Author Topic: Rozvrh 2007/2008  (Read 67676 times)

faster

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
  • portugalsky podengo
    • View Profile
    • faster.sk
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #300 on: 26.06.2007, 05:30:40 »
... si predstav ze by sme boli vsetci sharp-isti ... sak by si mal viac konkurencie do buduceho zamestnania .. .

psicho nema konkurenciu   bo on je najlepsi ;) :)

nejsom

a tu nejde oto ze java alebo Haskell ja mozem ogrcat aj C#

tu ide oto, ze podaktory si tu vymyslaju vlastne bakalarske prace, a druhi sa nedokazu prihlasit na ziaden normalny a podaktory tu tvrdia ze su experti v oblasti

neviem, preco, ale mam pocit, ze to bola narazka na mna. tu je niekolko bodov, ktore by som chcel dat do pozornosti:
* nikto netvrdi ze je expertom v oblasti. ani na vyroky o mojej nadradenosti nemam pravo. to by som musel snad vtipkovat...
* podaktori si vymyslaju vlastne bakalarske prace. nie je to nelegalne, ani nejake elitarske, kazdy tak moze spravit. najdi si ochotneho cloveka, porozpravajte sa a mozes robit co chces. tento rok to uz asi ale nestihas.

ako zdravé sebavedomie nikomu neuškodí.. len pomôže :) štvať ťa môže jedine to, že ho ty nemáš a nevieš sa tak predať ako niektorí ľudia.. lebo to je podľa mňa kľúčom ku všetkému.. Slováci sú strašne skromní, myslia si že nič nevedia a jeeej a ten vie, ta je macher.. ta ja nič neviem ne.. ale pritom toho vedia hodne a zamestnali by sa kde by chceli, lenže sa nevedia predať, takže stoja na mieste.. Faster sa v živote uchytí, vie sa predať, preňho je to len dobré. Mali by sme byť všetci takí podľa mňa.

jej, dakujem, pozdravujem aj ja teba :)
« Last Edit: 26.06.2007, 05:33:27 by faster »
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #301 on: 26.06.2007, 15:14:23 »
. Faster sa v živote uchytí, vie sa predať, ...

kolko stojis  by som si ta kupil :D :D

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #302 on: 26.06.2007, 15:32:17 »
No a mishela - slovaci su skromni? :D Kde zijes moja zlata...dnes si inzinier co nic nevie zapyta 50k, sluzobny mobil a auto...
Vieš presne o to tu ide.. Tí, ktorí skromní nie sú to robia tak, ako si to ty napísal. A tí, ktorí sú, závidia tým, ktorí nie sú, že vedia tak otvorene povedať čo chcú. Tak to bolo myslené... Skromný človek môže vedieť storkát viac ako ten, čo si vypýta to auto. Ale keďže nemá charakter na to, aby sa predral a zaútočil takými istými zbraňami ako ten čo to nevie, tak všetci viete ako to dopadne.. ;)
A pokiaľ ide o to že Feciľák chce aby sme to vedeli, s tým samozrejme súhlasím. Čo nám škola dáva si treba brať ;)
jej, dakujem, pozdravujem aj ja teba :)
nz ;)
« Last Edit: 26.06.2007, 15:35:30 by mishela »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #303 on: 26.06.2007, 15:43:42 »
dnesny problem je ze je tolko inzinierov jak smeti   
 a skol pribuda zvacsuju kapacity onedlho budu prednasat na stadionoch     

  no a kvalita nizsia jak nizka
(ako priklad uvadzam studentov externeho studia katolickej univerzity kde ludia ktory idu do skoly raz za tyzden zvladnu 16 skusok za semester prakticky bez velkej namahy)

zle s tymi skolami na slovensku   som len zvedavy kto bude makat rukami

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #304 on: 26.06.2007, 18:12:18 »
S vacsinou s tebou suhlasim, sogi... tiez chcem pripomenut, ze studium informatiky nie je ziadna zlata bana a taktiez nie je iste, ze sa tak jednoducho zamestnate... isto, kym budu v KE (alebo vlastne vsade) kralikarne typu T-Systems, kde beru ludi aj z veteriny a z polnohohospodarskej uni, tak ten flek mozno aj mate isty, i ked neviete nic... otazne je, do akej miery mozete v tejto firme rast a ak sa vam zunuje a budete skusat stastie v inej firme, ako velmi vas vysmeju (aj v KE su totiz firmy a firmy a zial kazdy kazdeho tu pozna, takze povest vas velmi casto bude predchadzat spolu s renome firmy, v ktorej ste pracovali). Do inych firiem ten vyber nie je az taky benevolentny (+/- vynimky) a vo vacsine sa bez znalosti nezaobidete (a anglictiny :D ), vacsinou vam daju na mieste urobit nejaky program (nie easy, daju vam papier / comp, mozno pristup k javadocu a to je vsetko - mate na to pol-az jednu hodinu) a pytaju sa asi fakt na vsetko. Ak by sa vam aj nahodou podarilo tym prejst a do firmy sa dostanete, nic nie je vyhrane... trojmesacna skusobna lehota je casto velmi ostra a nakolko nepoznate este politiku firmy a vacsinou ani system, ci projekt, na ktorom pracujete, je to celkom velky stres, kde ulavy povolene nie su (poznam chlapika, co dostal vypoved posledny den skusobnej lehoty o 16.00) a ani sefovia nie su vacsinou zhovievavi, ide totiz aj o ich zadok v tom, ako sa neskor prejavite (popripade dobabrete projekt a zmeskate terminy). Nie je to az taky fun a po skole az tolko casu mat nebudete ako mate teraz, najma na ucenie. Vyslovene vas ziadam ;) , aby ste sa naucili minimalne jeden objektovy jazyk (alebo sa venujte sietam, tiez poriadne a nie len furt lamentujte) ..radsej fakt len jeden, ale echt kvalitne, aj vo volnom case (skolske zadania vacsinou suck pre normalny zivot) a ak vam mozem poradit, chodte co najskor na brigady (alebo part tajm) do SW firiem -> tam v podstate o nic nejde, ale to co sa naucite, to je diametralny rozdiel. Ja sama, pokial by som nebola nutena pocas poslednych rocnikov na skole kodit den co den tazke veci, bola by som teraz pre pracovny trh prakticky nepouzitelna, i ked som skoncila s cervenym diplomom.

Skola vam sice da poznatky (vacsinou), ale to, ako ich spracujete, je len a len na vas... tak good luck everybody ;)
Este mate more casu, hlavne zacnite na sebe makat co najskor  :h_cheesy:

Edit: Jo a este aby som nezabudol...nespoliehajte sa na statistiky ze informatici nebyvaju nezamestnani...totizto, firma vas mozno prijme ale potom ma 2 mesiace skusobnu dobu a ked uvidi kolko viete.....moc nadseni nebudu....a len pre zaujimavost, poznam inzinierku informatiky co predava v draciku hracky...az taka dobra bola... tolko odomna nadnes....
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #305 on: 26.06.2007, 19:00:23 »
tsystems nieje zla firma...istou castou som s nou spojeny (pracovne aj osobne) avsak dost deformuje pracovny trh a to nielen vysokym poctom prijatych ludi (kde z 1300 ludi sa bude 1000 lamerov flakat a 300 im bude makat na vyplaty) ale aj tym, ze prijimaju ozaj kazdeho...takze smelo do toho....
len tak pre zaujimavost mna napriklad vyhodili zo skoly kvoli fyzike a zo vsetkych veci kde bolo treba programovat nie sa BIFLIT som mal skoro plne zapocty a skusky na prvy krat...a zo sieti mam Acko za 100...takze vsetkym co nemaju OS a podobne velmi pekne veci (pozdravujem pufa :D ) odkazujem aby sa na studijnom programe INFORMATIKA zacali konecne venovat INFORMATIKE (a nie lamerskym webom) alebo isli niekam prec a nekazili priemer...lebo podla skusenosti taki maju vsetky matiky a fyziky (alebo stastie na tahaky) :)
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #306 on: 26.06.2007, 19:01:46 »
yop, Ywetka znova hodila jeden kvalitný píspevok :) Ywetka, len sa chcem spýtať, ako sa zháňajú tie part-time abo brigády vo firmách? To tam normálne prídem a poviem, ta počujte, som z informy a chcem brigádu lebo o rok končím a chcem vedieť ako to chodí? Veď ani neviem do ktorej firmy by som išla :D Ak máš nejaké užitočné info, please write smth, dík :)
UPDATE: a nevieš, akého typu sa zvyknú robiť na takých prijímacích pohovoroch? Chcela by som mať šajnu o obtiažnosti, čo všetko mám počas prázdnin šprtať na javu :))))
« Last Edit: 27.06.2007, 03:07:47 by mishela »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #307 on: 26.06.2007, 19:03:28 »
tsystems nieje zla firma...istou castou som s nou spojeny (pracovne aj osobne) avsak dost deformuje pracovny trh a to nielen vysokym poctom prijatych ludi (kde z 1300 ludi sa bude 1000 lamerov flakat a 300 im bude makat na vyplaty) ale aj tym, ze prijimaju ozaj kazdeho...takze smelo do toho....
len tak pre zaujimavost mna napriklad vyhodili zo skoly kvoli fyzike a zo vsetkych veci kde bolo treba programovat nie sa BIFLIT som mal skoro plne zapocty a skusky na prvy krat...a zo sieti mam Acko za 100...takze vsetkym co nemaju OS a podobne velmi pekne veci (pozdravujem pufa :D ) odkazujem aby sa na studijnom programe INFORMATIKA zacali konecne venovat INFORMATIKE (a nie lamerskym webom) alebo isli niekam prec a nekazili priemer...lebo podla skusenosti taki maju vsetky matiky a fyziky (alebo stastie na tahaky) :)

yeah right, aj ja teraz cakam na vysledok fyziky, uz som na nej 5. krat taze dufam ze bude dobre, info rulez, bifling + tahak sux
brix will be shat

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #308 on: 26.06.2007, 20:17:49 »
Si zalozim vlastnu firmu a vseci mi moze sakovat diiiiiik , loool sami tu taky kecaju o zamestatni ktory uz minimalne 5 zamestnani vystriedali :D :D LOHOL komedia



btw: dokedy treba mat vybratu tu bakalarsku temu ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #309 on: 26.06.2007, 20:28:55 »
btw: dokedy treba mat vybratu tu bakalarsku temu ?
Co najskor !   Fakt sa s tym neoplati cakat....

Si zalozim vlastnu firmu a vseci mi moze sakovat diiiiiik
Mal som niekedy tiey taky sen...  :P


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #310 on: 26.06.2007, 21:56:23 »
to mishel:  no najskor tak, ze si pozries na profesii alebo pojdes hoci na slepo... pripravis si zivotopis, ktory zasles do roznych firiem (mail nestoji nic, ze? :D), i v tom pripade, ze brigadnikov konkretne nehladaju, za pokus nic nedas, minimalne si ta zapamataju a neskor sa ti ozvu. prakticky si nespominam na IT firmu v KE, ktora by po minule roky nebrala brigadnikov (alebo part tajmistov)...
Co sa tyka prikladov, tak vacsinou sa jedna o nejaku konzolovu aplikaciu, to nie je az take zlozite, iba java standard edition. Zlozitejsie su vsak ich poziadavky, ocakava sa takmer cele J2EE, ale to obvykle nepreskusavaju, maximalne sa ta opytaju ako by si robil to a to, ustne popisat. Ale to, co som pisala sa ocakava predovsetkym od absolventov, od brigadnikov sa zasa "ocakava", ze az tak vela nevedia, lebo okrem zadani nemaju ziadnu prax -> tam sa skor ocakavaju pevne zaklady, aktivita a chut sa ucit, ved oni si ta uz vypiplu a ani ich to az tak nestoji. ;) nemas sa coho bat. Ale sustred sa najma na svoju bakalarku, podla mna postaci ak zacnete praxovat az na konci tretiaku, aj je vacsia sanca, ze vas zoberu. Ja som tym len chcela povedat, ze netreba zaspat na vavrinoch a ako absolvent prist do firmy cisty ako lalia... to je uz strasna hanba, ale neverili by ste, kolko je takych pripadov  :p:

