• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

OS skuska co bolo

Started by MKI, 16.01.2007, 03:23:28

« predchádzajúce - ïal¹ie »

MKI

tak kedze uz bola z aj skuska z OS a obli nanej az dvaja tak pevne verim ze sem chodia a napisu nam co bolo :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

janco4

neviem ci ste si vsimli ale na moodli je TEST, takze asi test bol. Takze skuska by mala byt v pohode, ale ten zapich neako dokopat. FAT dpc

Raleon

-Hm. Podla vas je dobry napad prihlasit sa na termin kde budem len sam??  :nervous:

mimochodom.. kolky maju zapich? to naozaj len tolko co su prihlaseny na skusky?? masakr..


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

krtek

ved este stale je sanca odovzdat zadania, tak preco sa vzdavat ;-)

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

psicho

read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

psicho

Quote from: pUf on  18.01.2007, 22:35:24
kazis mi iluzie  :j_cry:

lol vsak jasom binasovy napisal x-krat ze neviem uploadnut to unix zadanie a neracil odpisat a dajako ani neraci poslat mail na druhi termin odovzdavania fatky

podla mna sa on uz nato vykaslal :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

Quote from: psicho on  19.01.2007, 03:39:25
Quote from: pUf on  18.01.2007, 22:35:24
kazis mi iluzie  :j_cry:

lol vsak jasom binasovy napisal x-krat ze neviem uploadnut to unix zadanie a neracil odpisat a dajako ani neraci poslat mail na druhi termin odovzdavania fatky

podla mna sa on uz nato vykaslal :D

mozno to ma nieco spolocne s tym ze je v zahranici a mimo internetu ale to je len taky moj laicky odhad  :j_wink:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

janco4

jak to nahodit, mne vipisuje ze zadanie nepridelene. Kto uz nahodil, ten unix?, ale skor ako?

Raleon

Quote from: janco4 on  19.01.2007, 05:30:10
jak to nahodit, mne vipisuje ze zadanie nepridelene. Kto uz nahodil, ten unix?, ale skor ako?

tha, ja sa prihlasim pod menom a heslom  co mam na hrone, a mam tam 3 tlacitka - znenie zadania, vlastne zadanie...
klikem na vlastne zadanuie, a tam vlastne mozem dat, ze upload zadania...


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

janco4

a ja ked kliknem na vlastne zadanie, tak tam mam ze zadanie nepridelene. Asi zabudli na mna, ale znenie tam mam.

Frodooo

btw neviete ci staci na minimalny zapich len jedno zadanie ci v kazdom pripade treba obidve odovzdat....?

JBull

Quote from: Frodooo on  20.01.2007, 04:37:54
btw neviete ci staci na minimalny zapich len jedno zadanie ci v kazdom pripade treba obidve odovzdat....?

Na 100% treba obidva zadania mat odovzdane aj na minimalny zapocet

hlsman

a kolko mam moznosti na odovzdanie zadania na tom ich super systeme?
na ruzine mi zadanie ide ale na systeme uz ne :D to je psycho
uz som vycerpal 6 moznosti a stale to nejde tak ako ma ...

Raleon

Quote from: hlsman on  21.01.2007, 01:04:18
a kolko mam moznosti na odovzdanie zadania na tom ich super systeme?
na ruzine mi zadanie ide ale na systeme uz ne :D to je psycho
uz som vycerpal 6 moznosti a stale to nejde tak ako ma ...

noo , uz len 3 pokusy a ma dobehnes  :D


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

stricky

chlapci takto..... FaLP to isti pre drvivu vacsinu z nas.... minule som sa stretol Gencin na chodbe.... sa ho pytam- ze na stranke maju tie otazky ktore sa poslali mailom poslat este raz... ze co to znamena teraz??? A on ta tam napiste mojim ja neviem, ako to maju vymyslene.... to je v p***, na FEIke viazne komunikacia.....

Frodooo

no keby som si mal este raz vyberat na aku skolu idem tak rozhodne FEI NO MORE ale uz je neskoro.... :hammer:

stricky

Quote from: Frodooo on  22.01.2007, 15:46:02
no keby som si mal este raz vyberat na aku skolu idem tak rozhodne FEI NO MORE ale uz je neskoro.... :hammer:

nikdy nie je neskoro ....  :462:

MKI

neodovzdaval niekto zadanie pri balazovi ze co sa pytal a tak ? diki
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

JBull

!!!!!Pozor vsetci!!!!!

kto mal skusku z OS a dosiahol pocet bodov nad 51 ale Sivy mu nechcel dat znamku kvoli tomu, ze nespravil skusku na polku tak si mozu prist zapisat znamku k Sivemu, lebo ten po protestoch o neopravnenosti poziadavky na polku zo skusky ju musel zrusit.




bodik

a ked sa to iste deje aj na LS ? plati to iste ;) ?

JBull

Tak on o tom asi este nevie :)

stricky

to zacina byt riadne huste.... nie ze nam zapich nechcu dat.... ale ani poj***** znamku zapisat, to kde zijeme???? FEIKA spojme sa.....  :metal:

checky

Nevie niekto, ako prebieha odovzdavanie zadanii pri Gencim?