Author Topic: Skuska fyzika2  (Read 87627 times)

carin

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #475 on: 11.02.2007, 00:41:19 »
aj ja potvrdzujem.... bola len jedna skupina  :smirk:

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #476 on: 11.02.2007, 03:08:16 »
... tak kedze je sanca, ze da to iste na dekansky, ako na opravaku, nevypracuje nejaka velmy dobra dusa tie otazky a neda ich na net.....


nejaka dobra dusa, ktora nema 12.2. ZI??? - lebo to fakt aspon totok by som si poriadnejsie prezrel... bol by som velmy vdacny...

enty

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #477 on: 11.02.2007, 04:31:40 »
... tak kedze je sanca, ze da to iste na dekansky, ako na opravaku, nevypracuje nejaka velmy dobra dusa tie otazky a neda ich na net.....


nejaka dobra dusa, ktora nema 12.2. ZI??? - lebo to fakt aspon totok by som si poriadnejsie prezrel... bol by som velmy vdacny...

Aka je pravdepodobnost toho, ze pani profesorka fyziky da prave tie iste priklady/ulohy co boli prave na opravnom termine, moze sa stat ze vtedy a len vtedy to spravim ak budu prave tie iste ulohy/priklady?Ak ano, tak nech sa najde dobra dusa, ktora vie co bolo, ako bol som tam ale ta akurat priklady si pamatam.ale aj tak je to na kkt lebo ona dava na kazdy termin ine veci.dpc.nic neviem z tej fyziky  :j_sad:

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #478 on: 11.02.2007, 05:32:17 »
... tak kedze je sanca, ze da to iste na dekansky, ako na opravaku, nevypracuje nejaka velmy dobra dusa tie otazky a neda ich na net.....


nejaka dobra dusa, ktora nema 12.2. ZI??? - lebo to fakt aspon totok by som si poriadnejsie prezrel... bol by som velmy vdacny...

Aka je pravdepodobnost toho, ze pani profesorka fyziky da prave tie iste priklady/ulohy co boli prave na opravnom termine, moze sa stat ze vtedy a len vtedy to spravim ak budu prave tie iste ulohy/priklady?Ak ano, tak nech sa najde dobra dusa, ktora vie co bolo, ako bol som tam ale ta akurat priklady si pamatam.ale aj tak je to na kkt lebo ona dava na kazdy termin ine veci.dpc.nic neviem z tej fyziky  :j_sad:

sa jej spytaj ci ta to iste .... julia.hlavacova@tuke.sk ... drzim prst

a ulohy si velmi nepamatam, ale vraj to tu uz niekto pisal... ta hladaj
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #479 on: 11.02.2007, 05:49:18 »
waa cosi ten obrazok.. to mi pripomina ako som bol robit na ELAN koncerte v steel arene a tam chodili cheerleaders v tych krataskoch jajajajaaaaaj  :emot-dance:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #480 on: 11.02.2007, 05:52:40 »
waa cosi ten obrazok.. to mi pripomina ako som bol robit na ELAN koncerte v steel arene a tam chodili cheerleaders v tych krataskoch jajajajaaaaaj  :emot-dance:

jo, jo, to su ony ... spoznal si ich... :)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska fyzika2
« Reply #481 on: 11.02.2007, 07:49:52 »
waa cosi ten obrazok.. to mi pripomina ako som bol robit na ELAN koncerte v steel arene a tam chodili cheerleaders v tych krataskoch jajajajaaaaaj  :emot-dance:

jak na elane?? ja som tam bol tiez ale nevsimol som si ich, ale pamatam neviem ci to nebolo na deep purple co prisli poupratovat lóže, take tri pekne slecny a akonahle sa objavili tak pracovna moralka rapidne zacala klesat :emot-LMAO: :emot-LMAO:
mozno boli na elane, nepamatam


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #482 on: 11.02.2007, 13:55:26 »
More.... ludia... pekna debata.... ale ta.... sak ja sa ju Fyziku uz na ten dekansky potrebujem naucit asi takz za cca 36 hodin.... takze trosku by ste mohly pomoct... hlavne ty, co mate uz vsetko hotove  :lb:

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #483 on: 12.02.2007, 02:23:06 »
dosiel som k zaujimavemu zisteniu...preletel som si poznamky z fyziky...a. zistil som ,ze tam dokopy nic nie je...  :)...uz treti krat sa ucim to iste.....a furt zistim, ze tam dokopy niec nie je.......ale kurvadrat..ako je mozne...ze som to na dvakrat neurobil..ked tam je toho tak malo  :lb:

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #484 on: 12.02.2007, 02:27:10 »
dosiel som k zaujimavemu zisteniu...preletel som si poznamky z fyziky...a. zistil som ,ze tam dokopy nic nie je...  :)...uz treti krat sa ucim to iste.....a furt zistim, ze tam dokopy niec nie je.......ale kurvadrat..ako je mozne...ze som to na dvakrat neurobil..ked tam je toho tak malo  :lb:

mno sak to.. ze tam nic nieje.... a ked tam je nic... tak za to nic ti aj Hlavacova body dat nemoze... ta sa necuduj, ze mas FX

