Author Topic: Kto ma estetiku ????  (Read 15603 times)

Spido

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Kto ma estetiku ????
« Reply #75 on: 12.11.2006, 13:57:50 »
pozeram ze tu rozbehnuta tema o hocicom len nie o estetike hehe, ludia nevie mi niekto povedat? co treba tie prace z estetiky na 20.novembra ze kolko to ma mat stran styl atek veci okolo toho? lebo jak ona to davala tak sa to ku mne ani nedostalo a na temu som sa zapisal az dakedy v 6tyzdni lebo kym sa to dovlieklo az ku mne uz bolo koniec seminara a som bol happy ze som sa vobec dade zapisal... PLS ludia help? :angel:

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Kto ma estetiku ????
« Reply #76 on: 13.11.2006, 02:20:02 »
ja mam 12 stran a dalej uz nerobim. inac tesim sa ked 20.novemba pojde domov s 100CDs  :emot-LMAO: :emot-LMAO:
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

woody

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Kto ma estetiku ????
« Reply #77 on: 13.11.2006, 03:14:21 »
chlapci ked vam mozem poradit tak tam hlavne nahadzte kopec obrazkov  :j_grin: ja som mal asi 2 A4 textu dokopy  :j_grin: nahadzal som tam obrazkov az z toho bolo 10 stran a este ma aj pochvalila za krasnu pracu  :j_grin:

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Kto ma estetiku ????
« Reply #78 on: 15.11.2006, 05:00:57 »
ja mam 12 stran a dalej uz nerobim. inac tesim sa ked 20.novemba pojde domov s 100CDs  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

takze vcera som sa s tym pohral a zrazu je to 25 stran. pridal som text, obrazky a zvacsil tie povodne :j_grin:
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Kto ma estetiku ????
« Reply #79 on: 15.11.2006, 05:18:28 »
lol mi poradte ake mam nahodit obrazky ja na moju temu: HUDBA HLUKU - SOUND ART lebo zatial mam iba 6 stran a zisli by sa nejake obrazky ale ta co tam jej mam dat.. huslovy kluc kua??
I just know one thing, I won't give up!!

Spido

  • Newbie
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Kto ma estetiku ????
« Reply #80 on: 25.11.2006, 01:28:38 »
ty vole mna klepne tha to je ale blba nana, sme boli za nou s kamosom v utorok ze ohladom neucasti na cviceniach ze ona to dajak poriesi, tha i tak zriesila si nana ani nevedela dat jeen posraty obrazok do wordu sme jej to tam museli urobit a za vdaku nam daal do pondelak naskenovat skripta ale tak aby sa dali upravovat vo worde, bo inak pruser.... no comment jak keby ja som nema co ine lespie riesit len jej po***ane skripta ani skener nemam ktomu a zadani po milu jarmilu tha vole.... je toto mozne? tha to uz fakt FEI sux! :sneaky2: fukin biatch :whacko: