FEI archív 2006/2007 > 2. ročník

Rozvrh 2007/2008

(1/71) > >>

paly-sk:
Ludia, nezabudnite si poskladat rozvrh na buduci rok, lebo zatial je nas tam velmi malo :smirk:

mishelka:
jj, tiež mi dneska Deel pripomenul, inak by som ani nevedela že niečo treba :D Ale neviete niekto čo je s UI? Ja to mám zatvorené, že akože plné, ale je tam 0/0 ľudí.. A dokedy treba urobiť rozvrh?

paly-sk:

--- Quote from: mishela on  12.06.2007, 04:33:04 ---jj, tiež mi dneska Deel pripomenul, inak by som ani nevedela že niečo treba :D Ale neviete niekto čo je s UI? Ja to mám zatvorené, že akože plné, ale je tam 0/0 ľudí.. A dokedy treba urobiť rozvrh?

--- End quote ---

Asi do konca tyzdna to treba poskladat a to UI dufam, ze do konca tyzdna tam pridaju tie cvika

JCube:
hmm...taku otazku mam to aj prvaci si uz skladaju rozvrh? teda v druhom rocniku si uz mam vyskladat? lebo zatial mam iba etiku a estetiku moznost sa prihlasit ostatne mi hlasi stale ze obsadene

paly-sk:

--- Quote from: JCube on  12.06.2007, 04:56:06 ---hmm...taku otazku mam to aj prvaci si uz skladaju rozvrh? teda v druhom rocniku si uz mam vyskladat? lebo zatial mam iba etiku a estetiku moznost sa prihlasit ostatne mi hlasi stale ze obsadene

--- End quote ---

Kedze vy ste si toho roku vyberali ovela viac predmetov ako my, tak predpokladam, ze si bude tiez skladat rozvrh. Akurat, ze kompetenti trosku pozabudli ponahadzovat veci do IS-ka a nam este tiez chybaju niektore predmety na zapisane do rozvrhu

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version