FEI archív 2006/2007 > 2. ročník

Ktoreho civciaceho na Elektrotechniku 1?

(1/6) > >>

ElMino:
Koho si mam dat na Elektrotechniku 1? Mam na vyber z: Hodulikova, Spaldonova, Kollar, Petko. Skuste spravit reblricek od najlepsieho po najhorsieho. Najlepsi je taky ktory nauci a nerobi problem zo zapoctom, cize negacia Guzana :sneaky2: Ake mate s nimi skusenosti? Dik za pomoc. :thumbsup:

milanko:
ja som mal na Ele 1 aj 2 hodulikovu...ona podla mna vedela skvelo pripravit na skusku....na obe skusky som preratal vzdy jedine priklady co sme mali na cvikach a mal som v pohode skusky.....ja som spokojny s nou bol velmi....a bratranec mal myslim este Kollara ... nestazoval sa nanho...ale viac neviem....Spaldonovu som mal na skuske....celkom ferova bola na skuske...taka spravna....a Petka si NEDAVAJ....nic ta nenauci....NIC:...od neho ruky prec....cize podla mna:

1. Hodulikova  (Best)
2. Kollar , Spaldonova
3.
4.
5.
.
.
.
15985632. Petko (Worst)

petrushka:
Kollara som mala na ELE1 a bol taky nemastny-neslany. Bol celkom v pohode ale to co ucil podla mna na skusku nestacilo.  :j_undecided: Skoda ze nemas na vyber Dudasa ten je numero uno  :thumbsup:

psicho:
Kollar ,rulez zapocet mas v pohode za 30 unho

woody:
hodulikova bez debaty .... nauci ta to a ak by aj nie tak budes opakovat zapoctove pisomky kym nespravis  :emot-LMAO: :emot-LMAO: a toho maxikokota petka v ziadnom pripade  :emot-shakehead:

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version