• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

SOJ - priklady

Started by liuk, 13.01.2007, 21:39:27

« predchdzajce - alie »

liuk

ma niekto vypracovane priklady na SOJ aspon niektore ... ???

pUf

ja teda nemam.. a ake priklady konkretne?
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

liuk

Quote from: pUf on  13.01.2007, 23:35:09
ja teda nemam.. a ake priklady konkretne?

zadania prikladov som dal na ftp  do adresara "priklady_na_soj"...  take boli po minule roky a urcite take budu aj teraz

pUf

nooo tak na to sa pozriem ale teraz je prednejsia ta fyzika 2  :hammer:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

liuk


fanfo

aj ja by som mal zaujem o vyriesene priklady zo SOJ :emot-drunk:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

mrkvy

loooool, zaujem by bol, hold ponuka je o nicom.. :D :D :D Ale uz aj ku kniham a ucit sa.. ;)
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Ing. nemtom

neviem kto pocital tie priklady na ftp co su ale mal by svoje vypocty pred uverejnenim prezriet pretoze tam je chyba, konkretne by som dakoho poprosil aby prepocital priklad 9.b v tom priklady_na_soj lebo sa mi zda ze tam ten kto pocital neratal s r = 8
brix will be shat

janco4

ja som ich niekde zo siete stiahol. som myslel ze dobre su, treba prepocitat a editovat, nech sa sprostosti neucime.

Shiro

jj, trebalo by najst niekoho, kto ich skontroluje :)

pUf

mejlujeme hudakovi?  :laugh: :bananawrite:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

fanfo



všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

mrkvy

 :emot-LMAO: Ocuvaj stary, tu dajake kokociny mi vysli, to dobre?? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

pUf

a o 2 dni ti pride mail na 10 A4 a setko spravne odvodene cez r-numeraly  :laugh: :laugh: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mrkvy

Tha nie som isty... :D podla mna o takych 17 minut.. :D :D :D siiice kym to do kompu naruca..  :ohmigod:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

Shiro


woody

Quote from: mrkvy on  20.01.2007, 00:29:01
:emot-LMAO: Ocuvaj stary, tu dajake kokociny mi vysli, to dobre?? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
podla mna by ti odpovedal nieco akoze:
Ocuvaj mlady, tha prisambohu kokociny ti vysli  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

pUf

slusnejsie sa neda?  :sneaky2:  :laugh: podla mna on nevie ovladat pocitac pretoze to je velmi zautomatizovany proces a je to malo vseobecne.. a takisto sa nedaju lahko riesit zaludne problemy na urovni medziregistrovych prenosob ale dokaz tohto tvrdenia ponechame na citatelovi  :police:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Raleon

Quote from: pUf on  20.01.2007, 05:22:19
slusnejsie sa neda?  :sneaky2:  :laugh: podla mna on nevie ovladat pocitac pretoze to je velmi zautomatizovany proces a je to malo vseobecne.. a takisto sa nedaju lahko riesit zaludne problemy na urovni medziregistrovych prenosob ale dokaz tohto tvrdenia ponechame na citatelovi  :police:

:emot-LMAO: :emot-LMAO:


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

fanfo

Quote from: pUf on  20.01.2007, 05:22:19
slusnejsie sa neda?  :sneaky2:  :laugh: podla mna on nevie ovladat pocitac pretoze to je velmi zautomatizovany proces a je to malo vseobecne.. a takisto sa nedaju lahko riesit zaludne problemy na urovni medziregistrovych prenosob ale dokaz tohto tvrdenia ponechame na citatelovi  :police:

tak tak


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

MKI

tote vyriesne priklady co su tam sme s kamosmi prepisali do wordu taze jednoduchsie sa to moze editovat ked su tam chyby a + osm z toho sprail tahak tiez somho hodil na ftp :)
mohol by niekto taky tahak aj na teoriu spravit
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

mrkvy

Quote from: woody on  20.01.2007, 03:23:01
Quote from: mrkvy on  20.01.2007, 00:29:01
:emot-LMAO: Ocuvaj stary, tu dajake kokociny mi vysli, to dobre?? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
podla mna by ti odpovedal nieco akoze:
Ocuvaj mlady, tha prisambohu kokociny ti vysli  :emot-LMAO: :emot-LMAO:
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

vlado

btw aky povod ma ten subor so zadanim prikladov? SojSPZ_skuskaPriklady.pdf hm? to je na isto ze take priklady budu?
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

BCAA

konecne dobra otazka :)

DeeL

hocico co je SPZ tak to ma povod u externich studentov alebo je to povodne pre nich... neviem co je to za skratka aktualne, ale pouziva sa to aj inde (ine TUKE fakulty - minimalne) pre externych

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)