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #485 on: 12.02.2007, 02:41:47 »
no..hodinu som sa ucil....teraz mam hodinovu pauzu.....este pol hodiny...a potom pokracujem :) a porpi uceni vyrabam tahaky..snad mi pomozu

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #486 on: 13.02.2007, 02:57:35 »
Tahaky tahaky. Myslite si ze tahaky pomozu? Bude sa dat opisovat? A hlavne budem v P 24 a tam sa mi zda ze ma budu mat na dlani. Takze teraz sa zacinam ucit a uz ziadne tahaky: (sednu seriu sice mam vytlacenu :-) no preco nezobrat co ked ma posadia dozaduuuuuuuu )

willy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #487 on: 13.02.2007, 03:11:54 »
kedze na dekane je nieco cez 60 ludi na 3 miestnosti, pochybujem ze na tahaky bude vobec sanca mysliet nie to ich este vytasit a kopcit... cize ak sa to niekto nenaucil za tie 2 skusky a doteraz tak nevim nevim  :ahaha:
Časom, ktorým rád mrháš, nebol premrhaný. (John Lennon)

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #488 on: 13.02.2007, 03:27:18 »
kedze na dekane je nieco cez 60 ludi na 3 miestnosti, pochybujem ze na tahaky bude vobec sanca mysliet nie to ich este vytasit a kopcit... cize ak sa to niekto nenaucil za tie 2 skusky a doteraz tak nevim nevim  :ahaha:
Jake neviem neviem. Nic ine my neostava. Sak dajak bolo dajak bude :-)

willy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #489 on: 13.02.2007, 03:40:58 »
Jake neviem neviem. Nic ine my neostava. Sak dajak bolo dajak bude :-)
No dajak uz len bude, len aby nebolo tak ako doteraz  :hammer:
Časom, ktorým rád mrháš, nebol premrhaný. (John Lennon)

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #490 on: 13.02.2007, 15:32:48 »
Jake neviem neviem. Nic ine my neostava. Sak dajak bolo dajak bude :-)
No dajak uz len bude, len aby nebolo tak ako doteraz  :hammer:
Presne tak
Len aby tak nebolo

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska fyzika2
« Reply #491 on: 13.02.2007, 15:37:28 »
chlapi z tahaku sa musi dat stale opisat, nas bude v AF 13-14ks a ja idem len na tahaky, bo sa nemienim tote kokociny ucit :whacko:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #492 on: 13.02.2007, 15:44:22 »
Ale Fnafo: Bolo by teraz blbe keby ti tie tahaky ansli no nie? Ja sa to idem zacat konecne ucit. A buem mat pokoj.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska fyzika2
« Reply #493 on: 13.02.2007, 15:56:53 »
Ale Fnafo: Bolo by teraz blbe keby ti tie tahaky ansli no nie? Ja sa to idem zacat konecne ucit. A buem mat pokoj.

na ucenie nemam cas, primary target: ZI


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

willy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #494 on: 13.02.2007, 16:23:22 »
heh ja som sa na ZI uz  :kissmyass:
Časom, ktorým rád mrháš, nebol premrhaný. (John Lennon)

peteviolet

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #495 on: 13.02.2007, 17:41:51 »
chlapi..... a co mam povedat jaaaa.....dneska som mal Numeriku......v piatok som sa dozvedel ze mam Fyz 1.....a na Fyz 2 mam(ked presne pocitam) 19 hodin a 50 minut......tajze len na tahakyyy :emot-LMAO:je to smutne ale inu nadej nemam :nervous:

peteviolet

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #496 on: 13.02.2007, 17:45:26 »
jaaaaaj a jedna otazkaaaa  :j_huh: ......da sa zapisat fyz2 az na zimny semester...bo v letnom mam 6 Skusokkk..
strasssnneeee  :j_cry:

matbir

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #497 on: 13.02.2007, 18:34:16 »
ja si myslim, ze sa da zapisat, ved to je na tebe, ze kedy si to das....ak budes mat dostatok kreditov do tretiaku, tak si myslim ze nebude problem si dat fyz2 do zimneho.....mimochodom, 30 - 39 kreditov => medzirocnik ......40 a viac => vysnivany tretiak......dufam ze ma nezastihnem medzirocnik.....dnes som numeriku asi dojebal, zajtra fyz2 musi vyjst, aj ja sa spolieham na tahaky, ale nieco viem. snad uz slecna julka da tie otazky, co viem....doteraz davala len tie, co neviem...ja sa kokociny nebudem ucit....a to viem asi 70 otazok.....z tych 120 co su na ftp, ci neviem kde.....tak som zvedavy, ze s cim vyjde zajtra na nas..len neviem neviem ako chce fanfo opisat, ked nas tam bude 13 - 14 ks, ked bude dozor 2, tak neviem neviem fanfo...ale ty mas asi velke skusenosti s tym, tak mi to rano vysvetlis, ze ako na to :D

enty

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #498 on: 13.02.2007, 18:40:13 »
 :whacko:

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Skuska fyzika2
« Reply #499 on: 13.02.2007, 20:04:39 »
no akurat som dostal do ruky amterialy tak ideme na to ...Fyzika II. tes sa.: )