to psicho: no co ja viem, v piatich az nie, ale robila som v niekolkych (a nie, nebolo to v Tescu :D) a nakolko som robila na part tajm (a pomerne dlhy cas) pocas studia v nemenovanej IT firme, tak ako aj niektori ini studenti, myslim, ze mam celkom dobry prehlad o tom, ako to chodi (minimalne v IT firmach v KE) a nie len z vlastnej skusenosti..  :beer1:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #311 on: 26.06.2007, 22:01:05 »
fakt co najskor (lebo ti ostanu len blbe a to je potom des), ak robis v C#, tak chod primarne za strakom, tothom a sobotom (mozes skusit aj tomaska asi) a dohodni sa, su celkom otvoreni pripadom, ze si temu vymyslis aj sam, cize pokojne to skus, ak mas nejaku predstavu  :dancing:

btw: dokedy treba mat vybratu tu bakalarsku temu ?
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #312 on: 27.06.2007, 01:51:46 »
lahko sato povie ,ked na mail neodpovedaju ,a nikdy tam nejsu , to mozem ogrcat takyto pristup
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #313 on: 27.06.2007, 03:01:02 »
Ywetka wuelmi pekne ďakujem za info :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #314 on: 27.06.2007, 03:05:17 »
fakt co najskor (lebo ti ostanu len blbe a to je potom des), ak robis v C#, tak chod primarne za strakom, tothom a sobotom (mozes skusit aj tomaska asi) a dohodni sa, su celkom otvoreni pripadom, ze si temu vymyslis aj sam, cize pokojne to skus, ak mas nejaku predstavu  :dancing:

btw: dokedy treba mat vybratu tu bakalarsku temu ?
ha tak to uz nepojde si vybrat vlastnu temu. ja som sa o to snazil uz od piatku a smola. temy su uz pevne dane a nikto si uz ziadnu vlastnu temu nemoze dat. tak mi to povedal Vaclavik, Mirek, a tusim aj Toth.

mna najviac sere na tejto skole, ten jej neskutocny bordel (chaos) :03:. nikto z ucitelov ani vedenia neda vediet, ze  ake su moznosti ohladom tem  a ze ako sa bude organizovat studium.  dokonca ani na studijnom v tom nemaju jasno. naco mame studijne odelenie? na prijimanie ziadosti o dekanske terminy? ako to, ze na fakultnej stranke neje ziaden oznam o harmonograme vyberania tem  na BP? :hammer: tato skola mi pripada ako jedna velka klarikaren.  kazdy rok nabrat po ch.. studentov aby boli love a potom na nich srat, ved oni odidu sami.  :whacko:
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

faster

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
  • portugalsky podengo
    • View Profile
    • faster.sk
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #315 on: 27.06.2007, 04:45:10 »
yop, Ywetka znova hodila jeden kvalitný píspevok :) Ywetka, len sa chcem spýtať, ako sa zháňajú tie part-time abo brigády vo firmách? To tam normálne prídem a poviem, ta počujte, som z informy a chcem brigádu lebo o rok končím a chcem vedieť ako to chodí? Veď ani neviem do ktorej firmy by som išla :D Ak máš nejaké užitočné info, please write smth, dík :)
UPDATE: a nevieš, akého typu sa zvyknú robiť na takých prijímacích pohovoroch? Chcela by som mať šajnu o obtiažnosti, čo všetko mám počas prázdnin šprtať na javu :))))

no ja som si tak zohnal pracu :) kedze som hladal webdizajnersku firmu v kosiciach dal som daco take ze "tvorba web stranok kosice", spravil si zoznam mailovych adries, dal dokopy dobry zivotopis, pekny mail a praca sa nasla.. :)

k pohovorom: isiel som do mensej firmy, ale pohovor vyzeral podobne ako by vyzeral kdekolvek inde.. rozhovor so sefom, povypytoval sa ma co viem, s cim mam skusenosti a dal spravit nejaku srandu (na doma).. nemusel som to mal cele, skor ani funkcne, lebo to bola vec co som nikdy predtym nerobil, ale dobre sa tym da preverit ako je clovek zivotaschopny a samostatny ked dostane ulohu a ako vyzera to co vyprodukuje..
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #316 on: 27.06.2007, 06:55:59 »
Ako tak citam posledne prispevky tak sa sam sebe cudujem co este robim na tejto skole ked programovat ma nebavi. Robit www stranky vie asi kazdy a tam koncia moje zaujmy :huh2:

