estetiku...tak viem co to je....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

psicho

stou fuzatou ktora ma vyzor ciganky ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

psicho

taja neznam meno, nemam nato mozgovu kapacitu aby som si zapametal kazdemu meno
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

micRo

Quote from: psicho on  21.09.2006, 23:54:28
Quote from: milanko on  21.09.2006, 16:43:52
Quote from: psicho on  21.09.2006, 00:08:57
Samozrejme ze nespokojny! Predmety su zatial odveci same teoreticke veci, a hlavne fuck Estetika a podobne veci a este fuck fyzika 1 +2 . TUKE SUXS ASS !
nechapem preco nadavas na estetiku...ked je to asi to najviac v pohode co moze byt.....

ja nadavam na vsetko lebo uplne nic neje v pohode a ked si myslis tak mozes prist na jedno to cvicenie alebo cotoje stou zenskou a uvidis ocom je rec

neviem na co narazaz :D podla mna bola v pohode
I just know one thing, I won't give up!!

milanko

tak ked je to Hrehova tak to je v pohodicke.....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

psicho

micRo:: no vsak pockaj, spomen si na psicha potom dakedy v strede alebo ku konci semestra
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

maTo

jj...ja tiez myslim ze tej tety sa netreba bat...skorej uja chuja hudaka :)

BCAA


Raleon

Hjudack je tiez z KGB, ci nejaky sociijalista Pista , sa mi zda...


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

milanko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

GrindMy***

az na OS a SOJKU som celkom spokojny:D:D:D

psicho

fuck it all , matika rulez jak vzdy , os je tiez kral , ostatne je bullshit
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

maTo

anglina ruleZZZZ...som tam bul dvarazi...calkom to ujde... inak onicom...

BCAA

tak tak anglina rulezzzz

konecne kvalitne hodiny a kvalitny vyucujuci

WRC03

ja som bol tiez 2x, a druhy krat po tazkej noci, tka som jej povedal ze it's not so good, a uz sa ma nepytala nic :)

DeeL

Quote from: BCAA on  30.10.2006, 03:11:52
tak tak anglina rulezzzz

konecne kvalitne hodiny a kvalitny vyucujuci
kto ako... ale aspon daco namiesto nicoho

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)