Mozno sa mi aspon Bc. podari vystudovat a tu BP nejakym zazrakom spravit a potom asi kopat kanaly pojdem alebo ako niekto spomenul, makat rukami 8)

A nepiste mi ze co tu robim na tejto skole lebo odpoved neviem. Zivot je jedna velka nahoda... A zas ani robotnik s titulom nemusi byt nic nezvycajne  :sigh:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #317 on: 27.06.2007, 12:46:01 »
ludia... 10 stranok textu sa mi nechce citat... ale aj tak dakujem... btw: kto zosumarizuje do jednej vety tie posledne strany? :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #318 on: 27.06.2007, 15:08:13 »
ja


its all phucked up
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

faster

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
  • portugalsky podengo
    • View Profile
    • faster.sk
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #319 on: 27.06.2007, 15:16:11 »
Ako tak citam posledne prispevky tak sa sam sebe cudujem co este robim na tejto skole ked programovat ma nebavi. Robit www stranky vie asi kazdy a tam koncia moje zaujmy :huh2:

Mozno sa mi aspon Bc. podari vystudovat a tu BP nejakym zazrakom spravit a potom asi kopat kanaly pojdem alebo ako niekto spomenul, makat rukami 8)

A nepiste mi ze co tu robim na tejto skole lebo odpoved neviem. Zivot je jedna velka nahoda... A zas ani robotnik s titulom nemusi byt nic nezvycajne  :sigh:

len by som reagoval na to "robit www stranky vie asi kazdy".. velmi velmi tazko sa hlada niekto kto robi stranky seriozne. kazdy si mysli ze ich vie robit ale v praxi su ti ludia nepouzitelni, nemozes predsa predavat nieco na urovni zadania z IT. trosku profesionality a skusenosti tomu chyba. ludia co robia web stranky takto sa hladaju tazko :)
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #320 on: 27.06.2007, 15:50:57 »
yeah yeah, aj ja robim web, aj flash, a toto IT sa k tomu neda porovnat
brix will be shat

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #321 on: 27.06.2007, 16:21:27 »
Asi v dnesnej dome HTML+PHP+CSS+MySQL+zaklady XML nestacia :) Flash sa mi zda komplikovany ale asi ho zacnem podrobnejsie skumat  ;)

EDIT: IT zadanie som mal hotove za pol hodinu kym moju webku som robil asi mesiac
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

faster

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
  • portugalsky podengo
    • View Profile
    • faster.sk
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #322 on: 27.06.2007, 21:39:46 »
mozno to bude trochu OT, ale:

hladame sikovnych PHP and/or XHTML, CSS programatorov :) idealne aj so skusenostami, pripadne aj so SEO, pouzitelnostou a nejakym tym grafickym citenim.. zaujemcovia, ozyvajte sa mne :)
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #323 on: 27.06.2007, 22:32:53 »
ja by som skôr chcela niečo s Javou a bojím sa že mi dajú na pohovoroch spraviť niečo fakt brutal :D Bo zatiaľ dajak bez netbeansu mi to veľmi nejde :D
« Last Edit: 27.06.2007, 23:23:25 by mishela »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Rozvrh 2007/2008
« Reply #324 on: 27.06.2007, 22:42:31 »
mozno to bude trochu OT, ale:

hladame sikovnych PHP and/or XHTML, CSS programatorov :) idealne aj so skusenostami, pripadne aj so SEO, pouzitelnostou a nejakym tym grafickym citenim.. zaujemcovia, ozyvajte sa mne :)

php css viem, mam aj skusenosti, ale graficke citenie mam na urovni 6rocneho decka:D
brix will be shat